טיפים להזמנת עוגת חתונה מעוצבת בימי הקיץ

 

אחת הסצנות המשמעותיות והמרגשות ביותר בסרטים וסדרות אמריקאיות, לאורך שנים, היא סצנת החתונה ובפרט, הסצנה בה בני הזוג מחזיקים ביחד את הסכין וחותכים את הפרוסה של הראשונה ממנה, לפני שהם חולקים אותה ביחד. עוגות חתונה תמיד היו דבר משמעותי וחשוב באירוע, ובפרט בשנים האחרונות.

 

עוגות חתונה, דומות במובן מסוים לעוגות של אירועים אחרים, עם שני הבדלים משמעותיים. הראשון, באופן טבעי העיצוב שלה מתייחס יותר לבני הזוג ולעובדה שהם מחליטים לקשור את חייהם ביחד ולהפוך למשפחה. ההבדל השני, בדרך כלל עוגת חתונה תהיה הרבה יותר מרשימה, עשירה ויוקרתית מעוגות של אירועים אחרים, בין היתר בגלל העובדה שמדובר באירוע חד פעמי ולא סטנדרטי, קבוע.

 

חלק לא מבוטל מאירועי חתונות נערכים בקיץ, לכן חשוב להקפיד על הזמנת עוגת חתונה מעוצבת בצורה נכונה ורלוונטית לעונה זו. הן בשביל שהעוגה תהיה טעימה ומשביעה, והן בשביל שהעוגה תישמר עד האירוע ובמהלכו.

איך בוחרים עוגת חתונה מעוצבת?

לפני שנציג שורה של טיפים כיצד מזמינים עוגת חתונה מעוצבת בקיץ, נתייחס באופן כללי לשאלה, איך בכלל בוחרים עוגת חתונה.

בשלב הראשון בני הזוג צריך להחליט מה בדיוק הם מחפשים, איזה סוג עוגה הם רוצים להציג באירוע שלהם, מה הם רוצים שהיא תכיל, באיזה גודל, סגנון ועיצוב הם מעוניינים שהעוגה תהיה. כך הם ידעו מה בדיוק לחפש.

 

בשלב השני בני הזוג צריכים להחליט מה גובה התקציב שהם מוכנים להקציב עבור הזמנת עוגת חתונה. בצורה כזו הם יוכלו לקבוע איזה עוגה להזמין, באיזה סדר גודל. אפשר לעשות מחקר שוק מקדים בשביל לדעת מה המחירים בשוק ומה גובה התקציב הסביר להקציב עבור עוגת חתונה.

 

בשלב הבא, יש להיפגש עם מעצבי עוגות, לראות מה הם מציעים, בין אם זה מבחינת סוג ומרכיבי העוגה, עיצוב וסגנון, לוח זמנים, דרך הניוד של העוגה לאירוע וכל דבר אחר שיכול להשפיע על תהליך ההזמנה וכמובן על הדרך בה בני הזוג ואורחיהם יוכלו ליהנות ממנה.

 

בשלב האחרון יהיה כמובן שלב ההזמנה, כאשר חשוב להקפיד שכל הפרטים יהיו סגורים, שיהיה ברור לכל מה מזמינים, מתי העוגה אמורה להיות מוכנה, אם יש מרכיבים מועדפים או להבדיל, כאלה שעדיף לא להכיל בעוגה ועוד.

טיפים להזמנה נכונה

באופן כללי, כשעורכים אירוע בקיץ, צריך לקחת בחשבון דברים מסוימים שלא רלוונטיים בהכרח לאירוע חורף. מדובר על דברים שקשורים למזג אוויר כמובן, אך גם למועד ושעת האירוע. הרבה פעמים בקיץ אירועים, בפרט חתונות, נערכים בשעות הצהריים ולא בהכרח בשעות הערב. זה כמובן משנה את דרך ההתארגנות לאירוע ואת לוח הזמנים שלו.

 

כשמזמינים עוגת חתונה לקיץ, צריך לקחת בחשבון את הנקודות הבאות:

ראשית, יש לשים לב לחומרים מהם עשויה העוגה ובפרט החומרים שנמצאים מעל העוגה, אלה שאמורים לעצב אותה. צריך להתייחס לשאלה באילו חומרים משתמשים וכיצד אפשר לשמר אותם כך שלא ייהרסו.

 

שנית, יש לשים לב שתהליך האחסון של העוגה לפני ובזמן האירוע, וכן תהליך ההובלה של העוגה אל האולם, נעשה באמצעים מתאימים כך שהעוגה תישמר היטב ולא יקרה לה שום דבר.

 

שלישית, יש להקפיד על שימוש באמצעים וכלים מתאימים שיאפשרו חיתוך נכון ומדויק, מבלי שייגרם נזק לעוגה באופן כללי.

 

ארבע, אם בחורף אנחנו נבחר להשתמש בחומרים המתאימים לעונה, אזי שכך גם נעשה בקיץ. למשל, אפשר להשתמש בפירות קיץ ואפילו בגלידה או מרכיבים אחרים שמתאימים יותר לתקופה זו. כמובן שזה ידרוש מהספק להכין את העוגה בצורה נכונה ולאחסן אותה באופן שיאפשר לשמור על החומרים השונים.

 

חמש, כמו שציינו קודם לכן, הרבה פעמים בקיץ נהוג לערוך אירועים בצהריים או אחר הצהריים. יש לכך משמעות, מבחינת בניית התפריט וגם מבחינת השאלה מתי בדיוק נרצה להגיש את העוגה ובאיזה אופן נעשה זאת.

 

_____________________________________________

 

אתר המלצה שמח להכיר לכם את ענבל שלו - המתוקים של ענבל

איכות ושירות ללא פשרות!

עוגות חתונה בעיצוב ותכנון אישי

 

_____________________________________________

 

המלצה - אתר ההמלצות של ישראל

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה ?

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

 

 המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר