פרסום מאמרים וכתבות באתר המלצה

פרסום מאמרים וכתבות באתר המלצהאחד הכלים העומדים בפני בעלי עסקים ובעלי מקצוע כדי לפרסם את השירותים והמוצרים שהם מציעים ללקוחותיהם, הוא דרך כתיבת מאמרים מקצועיים אשר יכולים להתפרסם ברחבי הרשת. הרעיון הוא שאותם מאמרים יספקו מידע מעודכן ורלוונטי לגולש והוא יוכל לעשות בו שימוש על פי צרכיו.

 

אנחנו באתר המלצה מספקים לבעלי עסקים ובעלי מקצוע המעוניינים בכך, במה לפרסום מאמרים מקצועיים אשר נותנים ערך חיוני לגולש. כך כפי שנוכל לראות בהמשך, ניתן להרוויח מספר יתרונות ייחודים וחשובים, בכל מה שקשור לפרסום, שיווק וחשיפה לגולשים בכלל וגולשים שמחפשים בעלי מקצוע או עסקים בתחום מסוים.

 

מדוע חשוב לפרסם מאמרים וכתבות באינטרנט

הרעיון של פרסום מאמרים וכתבות, במובנים רבים הוא הבסיס שעליו עומד האינטרנט. כל גולש שנכנס לאתר מעוניין לקבל דרכו מידע היכול לשרת אותו. מידע אינפורמטיבי, מקצועי, או כל סוג אחר של מידע. הדרך לספק לגולש את המידע היא דרך פרסום מאמרים וכתבות במקומות אליהם גולשים מגיעים, בין אם זה בשביל לקבל מידע בנושא מיוחד ובין אם בשביל לחפש בעלי מקצוע או עסקים בתחומים שונים, ואז הם נהנים מערך נוסף, דרך אותם מאמרים וכתבות.

 

מעבר לעובדה שבעל עסק או בעל מקצוע יכול לספק לגולשים מידע רלוונטי, מעודכן ומקצועי דרך אותם מאמרים, הוא מרוויח כך שתי נקודות מאוד חשובות:

ראשית, הוא נחשף בפני גולשים שלא בהכרח הכירו אותו, לא ידעו במה הוא עוסק ואיך הם יכולים ליהנות מהשירותים שלו. כמובן שזה גם יוביל לכך שהם יפנו אליו ויהפכו מגולשים ללקוחות שלו.

שנית, פרסום מאמרים וכתבות הוא כלי מאוד חשוב ורלוונטי בכל מה שקשור לתחום של קידום אתרים, SEO. גוגל בוחן מאמרים וכתבות שבעלי מקצוע ובעלי עסקים מפרסמים, בין אם זה באתר שלהם ובין אם זה באתרים אחרים, ואם מדובר על מאמרים איכותיים, רציניים ורלוונטיים, אז זה יכול לתרום לאתר שלהם להתקדם במיקומים שלו במנוע החיפוש של גוגל.

 

חשוב לציין, מעבר לשאלת האיכות שהיא כמובן מאוד רלוונטית, יש צורך גם להקפיד על הכמות. לא די בפרסום מאמר בודד או שניים בשביל ליהנות מפרסום וחשיפה או מקידום בגוגל. צריך לייצר כמות תוכן גדולה יותר, גם כדי לייצר נראות ברשת וגם כדי להשפיע בכל מה שקשור לשאלת הקידום במנוע החיפוש של גוגל.

 

איך אנחנו יכולים לעזור לכם?

כאמור, אנחנו באתר המלצה מספקים לכם במה לפרסום מאמרים וכתבות. אלו יכולים להיות מאמרים שעוסקים בשירות שאתם מספקים, מוצרים שאתם מוכרים, מאמר על העסק ספציפית או על תהליך מסוים שאתם מבצעים. כך אנחנו מאפשרים לכם לייצר נראות משמעותית באתר, ליהנות מחשיפה בקרב כל הגולשים שלנו ובפרט בקרב מי שמחפש ספציפית בעל מקצוע או בעל עסק בתחום שלכם.

 

ישנן מספר נקודות שחשוב מאוד לדעת לגבי פרסום מאמרים וכתבות אצלנו?

מקוריות – המאמרים והכתבות שמתפרסמות אצלנו, חייבים להיות מקוריים. אסור שהם יהיו מועתקים, אף לא באופן חלקי. רק מאמר מקורי נחשב בעיניי גוגל ויכול לתרום לקידום האתר והעסק שלכם. לכן אנחנו מקפידים על פרסום מאמרים מקוריים במאה אחוז.

 

כמות – אנו באתר המלצה מעלים כמות גדולה של מאמרי מערכת, מאמרים מקצועיים בנושאים רבים ומגוונים להנאתכם, ישנם מאמרים מקצועיים המיועדים לבעלי עסקים ומספקים מגוון רחב של טיפים לניהול העסק, המאמרים נכתבים גם כדי לאזן את כמות הקישורים היוצאים מתוך המאמרים מכיוון שהמאמרים שלנו מפורסמים אך ורק עם קישורים פנימיים. כך איכות המאמרים לא נפגעת, כך איכות הקישורים לא נפגעת, וכך אתם יכולים ליהנות מזה מבחינת קידום וחשיפה.

 

מנוי – אנחנו מספקים מספר מסלולים לפרסום מאמרים אצלנו באתר. קיים מסלול שמאפשר מסלול למאמר אחד. אם נניח אתם בעלי עסק המעוניינים לפרסם אותו, אז זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

 

בנוסף, קיים מסלול לפרסום קבוצה של מאמרים. אפשר לרכוש חבילת מאמרים או מנוי שנתי. זה יכול להתאים למפרסמים שעובדים עם לקוחות שונים או בעלי עסק שרוצים לפרסם מוצרים ושירותים שונים.

 

בכל מקרה, כל מאמר שמתפרסם אצלנו מקבל חשיפה רלוונטית, רחבה, חשיפה שיכולה לעזור לבעל העסק או בעל המקצוע שמבצע את הפרסום. צריך גם להדגיש, כל מאמר חייב להיות אמין, מדויק, כתוב בצורה ברורה ורהוטה, מסודר יפה. הרי גולשים ירצו לקרוא אותו ולקבל ממנו מענה שיכול לעזור להם.

 

מאמרים בתור כלי שיווקי

בסופו של דבר, כל מאמר שמתפרסם אצלנו או בכל מקום אחר, מעבר להיותו אינפורמטיבי ומקצועי, הוא גם כלי שיווקי שנועד למשוך גולשים לעסק. לכן צריך לחשוב כל הזמן, מה יהיה נכון עבור הגולש, מה הוא מצפה לקבל דרך המאמר, כיצד הוא נועד לעזור לו, ואיך אפשר באמצעות המאמר לגרום לו להשאיר פרטים או ליצור קשר עם העסק.

 

אם עובדים נכון, אז אפשר להגיע לתוצאות איכותיות לאורך זמן. אם כותבים מאמרים ברמה גבוהה, אז לא רק שהלקוח ימצא עניין במאמר או קבוצת מאמרים, אלא הוא יראה במי שכתב אותו, בעל מקצוע שניתן לסמוך עליו, ודעתו תיחשב בעיניו.

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

פרסום המאמר מותנה בהסכמה לתנאי האתר הכלליים ותנאים לפרסום מאמרים ומצגות.

* חלק מהכתבות נכתבו בלשון זכר או נקבה לשם הנוחות בלבד והינן פונות לגברים ונשים כאחד.

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
טיפים לעסקים גודל 150
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ