אודות

פרסום עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובכל התחומים

מאגר המלצות איכותי ואמין המוביל בארץ

 

גולשים יקרים,

אתר האינטרנט "המלצה" שם לו למטרה להכיל תחת קורת גג אחת את כל סוגי ההמלצות ובכך, ימנע ממחפש המידע שיטוט רב באתרי המלצות שונים ותוך כוונה להגיע למידע ממוקד ובמינימום זמן.

 

האתר מהווה במה להעלאת חוויות אישיות שכל גולש ירצה להקדיש מזמנו היקר ולשתף את יתר הגולשים באמצעות המלצות וחוות דעת.


ניתן לשתף חוויות אישיות בתחום הפנאי וקבלת שירות מנותני שירות בין אם מבעלי עסק פרטיים ובין אם מגופים ציבוריים.  

אתר המלצה שם לעצמו מטרה נוספת והיא לקדם ולעודד את התרומה לקהילה תוך שהוא מאפשר לראשונה לכל אזרח להביע הכרת תודה לזולת על מעשה טוב לו היה עד או שותף, בין אם מדובר על מתנדבים בקהילה או על מעשה אזרחי בודד ואקראי.

 

על מנת להעלות את רמת אמינותן של ההמלצות על בעלי עסק, נקבעה מדיניות לפיה המלצה שתירשם על בית עסק , תפורסם אך ורק לאחר בדיקת אמיתותה מול הממליץ. ביתר סוגי ההמלצות ההמלצה תפורסם בו במקום אך אח"כ היא תעבור ביקורת ע"י נציגי האתר למניעת תופעת הביוש ("שיימינג").

 

על מנת לאפשר לבעלי עסק חדשים, אשר מטבע הדברים מספר לקוחותיהם קטן יותר ומטבע הדברים גם מספר ההמלצות עליהם עשוי להיות פחות מבעלי עסק ותיקים, נקבעה מדיניות של אי מתן העדפה לעסק רק עפ"י מספר ההמלצות, אלא גם על פי ממוצע ציונן לשירות שניתן. לשם כך, פותח אלגוריתם מיוחד הנותן את הממוצע המשלב בין מספר ההמלצות לבין ממוצע ציונן.

 

 

אנו מאמינים שלכל צרכן מגיע לקבל שירות מהימן, אדיב וברמה גבוהה. כמו גם סקירת מוצרים שברצונכם לרכוש, תוכלו להיעזר מניסיונם של אחרים לגביהם.

 

הנכם מוזמנים לעזור לאחרים מניסיונכם ולהעלות המלצות בנושאים שונים. ניתן לצרף להמלצה תמונות וסרטוני וידאו.
ברישום ההמלצה ניתן לבחור שההמלצה תעלה או בשמכם המלא או בשם כינוי שתבחרו - אנו בכל מקרה, מתחייבים שלא למסור את פרטיכם האישיים לאף צד ג'!!!

 

אנו מאחלים לכם גלישה מהנה ומועילה.

 

פרסום עסק חדש - פרסום עסקים

 

דף הפייסבוק שלנו "המלצה, אתר ההמלצות של ישראל"

 

אנו באתר המלצה נשמח שתשתפו חברים ובעלי מקצוע ומאחלים לכם הצלחה רבה בדרככם החדשה​

 

אתר המלצה - פרסום עסקים הטוב בארץ