המרכז הוטרינרי ד"ר בני ספיר

הרב הרצוג 35, ירושלים    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק

שם בעל העסק

ד"ר בני ספיר

כתובת
הרב הרצוג 35, ירושלים
איזור פעילות
מרכז
טלפון בעסק
02-5631711
דוא”ל
sapir1957@gmail.com
אתר אינטרנט
http://allher2.wixsite.com/vetsapir


הדפסת פרטי העסק
עולם החי
בדיקות מעבדה, וטרינר במרכז, וטרינריה, מרפאה וטרינרית, מרפאה וטרינרית במרכז, סירוס חתולים וכלבים, עיקור כלבים וחתולים, רפואה וטרינרית
אודות המרכז הוטרינרי ד"ר בני ספיר

שירות וטרינרי אדיב ואיכותי לבעלי חיים שלכם!

  
שלום, שמי בני ספיר וזה למעלה מ- 25 שנים אני וטרינר. לאחר שסיימתי את לימודי הווטרינריה שלי באיטליה ואת ההתמחות בארצות הברית – היה ברור לי דבר אחד: אני רוצה להקים מרכז שלא ישמש כעוד מרפאה וטרינרית, אלא שיהיה בית – הן לחיות שבהן הצוות ואני מטפלים והן לבעלים שלהם. ואכן, הצוות ואנוכי מצליחים להגשים את החזון.
  
אצלנו בראש ובראשונה עומדת טובתן של חיות המחמד שלכם, ואנו מטפלים בכל אחת מהן במסירות ובאהבה, וזמינים עבורן באופן מלא. ולכם, לקוחות המרפאה, אנו מעניקים שירות אדיב, יעיל ואיכותי תוך דגש על שקיפות מלאה, מחירים הוגנים ויחס אישי וחם, כאילו הייתם בני בית. אנו מאחלים לכם ולחבריכם ההולכים על ארבע רק בריאות. נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם שירות מכל הלב.

 
 שירותי חירום ניתנים 24/7
 
טיפול מהיר ומיידי במקרה של תאונה חלילה או אפילו תשומת לב לשינויים קטנים בהתנהגות, יכולים להציל את חייו של הכלב או החתול שלכם. אל תתביישו, פשוט תתקשרו ותגיעו למרפאה! אני וצוות המרכז הווטרינרי כאן בשבילכם בכל עת ובכל רגע נתון. 
 
02-5631711
 
 
 
 
 

צור קשר עם המרכז הוטרינרי ד"ר בני ספיר