שם בעל העסק

לירן ינקוביץ, עו"ד

כתובת
דבורנית 8ב, נס ציונה
איזור פעילות
כל הארץ
טלפון בעסק
0546917337
דוא”ל
liranya1@gmail.com


הדפסת פרטי העסק
משפט ומדינה
בוררות וגישור, חוזים , ייפוי כוח מתמשך, ייצוג בבתי משפט, לשון הרע והגנת הפרטיות, מקרקעין, משפט מסחרי ועסקים, משרד עורכי דין, עוולות מסחריות, עורך דין משפט מסחרי, עריכת דין, צוואות וירושות, שותפויות
אודות משרד עורכי דין לירן ינקוביץ

למשרד עורכי דין לירן ינקוביץ ושותשון הרע, ליטיגציה מסחרית-אזרחית ויישוב סכסוכים

 

עו"ד לירן ינקוביץ הינו מייסד ומנהל משרד עו"ד לירן ינקוביץ ושות'.

משרד עו"ד לירן ינקוביץ הינו משרד בוטיק בתחום המסחרי-אזרחי.

 

תחום התמחות מרכזי העומד בליבת המשרד עוסק בדיני לשון הרע והגנת הפרטיות, בדגש על תופעת ה"שיימינג" במרשתת, ההולכת וגואה בעידן הטכנולוגי הנוכחי עם עלייתן של הרשתות החברתיות והאינטרנט (פייסבוק, יוטיוב, גוגל, אינסטגרם וכו') .

 

בעניין זה מלווה עו"ד ינקוביץ לקוחות רבים, פרטיים ובתי עסק כאחד, הן בתביעות דיבה מטעמם והן בתביעות דיבה שהוגשו נגדם בערכאות השונות ובהצלחה יתרה. 

 

לצד זאת, מעניק המשרד שירותי ליווי וייצוג בקשת רחבה של תיקים מסחריים ואזרחיים מורכבים, לרבות בניהול הליכי בוררות מקומיים ובינ"ל, גישורים והסדרי מו"מ ופשרה מתקדמים.

 

בין היתר המשרד מטפל בהגשת תביעות אזרחיות, לרבות סעדים זמניים וצווים דחופים, שותפויות עסקיות, לרבות  עריכת הסכמי שותפות, סכסוכי הפצה מסחרית, סכסוכי נדל"ן ובנייה, קבלנות וקבלנות משנה, עוולות מסחריות, סכסוכי דיירים בערכאות השיפוט השונות (לרבות בפני לשכת המפקח על המקרקעין),דיני צרכנות, עסקאות מכר נדל"ן.

 

לצד עבודת הליטיגציה (ייצוג), משרדנו עורך הסכמי מכר דירות (קבלן ויד שנייה) ושכירויות, לרבות התנהלות שוטפת בפני הרשויות המוסמכות (טאבו, רשות מקרקעי ישראל, עיריות וכו').

 

כמו כן  כחלק מליווי הלקוחות המשרד שותף לעריכת הסכמים מסחריים (הסכמי שותפויות, מייסדים, הפצה וכו'), לרבות הטמעת סעיפי יישוב סכסוכים מתקדמות, חתימת תצהירים וכן חוות דעת מקצועיות לקהל לקוחותיו במסגרת תחומי פעילותו.

 

כחלק מיעדי המשרד לעדכניות וחדשנות, עו"ד לירן ינקוביץ מוסמך למתן שירותי ייפוי כוח מתמשך, עפ"י חוק ומכוח הנחיות משרד המשפטים והאפוטרופוס הכללי. מדובר בכלי משפטי פורץ דרך המהווה חלופה להליך אפוטרופסות.

 

לצד זאת, מוסמך המשרד במתן הנחיות מקדימות למינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון, כחלופות נוספות למי ששוקל הליכי אפוטרופסות.

 

חזון המשרד:

אומרים "אין חכם- כבעל ניסיון".

לעו"ד ינקוביץ כברת דרך ארוכה בייצוג וליווי משפטי של לקוחותיו בפני ערכאות משפט, לרבות בוררויות וגישורים.

 

מתוקף ניסיונו, השתרשה בקרבו התפיסה כי באמצעות תכנון אסטרטגי נכון לטווח ארוך, לרבות מיפוי מוקשי הסכסוך בשקיפות מלאה עם הלקוח, יושגו תוצאות  מהיר ויעיל של הסכסוך וניהול אפקטיבי נכון יותר של ניהול תיקי לקוחות המשרד.

 

 היא כי רק עבודה יסודית ובלתי מתפשרת כמו גם היכרות מעמיקה עם עובדות התיק לאשורו לצד מחקר משפטי מעמיק, תניב תוצאות משביעות רצון, לעיתים מעבר לתיאום הציפיות הראשוני .

תפיסת המשרד ועו"ד ינקוביץ העומד בראשו כי לקוחות המשרד הם בני בית לכל דבר.

כך גם מנוהלים תיקי המשרד, תוך שמירה אדוקה על ערכי המשרד והשקעה בכל לקוח ולקוח מהלב והנשמה.

יעידו על כך צבר מכתבי התודה וההוקרה של הלקוחות אשר טופלו על ידי עו"ד לירן ינקוביץ ביסודיות ללא חת ופשרות במרוצת השנים.

 

מגוון הכלים שברשות עו"ד ינקוביץ מאפשר לו להתאים ללקוחות הזקוקים לסיוע ותמיכה משפטית את "החליפה האישית" הנכונה עבורם, כל אחד בהתאם לצרכיו, יכולותיו ונסיבותיו.

לצד כל אלה , למשרדי שיתוף פעולה שוטף עם מעטפת אנשי מקצוע מהמובילים, ובכלל אלו: שמאי מקרקעין, רואי חשבון, מהנדסים  וכיוצ"ב, רובם ככולם נמנים על מאגר מומחי בית המשפט כחלק מיעדי משרדי לספק מערך שירות המקיף והמקצועי ביותר לטובת לקוחותיי. 

 

אודות עו"ד לירן ינקוביץ

שלום רב,

אני עורך דין המתמחה בתחום האזרחי והמסחרי ומגשר מוסמך, לרבות הופעות בערכאות המשפט השונות ובהליכי בוררות וגישור.

הנני בוגר המסלול המשולב במשפטים  (LL.B) לצד חטיבה מורחבת בלימודי ממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה (B.A) מטעם המרכז הבינתחומי, הרצליה וממוקם בדירוג גבוה מבין חברי כיתתו.

לצד לימודיי נטלתי חלק פעיל בתוכניות לימודיות יוקרתיות ובראשן תוכנית חילופי סטודנטים באוניברסיטת SMU בסינגפור במסגרתה למדתי קורסים משפטיים בשפה האנגלית ותוך מבט משווה למשפט זר. כמו כן התנדבתי בתוכניות התנדבותיות במהלכן סייעתי לקהילה ולבני נוער במתן מענה וייעוץ משפטי.

ערכים אלו של תרומה לקהילה ולחברה מוטבעים גם בחזון משרדי ויונקים מהערכים עליהם גדלתי וחונכתי.

לאחר התמחותי  במשרד בוטיק מסחרי והסמכתי כעורך דין, המשכתי ללימודי תואר שני באוניברסיטת תל אביב אותו סיימתי בהצטיינות.

תחום משפטי הניצב בליבת עיסוקי, חולש על תחום דיני לשון הרע והגנת הפרטיות, בין היתר נוכח תופעת ה"שיימינג" ההולכת וגואה במרשתת  (פייסבוק, גוגל, יוטיוב וכו') והמורכבויות המשפטיות הגלומות בה המחייבות התמחות וידע מעמיק ועדכני.

אני רואה בטיפול בתיקי לשון הרע, בבחינת דיני נפשות עבור קהל לקוחותיי, לא פעם באופן המשנה חיים. לא פעם תביעות אלו מנוצלות לרעה , מונעות מנקם ושיקולים זרים או כתביעות השתקה וכמי שפועל במערכת, שמתי לה למטרה להיאבק באופן בלתי מתפשר, מבלי לגרוע  מקיום הידברות עניינית בכל עת.

לצד זאת אני גם משמש כמנהל פורום לשון הרע והגנת הפרטיות באתר הפורומים המשפטיים הגדול והמקיף בארץ, שם אני מסייע לאזרחים החשים כי שמם הטוב או מרחבם הפרטי, קודש הקודשים עבורם, חולל. 

בנוסף, וכחלק מחזון המשרד ליישוב סכסוכים, הנני גם מגשר מוסמך וכן בוגר קורס הכשרת בוררים, שניהם מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.

אני סבור כי מארז כלים זה סייע ומסייע בידיי לניהול אפקטיבי ומתוכנן, בין אם בדרך של נקיטה בהליכים משפטיים עד תום ובין אם שימוש בהליכים אלו כנקודת יציאה לעבר הידברות עניינית המניבה תוצאות, לא פעם אפקטיביות למעלה מהמצופה. 

במקבל, אני מקפיד להשתלם מקצועית באופן שוטף אם בסדנאות, קורסים והשתלמויות מעשיות, בדגש על הסמכתי במתן שירותי ייפוי כוח מתמשך, מתן הנחיות מקדימות למינוי אפוטרופוס ועריכת מסמך הבעת רצון, מטעם משרד המשפטים, כחלק מחזון אותו שמתי למשרדי לחדשנות ועדכניות משפטית .

מוזמנים ליצור עם משרדי קשר ואדאג ללוותכם באופן צמוד, במסירות, זמינות ושקיפות, כחלק מdna  והחזון הטבוע של משרדי, ושל עו"ד ינקוביץ כמי שעומד בראשו מראשית דרכו המקצועית, כעורך דין, מזה שנים ארוכות.

 

נעים מאוד,

עו"ד ומגשר לירן ינקוביץ.

 

 

 

 

.

קניתם דירה וגיליתם כי הקבלן הותיר אחריו ליקויי בנייה?

עצה חמה מגובה בניסיון רב מהשטח - אל תחששו מעימות משפטי מול הקבלן: הצטיידו באסמכתאות ותיעוד בזמן אמת. 
משרדנו מטפל בתביעות כנגד קבלני בנייה ומייצג נאמנה רוכשי דירות שנפגעו קשות מעוולות וליקויי בנייה, איחור במסירת הדירה, קבלנים ש"נעלמים", לרבות על דרך הגשת תביעות כספיות וייצוג משפטי בבתי משפט ובוררויות מסחריות.

לפרטים נוספים בנושא, מוזמנים לקרוא את מאמרו  של עו"ד לירן ינקוביץ בקישור הבא.

https://www.mishpati.co.il/article/14875

לייק מותר, שיתוף אסור!

לייק מותר, שיתוף אסור!

מאת:

פסיקה דרמטית בכל הנוגע ללשון הרע ברשת-  בפסיקה אמיצה ודרמטית הפך בית המשפט המחוזי את פסק דינו של בית המשפט השלום ששלל את פעולות החיבוב (לייק) והשיתוף כפעולות המהוות לשון הרע...
לקריאה בהרחבה >>>
תקופת הבחירות כבר כאן. זמן טוב להימנע משיימינג ברשת. על כך בהמלצתו של עו״ד לירן ינקוביץ

תקופת הבחירות כבר כאן. זמן טוב להימנע משיימינג ברשת. על כך בהמלצתו של עו״ד לירן ינקוביץ

מאת:

תקופת הבחירות כבר כאן. הדבר מהווה כר פורה להתבטאויות פוגעניות ומכפישות ויש להיזהר בלשוננו (עם וללא קשר לתקופה זו). להלן מספר טיפים מ״השטח״ שיסייעו לכם רגע לפני התלהטות הרוחות ותסבוכת משפטית בגין לשון הרע ושיימינג.
לקריאה בהרחבה >>>
לשון הרע זה עסק יקר

לשון הרע זה עסק יקר

מאת:

אין ספק כי מערכת הבחירות המוניציפליות הנוכחית היתה מהסוערות שידעו הרשויות המקומיות בישראל, רווית השמצות והכפשות שכמוהן לא נראו במערכות קודמות. דומה כי הדבר לא פסח כמעט על שום עיר , וודאי שלא הערים הגדולות בישראל.
לקריאה בהרחבה >>>
תלונת שווא ועיקול שלא כדין כלשון הרע - האמנם?

תלונת שווא ועיקול שלא כדין כלשון הרע - האמנם?

מאת: עו"ד לירן ינקוביץ

כוחה של המילה הכתובה בעידן הנוכחי הוא בעל ערך משפטי רב. אלא שרבים אינם מודעים לכך שכוחה כל מילה הנכתבת על גבי תלונה למשטרה או צו עיקול ומופנה לרשויות, עלולים במקרים מסוימים להיחשב כדי עוולה לעיתים עבירה בפלילים בגין לשון הרע.
לקריאה בהרחבה >>>
לשון הרע במקום העבודה

לשון הרע במקום העבודה

מאת: לירן ינקוביץ משרד עו"ד

מעסיק ישיר או עקיף אשר התבטא כלפיכם בצורה פוגענית ומעליבה, בין אם בכתב, במייל או בעל פה, יכול להקים לכם עילת תביעה בגין לשון הרע...
לקריאה בהרחבה >>>
חשוב לדעת - סגירת עסקאות לאנשי עסקים

חשוב לדעת - סגירת עסקאות לאנשי עסקים

מאת: משרד עורכי דין לירן ינקוביץ ושות'

איך אתם כאנשי עסקים סוגרים עסקאות?בע"פ? במייל? האם בהסכם בכתב? מקווה שהתשובה הנכונה עבורכם היא האחרונה...
לקריאה בהרחבה >>>
ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

מאת:

יפוי כוח מתמשך למי שטרם התוודע או שמע זהו הסדר משפטי ייחודי המאפשר לאדם עוד בהיותו כשיר וצלול למנות מטעמו מיופה /י כוח שייקחו אותו תחת חסותם לאחר שיאבד מיכולותיו הפיזיות , קוגניטיביות וכו׳...
לקריאה בהרחבה >>>
מה בין רפורמת ההפלות באירלנד למהפכת הפרטיות ברשת?

מה בין רפורמת ההפלות באירלנד למהפכת הפרטיות ברשת?

מאת: משרד עו"ד לירן ינקוביץ ושות'

המאמר שלפניכם סוקר את עיקרי מהפכת הפרטיות שנכנסה לתוקפה באחרונה (מאי 2018) באירופה, אשר שינתה דרמטית את תחום הגנת ואבטחת המידע האישי ביותר של כולנו עם עונשים כבדים של עד 20 מיליון יורו או...
לקריאה בהרחבה >>>
מחיר השיימינג

מחיר השיימינג

מאת:

אין דבר כואב מפגיעה בשמנו הטוב! ניהול הרושם שלנו הוא חלק בלתי נפרד מניהול התדמית שלנו. בעידן שבו למילים יש כוח יותר מאי פעם, המאמר שלפניכם מציג מספר טיפים פרקטיים להימנע מתסבוכת משפטית בגין שיימינג מכוער ולשון הרע ברשת.
לקריאה בהרחבה >>>

צור קשר עם משרד עורכי דין לירן ינקוביץ


לוגו המלצה של משרד עורכי דין לירן ינקוביץ
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
אדיבות נציגי בית העסק
100% Complete
אמינות
100% Complete
ממוצע הלוגו המלצהלצומטר
10
סך כל ההמלצות
2

המלצות גולשים על משרד עורכי דין לירן ינקוביץ

| 2   המלצות

סוג השירות: ליווי וייצוג משפטי

לירן היקר,
תקופה ארוכה ומאתגרת עברה עלינו,
סבלנות, הקשבה ואכפתיות, על עקשנות לעבור על כל פרט ופרט והדאגה לאורך כל הדרך, וכמובן על האוזן הקשבת ל"נדנודים" שלנו.
על כל אלה מודים לך מקרב לב ומאחלים הצלחה בכל מעשה ידייך

מועד קבלת השרות: יוני 2018

חשבונית עסקה לא הוצגה

בעל העסק: לירן ינקוביץ, עו"ד

איזור פעילות: כל הארץ

לוגו המלצה של המלצה זו
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
אדיבות נציגי בית העסק
100% Complete
אמינות
100% Complete
תגובות להמלצה הוסף תגובה

סוג השירות: טיפול מקצועי ומסור

מכתב הבעת תודה והמלצה מעומק הלב לעו"ד לירן ינקוביץ.

אנו רוצים להודות לך עו״ד לירן על הטיפול המקצועי והמסור בקובלנה הפלילית שפגשנו אותה ממש לא בצדק... תודה כי טיפלת בתיק בצורה מסורה ויסודית מאוד...מאמציך לא נעלמו מעינינו.
עם מהלכים מקצועיים ודי חכמים הצלחת להציל את העתיד שלנו בהעלאת האמת לבית המשפט בתקופת זמן קצרה יחסית... זה לא היה מהלך קל אבל עם עבודה יסודית מלווה באהבה גדולה עשית זאת ובגדול- יכולת לסלק קובלנה פלילית על הסף.

הקשבת, הרגשת והאמנת בנו מאוד ובסוף ייצגת אותנו כאילו שאתה מייצג את עצמך...
אין לנו ספק שתיקח כל תיק בצורה נאמנה ומסורה כמו שעשית איתנו ואנו ממליצים על אדם כל כך מיומן ומבריק כמוך בלי לחשוב פעמיים כי אתה באמת כתובת נכונה ומרשימה לכל איש בעומד במצוקה שצריך עזרה ותמיכה.

באהבה והערכה מכל הלב,
בשם המשפחה
ד"ר מוחמד מוסא כלף

מועד קבלת השרות: יוני 2018

חשבונית עסקה לא הוצגה

בעל העסק: לירן ינקוביץ, עו"ד

איזור פעילות: כל הארץ

לוגו המלצה של המלצה זו
כמעט טוב
7 8 9 10
7.5 8.5 9.5
מצויין
מקצועיות
100% Complete
אדיבות נציגי בית העסק
100% Complete
אמינות
100% Complete
תגובות להמלצה הוסף תגובה
הדפסת כל ההמלצות
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ