טרנד הלך וגדל בעולם האירועים - מארזי מתנה מתוקים

 

כשיש אירוע משפחתי או חברי, חתונה, ברית/ה, בר או בת מצווה, ימי הולדת, אנחנו רגילים שעלינו להביא מתנה מסוימת למארחים, כך נהוג מאז ומתמיד. גם היום, אנחנו מקפידים לעשות כך. אך בשנים האחרונות נוצר לנו טרנד חדש, בזמן שהאורחים מביאים מתנה למארחים, אלה מביאים מארזים מתוקים לאורחים. 

מארזי מתנה מתוקים

מדובר על מארזי מתנה מתוקים, קטנים, אשר מוענקים לאורחים באירוע כאות הוקרה ותודה על כך שהם הגיעו לאירוע שלהם. מעבר לכך, המארז גם כולל תיעוד שניתן לשמור מהאירוע עצמו. לצד הממתקים, השוקולדים או הסוכריות שנכללים במארז, אפשר למצוא גם פריט מסוים אותו אפשר לשמור והוא יזכיר לאורחים שהם התארחו באירוע.

למה רצוי לקנות לאורחים מארזים מתוקים?

על פניו, אורחים מאוד שמחים לקבל הזמנה לאירוע ולחגוג עם המארחים בשמחתם. אך בתור מי שמארגן האירוע, עלינו להתבונן על כך גם מהצד השני. האורחים מפנים מזמנם, במקרים מסוימים הם צריכים להזמין בייביסיטר, לנהוג אל מקום רחוק, אולי אפילו לוותר על יום עבודה או חלק ממנו, בסופו של דבר כשמחברים הכל, מדובר בהשקעה מצידם.

 

בתור מארחים, עלינו להעריך את ההשקעה שלהם. אחת הדרכים שלנו להעריך זאת, היא באמצעות מארזים מתוקים. מתנה קטנה שמסמלת תודה גדולה לכל אחד ואחת מהאורחים שהחליטו להגיע אל האירוע שלנו.

 

זה נכון במקרה של אירועים פרטיים, גדולים או קטנים, בהם אנחנו מכירים כל אורח ורוצים להודות לו, לא רק בעל פה אלא גם דרך מארז כזה. אך זה נכון גם באירועים עסקיים, אירועים אליו אנחנו מזמינים לקוחות, ספקים, משקיעים וגורמים אחרים. בצורה כזו, אנחנו גם מודים להם וגם ממתגים את העסק שלנו בצורה מסוימת, ייחודית. אנחנו מראים שאיכפת לנו מהאנשים איתם אנחנו עובדים ויודעים להוקיר להם תודה על כך שהם פינו מזמנם והגיעו אל האירוע שלנו.

 

כיצד בוחרים מארזים מתוקים?

מי שמחפש מארזי מתנה מתוקים לאירועים, לא יתקשה למצוא היום שורה של מארזים. החל מכאלה שמציעים שוקולדים בגדלים וסוגים שונים, פרילינים, סוכריות מיוחדות, עוגיות מזל או עוגיות קטנות אחרות ועוד.

 

אנחנו יכולים לקנות מארזים פשוטים ולהוסיף להם ברכה מודפסת או כל דבר אחר עם מילות תודה מצידנו, ואנחנו יכולים גם לקנות מארזים מעט יותר מורכבים, הכוללים למשל, פרלינים ושוקולדים מודפסים. החל מהדפסות של מילות תודה וכאלה בהדפסות שכוללות ביטויים אשר נהוג לומר באירועים, למשל, "אצלכם בקרוב" ועוד.

 

ההחלטה איזה מארז לקנות לאירוע, צריכה להתקבל על פי מספר פרמטרים:

פרמטר ראשון הוא גודל התקציב שעומד לרשותנו וכמות האורחים אשר אמורים להגיע לאירוע. אין טעם להשקיע מעבר למה שאנחנו יכולים ובוודאי שאין טעם להשקיע מעבר למה שאנחנו צריכים. עלינו להחליט, האם לספק לכל אורח מתנה או לכל משפחה.

 

פרמטר שני, אנחנו צריכים לבחון את סוג המארז, מה הוא כולל ועד כמה הוא איכותי. נרצה שהאורחים שלנו ייהנו משוקולדים או פרלינים טעימים ומתוקים, כאלה שיעשו להם נעים. אם אנחנו כבר משקיעים בכך זמן וכסף, אז חשוב שנבחן גם את הטעם של המתנה שלנו.

 

פרמטר שלישי, במקרה של מארזים מתוקים, יש חשיבות לא רק למה שבתוך המארז, אלא גם לעיצוב האריזה עצמו, איך היא מעוצבת, איך היא נראית, עד כמה היא יפה ומרשימה, מאילו חומרים היא עשויה ועד כמה היא יכולה מתאימה לסוג האירוע. אם מדובר באירוע פרטי, אז הוא צריך לסמל ולאפיין אותו, ואם מדובר באירוע עסקי, אז חשוב שהמארז גם יכלול מיתוג לעסק שלנו. כך גם נוכל לייצר מארז יפה ומעוצב, וגם נשיג את המטרה של פרסום ומיתוג.

 

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בחול