טיפים לתכנון אירוע קטן בזמן הקורונה

 

תכנון אירוע קטןתקופת הקורונה אילצה אותנו להסתגל לשגרת חיים חדשה. להמעיט במפגשים עם אנשים, לשמור מרחק, לשים מסכה על הפה ועוד. לצערנו, נאלצנו גם להסתגל לשינויים ואפילו דחיות בכל מה שקשור לאירועים משפחתיים ואחרים. אך אנחנו עדיין יכולים לערוך אירועים קטנים אם נעמוד בדרישות ונארגן אותם בהתאם להוראות.

 

לא מעט אנשים העדיפו לבטל או לדחות אירועים גדולים וקטנים לתקופה אחרת, בה יהיה אפשר לחזור אל שגרת החיים ולארח אנשים בצורה רגילה. אך רבים מעדיפים לא להיכנע למגיפה וכן לערוך אירוע, גם אם במתכונת מצומצמת, גם אם זה אומר שהופכים אירוע גדול לקטן. אפשר לערוך אותו באולמות, גני אירועים, מסעדות, בתי קפה או אפילו בבית.

 

לפני שנסביר כיצד מתכננים אירוע קטן בזמן הקורונה, חשוב לציין, גם היום למעלה משנה אחרי שהתחילה המגיפה, אנחנו עדיין לא מתקרבים לסופה לצערנו, כל הזמן אנחנו עדים לשינויים במגמות, שינויים בתחזיות וכמובן גם בהנחיות. צריכים להיות קשובים ולשים לב, מה השתנה, מה התחדש, על מנת שיהיה ניתן לערוך אירוע קטן בצורה מאורגנת ובטוחה.

טיפים לתכנון נכון

טיפ ראשון – מאחר והכוונה היא לייצר אירוע קטן ובטוח, אז רצוי מאוד לא להגזים. גם אם זה אומר שיהיה צורך לוותר על דברים מסוימים, מוטב כך מאשר לייצר אירוע שהוא גדול יותר ממה שאמור להיות, מה שעלול להביא לתוצאות בעייתיות בהמשך. אפשר לעשות אירוע קטן, וכשהמצב ישתפר לעשות אירוע נוסף, גדול יותר.

טיפ שני – עדיף לעשות אירוע במקום פתוח ולא סגור. מרבית החוקרים והמומחים בתחום סבורים שבאוויר הפתוח, יש פחות סיכוי להידבק, ולכן מוטב לא לקחת את הסיכון ולא להמר. ישנם לא מעט מקומות פתוחים בהם ניתן לערוך אירועים קטנים וייחודים.

 

בהקשר זה צריך לציין, מאחר ובשנה האחרונה לא נערכו כמעט אירועים, אז סביר להניח שיש הרבה מאוד ביקוש, לכן מומלץ לשריין מקום שבועות או חודשים מראש.

 

טיפ שלישי – חשוב ליידע את כל האורחים, שאל האירוע יכולים להגיע רק מי שחוסן או מי שיכול להציג בדיקה שלילית. כלומר, רק מי שבוודאות גבוהה איננו חולה ולא יכול להדביק אף אחד. ישנם מקומות שמחייבים זאת, אך גם אם לא, מוטב שאתם תיקחו את היוזמה ותדרשו זאת מהאורחים שלכם, בשביל שלא ייגרם נזק לאף אחד מהם.

 

טיפ רביעי – הקפידו לציין בפני האורחים וכן בפני אנשי הצוות, שעליהם להיות עם מסכות ולנסות לשמור על ריחוק חברתי. זה לא יהיה פשוט, אך חשוב להקפיד על כך. אתם יכולים גם לדאוג שיהיה גורם סמכותי אשר יקפיד להעיר לאורחים שלא עומדים בתנאים. גם אם אין הגבלות מטעם המדינה, עדיין בתור מי שמארגנים את האירוע, יש לכם אחריות כלפי האורחים וחשוב שהם יעמדו בתנאים שלו.

 

טיפ חמישי – בחודשי הקיץ של 2021, נחשפנו לכך שישנן ערכות בדיקות מהירות, כאלה שמאפשרות לתת תשובה במקום. אפשר לבחון את האופציה הזאת, למרות שהיא יכולה להיות יקרה וכמובן צריך לבדוק כיצד אפשר לבצע אותה בפועל, כך תוכלו אולי לחסוך מהאורחים את הצורך לגשת לבצע בדיקה בקופת חולים או במקום אחר לפני האירוע.

 

לסיכום, ניתן לערוך אירועים קטנים בתקופת הקורונה, אך רצוי מאוד להיערך להן בצורה אופטימאלית ולחשוב על כל פרט, זאת על מנת שהאירוע יעבור בשלום. צריך לזכור, מספיק אורח אחד שיש לו קורונה, בשביל להדביק את כל השאר ולהשבית משפחות שלמות, בתי עסק ועוד. יש לנו אחריות ואנחנו צריכים להיות מודעים לה.

 

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

האחים תמם עבודות איטום
רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר