יתרון רכישת מנוי מטמון ברשות הטבע והגנים

 

יתרון רכישת מנוי מטמון ברשות הטבע והגניםאם בריכות, מעיינות ונחלים או מעיינות מפכים הם הבילוי העיקרי שלכם, ושל בני המשפחה שלכם בשעות הפנאי, אז מאוד כדאי לכם לחשוב איך להפוך את התענוג הזה לזול ונוח יותר. אחת הדרכים המומלצות לכך היא כמובן לרכוש מנוי מטמון של רשות הטבע והגנים. מנוי מטמון שיאפשר לכם כניסה לכ- 60 אתרים ברחבי הארץ למשך שנה. אז מהם היתרונות של המנוי, ולמי הוא מתאים? הנה כל ההמלצות שלנו.

להיכן אפשר להכנס עם המנוי

כאמור, המנוי מקנה כניסה לכ- 60 אתרים שונים של רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ, ומדובר ברשימה ארוכה למדי של פארקים וגנים לאומיים. אומנם ישנם מספר אתרים מעטים שבהם תזכו רק ל-50% הנחה בעת הכניסה. כמו חוף אכזיב, גן השלושה (הסחנה), חורשת טל וחוף פלמחים, וזה די מובן בהתחשב בעובדה שמדובר באתרים שלרוב אפשר לפקוד יותר מפעם בשנה, אבל מלבדם מדובר כאמור ברשימה מכובדת מאוד.

 

כמו-כן, לא כלולים במנוי המטמון הרכבל ומוזיאון מצדה. כמו גם המיצג לילות שאן, וכן טיילת חומות ירושלים. במסגרת המנוי גם לא תוכלו להשתתף במופעים הכרוכים בתשלום ואשר מתקיימים באתרים השונים. אולם לעומת זאת כן תזכו להנחה בגובה 25% בעת לינת שטח בחניוני הלילה של הרשות.  

אילו סוגי מנוי קיימים

ישנם כמה סוגים של מנוי, אולם רובם של מנויי המטמון רוכשים מנוי משפחתי, הנחשב למשתלם ביותר מבחינה כלכלית. בעיקרון זהו מנוי המיועד לזוג הורים וילדיהם מגיל חמש ועד גיל 20. אבל קחו בחשבון שאם אתם זוג עם ילדים מתחת לגיל חמש מאוד מומלץ עבורכם לקנות מנוי זוגי שיאפשר לכם כניסה עם הפעוטות והילדים הצעירים, וזוהי אופציה יותר משתלמת עבורכם.

 

ישנם גם סוגי מנוי המיועדים לאזרחים ותיקים ולגימלאים, ובכלל זה גם מנוי מיוחד לסבא וסבתא, גם אם הם עדיין לא בגיל הפרישה. בכל מקרה המטרה היא למנוע מצב בו מי מבני המשפחה שלכם שהצטרף לטיול, יוותר מאחור ולא יכנס חלילה לאתר כזה או אחר. כדי למנוע מצב כזה שמורה לכם הזכות לצרף אותם באופן חד פעמי לכניסה שלכם לאותו אתר.

 

למה כדאי לעשות מנוי

הכניסה לאתרים השונים היא רק קצה הקרחון. שהרי מעבר לכניסה חינם ולהנחות שמקנה מנוי המטמון הוא גם מאפשר לכם לקחת חלק בפעילות של רשות הטבע והגנים, כמו למשל  להיות טיילים פעילים וליטול חלק בטיולי הפריחה. ולא אין מדובר בהנאה מהטבע, מהצומח והחי בלבד. צריך לזכור כי טיול במרביתם של האתרים השונים והגנים הלאומיים, יאפשר לכם ולבני משפחתכם להחשף כמובן  להיסטוריה ולמורשת של ארץ ישראל. כך תוכלו ללמוד על אירועי העבר באופן המוחשי ביותר, ולהתקרב לערכי ההיסטוריה והמורשת, ולהכיר את תולדות ארץ ישראל מקרוב, אם תרצו דרך הרגליים.

 

בנוסף, רשות הטבע והגנים מקיימת פעילויות שונות שתוכלו לקחת בהם חלק, ומפרסמת אותם תדיר באתר שלה. כמובן שאם יש לכם אירוע מיוחד כמו בר מצווה או בת מצווה או כל אירוע משפחתי אחר, הרי שרשות הטבע והגנים מעמידה את האפשרות לערוך טקסים משפחתיים בגנים הלאומיים שלה.

 

ואם במקרה שאלתם את עצמכם למה מיועדים דמי המנוי, הרי שכדאי לזכור כי דמי המנוי מיועדים בין השאר לסיוע לרשות הטבע הוגנים בשמירה על חיות הבר, והצמחים הנמצאים בסכנת הכחדה, כמו גם על הנוף ועל אתרי המורשת וההיסטוריה של ארץ ישראל. אז בפעם הבאה שאתם מתכננים לטייל ברחבי הארץ הצטיידו במטמון.

 

להסבר נוסף על המנוי ורכישת מנוי ברשות הטבע והגנים - לחצו כאן 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

 

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
פרסום עסקים באינטרנט - צימפי
קרקע באנר פנימי
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בחול