שאיבת שומן - למי בדרך כלל מתאים

 

שאיבת שומןשאיבת שומן היא הליך קוסמטי שמסיר שומן שלא קל לכם להיפטר ממנו באמצעות דיאטה או פעילות גופנית. את ההליך הזה מבצע בדרך כלל מנתח פלסטי או דרמטולוגי כשמדובר בשומן שהצטבר על הירכיים, הבטן, הישבן, הגב,  או הידיים ומתחת לסנטר או לפנים, הכל כדי לשפר את צורתם. אך ניתן לעיים לבצע שאיבת שומן גם בניתוחים פלסטיים אחרים, כולל מתיחת פנים, הפחתת חזה ומתיחת בטן. אז האם אתם מועמדים מתאימים לשאיבת שומן כזו, ומהם הדברים שכדאי לכם לקחת בחשבון לפני שאתם פונים לפתרון הזה.

השומן בגופנו

תאי השומן בגופנו נקראים אדיפוציטים. כל אדם נולד עם כמות תאי שומן ספציפית שתיוותר בגופו לאורך כל ימי חייו. אולם גודלם של תאי השומן בגוף משתנה בהתאם לכמות המזון שהוא צורך והפעילות הגופנית שבה הוא נוקט. תאי השומן ניתנים לדימוי כבלון שמתנפח או מתכווץ בהתאם לדיאטות והפעילות הגופנית שלנו.

השמנת יתר הפכה אם כן למחלה נפוצה מאוד בעולם המערבי והיא לרוב מתרחשת בעקבות צריכה של מזון מתועש ומעובד או בשל שתיית משקאות עתירי קלוריות מחד ואי פעילות גופני מאידך. אבל, במקביל כולנו מבקשים לעצמנו גוף חטוב ומעולה שיתאים לתמונות הסלפי שנרצה להעלות באינסטגרם או בפייסבוק.

אך ישנם לא מעט אנשים שלמרות שהם ניזונים מתזונה בריאה, ומתעמלים כראוי, עדיין נותרים בגופם מאגרי שומן באזורים מסויימים שהם היו מבקשים להיפטר מהם. עבורם קיימת האפשרות לשאיבת שומן.

האם אתם מועמדים מתאימים?

אולם לפני שאתם פונים לפרודצדורה כזו כדאי שיהיו לכם ציפיות ריאליות. כמו לדוגמה הפנימו את העובדה ששאיבת שומן לא תגרום להם להיפטר מהצלוליט, כך שאם קיוויתם שתצאו מניתוח חלקים וללא עקבות צלוליט, צפויה לכם אכזבה. כמו כן קחו בחשבון ששאיבת שומן היא הליך כירורגי, ואיתו נובעים סיכונים. לכן אתם צריכים להיות במצב בריאותי טוב לפני שתנותחו. המטרה היא לשנות את צורת הגוף, והתוצאות בדרך כלל ארוכות טווח, ומספקות לכם שמירה על משקל בריא.

זה עובד הכי טוב אצל אנשים שמשקלם הרגיל ובאזורים בהם העור צפוף. למה הכוונה? עליכם להיות בטווח של 30% ממשקלכם האידיאלי. חשוב שיהיה לכם עור יציב ואלסטי. כמו כן  עליכם להימנע מעישון לחלוטין לפני ואחרי הפרודצדורה לחלוטין.  שימו לב! רופאים אינם ממליצים על ההליך אם יש לכם בעיות בריאות בזרימת הדם או שיש לכם מחלת לב, סוכרת או מערכת חיסונית חלשה.

במקרים מסויימים  ניתן להשתמש בשאיבת שומן לשם טיפול במצבים בריאותיים חריגים כגון: לנפיחות בידיים וברגליים, או הצטברות חריגה של שומן ברגליים, בישבן ובירכיים. כאן נכנסת הקוסמטיקה לסיועם של מקרים בריאותיים קשים.

דברים שעליכם לקחת בחשבון לפני הפרודצדורה

כמובן שהצעד הראשון לפני הפרוצדורה הוא להתייעץ עם המנתח שלכם. דברו איתו על היעדים שלכם, כמו גם על האפשרויות, וכמובן על הסיכונים והיתרונות ובהחלט על העלויות, במידה ומדובר בטיפול פרטי. שאלו את כל השאלות שלכם. אם תחליטו להמשיך עם שאיבת שומן, המנתח שלכם ייתן לכם הוראות כיצד להתכונן אליו.

אלה עשויים לכלול הגבלות על תזונה ואלכוהול. ספרו למנתח על כל אלרגיה שיש לכם ועל כל תרופה שאתם נוטלים, כולל תוספי מזון ללא מרשם וצמחי מרפא. סביר להניח שהוא ימליץ לכם להפסיק ליטול תרופות מסוימות, כגון מדללי דם ומשככי כאבים מסוימים מספר שבועות לפני הניתוח, כדי למנוע תופעות לוואי ומצבים מסכני חיים. כיום ניתן לבצע שאיבת שומן באמצעות לייזר לתוצאות טובות.

 

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400 או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
תכשיטים נגד עין הרע