סובלים מיתושים? קבלו כמה טיפים לטיפול והרחקת יתושים מהבית

 

עצות להרחקת יתושיםהרבה מאוד אנשים מוצאים את עצמם מדי ערב ולילה מתמודדים עם בעיה שמטרידה את מנוחתם. יתושים. מדובר על בעיה שיכולה להיות ממש לא נעימה, לא רק בגלל שהיתושים משאירים סימנים על הגוף, אלא בגלל שהם מונעים שינה נורמאלית ויכולים להפוך את הלילה לקשה מאוד, שלא נדבר על זה שכל עקיצה יכולה להיות מסוכנת מבחינה בריאותית. על כן, צריך לחפש פתרונות לצורך הרחקת יתושים מהאזור בו אנחנו והילדים ישנים.

 

במשך השנים פותחו הרבה מאוד כלים ואמצעים שנועדו לצורך הרחקת יתושים. צריך לומר, אף אחד מהם לא עובד במאה אחוז הצלחה, זה מאוד תלוי באופן בו משתמשים באותם אמצעים. יש לציין עוד, לא כולם מגיבים ליתושים באותה מידה. זה ידוע שישנם אנשים שרגישים הרבה יותר מאשר אחרים ולכן הם מתמודדים עם עקיצות של יתושים בצורה שונה מאחרים. יחד עם זאת, תמיד טוב להחזיק בבית כלים שונים, בין אם זה בשביל הילדים, בין אם זה בשביל ההורים ובין אם זה בשביל אורחים שיבואו ללון אצלנו.

הטיפים הטובים ביותר לטיפול והרחקת יתושים

הטיפ הראשון והחשוב ביותר להרחקת יתושים, הוא לשמור על כך שהמקום יהיה מאוורר. אפשר שזה יהיה באמצעות הפעלת מזגן, מאוורר, חלון פתוח (למרות שזו אופציה פחות טובה, מאחר והיא יכולה לייצר בעיות אחרות שיפריעו לכם לישון). ברגע שהמקום איננו מאוורר, אז הוא מושך אליו הרבה יותר יתושים. אגב, באופן כללי, יתושים עמידים יותר לקיץ (חום) מאשר לחורף (קור) ובתקופה זו הם מתרבים בכמויות גדולות יותר.

 

הטיפ השני, יש לטפל במקורות מים ובצמחייה. הרבה פעמים נגלה שאלו מקומות שיכולים למשוך אליהם יתושים. בפרט זה נכון כשמדובר על מקורות מים עומדים, אשר מושכים אליהם יתושים בכמויות גדולות. יש לרוקן דליים, אמבטיות וכל דבר אחר שיש בו מים עומדים.

 

הטיפ השלישי, ניתן להשתמש באמצעים חשמליים שונים. מדובר על תנורים מיוחדים אשר מושכים אליהם יתושים ואז הם פשוט "שורפים" אותם. זה לא בהכרח נעים (הריח והרעש) אך זה יכול להיות יעיל. חשוב להניח את המתקן בחדר אך בנקודה מרוחקת, בפרט מילדים או חיות מחמד.

 

הטיפ הרביעי, רשתות. ניתן להתקין רשת מעל המיטה אשר תמנע אפשרות של חדירת יתושים. כך היו עושים בעבר, לפני שהתחלנו להשתמש באמצעים חשמליים. זה פתרון טוב אך הוא לא יעיל לגמרי. מה עוד שזה יכול לייצר תחושה לא נעימה.

ישנן גם רשתות שניתן להתקין על החלונות עצמן בשביל למנוע מיתושים להיכנס פנימה אל המבנה. כאן יש שתי בעיות. ראשית, זה לא יעיל לגמרי, שנית, יש צורך לנקות את הרשת מדי יום מיתושים.

 

הטיפ החמישי, להימנע מתאורה. מלבד יובש, הרי שאחד הדברים שמושכים יתושים הם חרקים. זה נכון בפרט בשטחים פתוחים, קרי מרפסות, גינות, חצרות. על כן יש להימנע משימוש בתאורה באזורים אלו. מוטב להתקין גוף תאורה בתוך הבית ושיאיר את החלק החיצוני מבפנים.

 

מעבר לכל זה, אנחנו יכולים להשתמש בשורה של תרסיסים, משחות, וחומרים אחרים שניתן למרוח על הגוף. אפשר גם להשתמש בפעילות הדברה אך זה יכול להתאים לתקופה קצרה ולא מעבר לכך. להבדיל ממזיקים אחרים, יתושים לא מושפעים מחומרי הדברה למשך תקופה ארוכה.

איך קונים את הדבר הנכון?

בשביל להרחיק יתושים בצורה חכמה, יש לקנות מוצרים שיכולים להתאים לנו, על פי עומק הבעיה, אופי המבנה, וכן על פי מה שנוח לנו.

במידה ואנחנו רואים שהבעיה איננה נפתרת על ידי גורם אחד, אנחנו יכולים להשתמש במספר גורמים במקביל. זה לא יכול לפגוע, אלא רק לשפר את המצב ולהקטין את הכמות וההשפעה של היתושים עלינו.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
האחים תמם עבודות איטום