שם בעל העסק

הולמס פלייס ישראל

כתובת
קדימה-צורן
איזור פעילות
כל הארץ
טלפון בעסק
9940*
דוא”ל
newsletter@holmesplace.co.il
אתר אינטרנט
https://www.holmesplace.co.il/
פייסבוק
לחץ כאן
אינסטגרם
לחץ כאן


הדפסת פרטי העסק
יופי, בריאות וכושר
אימון ילדים, אימון קבוצתי, אימוני כושר, זומבה, חבילות ספא, חדר כושר, כושר גופני, מועדון כושר, מכשירי כושר, סטודיו ומכוני כושר
אודות הולמס פלייס ישראל

קבוצת 'הולמס פלייס' – הקרויה על שמו של רחוב 'Holmes Place' בצ'לסי בו הוקם המועדון הראשון של הרשת בשנת 1980 – היא קבוצה בין לאומית של מועדוני כושר ובריאות המפעילה למעלה מ-100 מועדונים ב-8 מדינות שונות וביניהן כמובן ישראל.

כשאתם חושבים על השם 'הולמס פלייס', אתם כנראה מקשרים אותו באופן אוטומטי לאורח חיים בריא, כושר, בריאות, תזונה נכונה וספורט. הערך העליון ששמה לעצמה קבוצת 'הולמס פלייס' העולמית ובייחוד שלוחתה המשגשגת בישראל, הוא השילוש הקדוש בין גוף, רוח ונפש – 3 מישורים שאנו בהולמס פלייס התמקדנו בהם בעת פיתוח המותג והשיטה שלנו, שכיום יוצרת שינוי אורח ואופי בעולם הכושר והספורט הביתי כמו גם בעולם הספא, הלייף סטייל והקלאבינג. אותו שינוי הוא החזון של מקימי הרשת – 7 אנשים עסקים בריטיים ובראשם המייסד אלן פישר – וכיום הוא בא לידי ביטוי באופן מושלם בכל אחד ואחד מעשרות הסניפים שלנו בכל רחבי העולם.

לאחר שבנו של אלן, יונתן פישר, הביא את ההצלחה לישראל ומינף אותה להתרחבות במספר מדינות באירופה, קבוצת 'הולמס פלייס' איחדה בתוכה גם את רשת 'Go Active' ויצרה את רשת הבת 'הולמס פלייס ספא', ובשנת 2018 היא הונפקה בבורסה בת"א – בתור אחת מהחברות הגדולות ביותר בישראל בתחום הספורט והכושר הגופני.

האידיאולוגיה העיקרית שלנו בהולמס פלייס, מלבד כמובן קיום וקידום של אורח חיים בריא, תזונה נכונה ופעילות ספורטיבית מרובה בשעות הפנאי – היא ביצוע של כל אלו בסטנדרטים בלתי מתפשרים של איכות מהמדרגה הראשונה – ממגוון הציוד הטכני החדשני ביותר, דרך רמת המאמנים האישיים הטובים ביותר בענף ועד רמת המקצועיות של כל החוגים, הפעילויות הספורטיביות והאימונים המקצועיים שאנו מציעים לכם: בין היתר ספינינג, פילאטיס, שיעורי סטודיו מכל הסוגים ועוד מגוון רחב של סדנאות קבועות או משתנות בנושאי ספורט ותזונה אחרי אימון.

עוד דבר שאנחנו בהולמס פלייס יודעים זה שאידיאולוגיה, רצונות וכוונת זה לא הכל, ולכן יש גם שיטה. השיטה של הולמס פלייס, שמה אתכם במרכז, ומראה לכם כיצד אתם יכולים ומסוגלים לממש את הפוטנציאל האישי שלכם ואף לדחוק אותו לקצה ולהרחיב אותו, בכל אימון מחדש. מלבד מכשור חדשני וצוות הדרכה מקצועי, אנו מציעים לכם גם מעטפת מלאה של שירותים, ייעוץ והכוונה למתאמן המתחיל והמקצועי – באמצעותה נפתור בקלות כל צורך שיעלה לכם בהמשך הדרך, ונשמור לכם על הדבר הכי חשוב בכניסה שלכם לעולם הספורט: חיוך רחב שלא יורד, ונשאר גם כשקשה באימונים.

אז ניסיון מקצועי של עשרות שנים בכל רחבי העולם – יש, רמת איכות ללא פשרות או תחרות – יש, חיוך רחב – יש, וזה אפילו קרוב אליכם הביתה (בלי תירוצים, יש לנו 47 סניפים). עכשיו כל מה שחסר זה שתגיעו להירשם, אז מה אתם עדיין עושים פה?

צור קשר עם הולמס פלייס ישראל