חפץ חקירות ומעקבים

חפץ חקירות ומעקבים

דרך מנחם בגין 132 , תל אביב-יפו    הצג מספר טלפון

הוסף עסק זה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק

לעסק זה עדיין לא נרשמו המלצות
שם בעל העסק
אלירן
כתובת
דרך מנחם בגין 132 , תל אביב-יפו
איזור פעילות
מרכז
טלפון בעסק
039443000
טלפון נייד
052-9124993
דוא”ל
office@hefets.com


הדפסת פרטי העסק
אבטחה וחקירות
מעקבים, משרד חקירות, חקירות במגזר החרדי, חוקרים פרטיים, חקירות כלכליות, חקירות אישות (גירושין)

צור קשר עם חפץ חקירות ומעקבים

יש להקליד את התווים לשם אימות:
השמעת האותיות Verification Image  

אודות חפץ חקירות ומעקבים

 א.חפץ - מספר אחד במעקבים

 
מי אנחנו?
א. חפץ חקירות ומעקבים הינה חברה המתמחה במעקבים ובחקירות סמויות, במסגרת פעילות במישור האישי ובמישור העסקי. הנחת העבודה לפיה פועלת החברה הינה "תפסת מרובה לא תפסת", כלומר, אחת ממטרות העל הינה למקד את צרכיו של הלקוח, עד כדי ניסוח תוכנית פעולה אפקטיבית ובעלת פוטנציאל ההצלחה הגבוה ביותר. זאת באמצעות התייעצות עם מומחים מתחום החקירות והמעקבים, כמו גם קבלת ייעוץ משפטי מעורכי דין בכירים, בשילוב אמצעים טכנולוגיים המפותחים ביותר, וכן מתן פתרונות יצירתיים המותאמים לכל מקרה ומקרה. כל זאת בזמן קיום שיתוף פעולה מלא ורציף עם הלקוח, עד למימוש שביעות רצונותיו.

רקע מקצועי
חפץ אלירן, מייסד החברה ומנהלה בפועל, הינו חוקר פרטי בעל רישיון מטעם משרד המשפטים, אשר מספק את שירותיו במשך 16 השנים האחרונות, הן בקרב המגזר העסקי והן בקרב המגזר הפרטי. את הכשרתו הראשונית במסגרת תחום החקירות רכש עוד בשירותו הצבאי, כאשר שירת ביחידת המודיעין אמ"ן מחקר, יחידה אשר חרף היותה יחידה צבאית, עוסקת במחקר מודיעיני אסטרטגי הנוגע בעולמות תוכן כלכליים, טכנולוגיים, חברתיים ופוליטיים. מאז, ובמשך השנים, נחשף לטכניקות, לשיטות פעולה ולפיתוחים טכנולוגיים, אותם הוא בוחר בקפידה לשם התמקצעות אולטימטיבית בתחום, וכן צירוף מיטב המומחים לרשות החברה.

תחומי הפעילות
השירותים המוצעים במסגרת החברה מתנהלים בפריסה ארצית, תוך זמינות המציעה מענה מיידי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. בין אם מדובר בשירות במישור העסקי, ובין אם מדובר במישור האישי, תשומת לבם של האמונים על המשימה מוקדשת באופן רציף לכל לקוח ולקוח.

האני מאמין שלנו
פעילות החברה מבוססת על מתן שירות המבטא מידת מקצועיות, עמידה בזמנים, אמינות, נאמנות ודיסקרטיות, זאת בזמן שמירה על שקיפות מלאה אל מול הלקוח.

לקוחותינו
על אף מידת הבקיאות בתחום והכלים המקצועיים החדישים העומדים לרשות החברה, יש לציין כי תהליך ברירת לקוחותינו מתבצע באופן מוקפד. זאת מתוך אמונה, כי בהיעדר בשלות כלפי התהליך מצדו של הלקוח, או לחילופין במידה והשירותים המוצעים על ידינו אינם צפויים להעניק ללקוח את מבוקשו באופן מוחלט, נעדיף את רווחתו בכך שנפנה אותו לפתרון ההולם ביותר לצרכיו האישיים.
א. חפץ חקירות ומעקבים היינו משרד חקירות פרטיות בבעלותו ובניהולו של מר אלירן חפץ, בלש פרטי, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים, המספק את שירותיו המקצועיים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. לחצו לפרטים נוספים.
קרא בהרחבה