מה חשוב לבדוק לפני שניגשים לעשות קעקוע

 

before-getting-a-tattooיותר ויותר אנשים פונים אל סטודיו קעקועים בשביל לעשות להם קעקוע. מה שפעם היה מנת חלקם של חלק מאוד קטן באוכלוסייה, חלק מאוד ספציפי, הפך להיות נחלת הכלל וכמעט סטנדרט אופנתי. צעירים בגיל תיכון, חיילים וחיילות, סטודנטים, הורים לילדים ואפילו סבים וסבתות לא נרתעים ועושים קעקועים.

 

על כן, זה לא מפתיע שניתן למצוא סטודיו לקעקועים כמעט בכל יישוב בארץ ולעיתים אפילו כמה מקומות שמציעים לעשות קעקוע. במרביתם אפשר ליהנות מאפשרות של ציור קעקוע מקטלוג וכן אפשר ליהנות מאפשרות של ציור קעקוע מקורי, על פי בקשה של הלקוח או הלקוחה.

 

מדוע אנשים עושים קעקועים

ישנן סיבות שונות מדוע אנשים מעוניינים לעשות קעקוע. באופן טבעי, מרבית האנשים בוחרים בכך מתוך מחשבה שזה יוסיף נופך ייחודי לגוף שלהם, יהפוך אותו להרבה יותר מעניין ומיוחד, אפילו אומנותי.

 

אך ישנן גם סיבות אחרות מדוע אנשים בוחרים לעשות קעקוע. למשל, יש מי שבוחר לעשות קעקוע כאקט של זיכרון לזכר אדם אהוב, יש מי שבוחר לעשות קעקוע כתזכורת מסוימת לאירוע או חוויה שעבר, ויש לא מעטים שמקעקעים על גופם תאריכים, שמות או אזכורים שונים בעלי משמעות אישית כזו או אחרת.

 

בכל מקרה, כל קעקוע יש לעשות בסטודיו מקצועי ואיכותי בו מועסקים אמני קעקוע מנוסים. בדומה לעגילים, פירסינגים או ניקובים אחרים בגוף, גם קעקוע לא ניתן לעשות באופן עצמאי. צריך לשם כך ידע, ניסיון וכן מכשור וציוד מתאים.

כיצד בוחרים סטודיו בצורה נכונה

לפני שניגשים לעשות קעקוע במקום כזה או אחר, יש כמה וכמה דברים שרצוי לבדוק.

בטרם נציג את הנקודות השונות, חשוב להזכיר, קעקוע להבדיל מעגיל או פירסינג, הוא דבר שלא יורד (אלא בפרוצדורה רפואית) ונשאר איתנו להמשך חיינו. לכן, עוד לפני שבוחנים את הסטודיו בו מבקשים לעשות את הקעקוע, רצוי לחשוב היטב האם באמת מעוניינים לקעקע את הגוף באזור מסוים, האם באמת מעוניינים לקעקע באזור זה והאם הבחירה בקעקוע מסוים היא סופית. אם לא מרגישים שלמים עם זה, רצוי לקחת עוד זמן לחשוב, בשביל שלא נתחרט בשלב מאוחר יותר.

 

בחירת סטודיו לקעקועים מתבצעת על פי פרמטרים שונים. בראש ובראשונה, צריך לבחון את איכות הסטודיו מבחינה מקצועית ובריאותית. המקום צריך להיות מסודר, נקי, על העובדים לעבוד באופן סטרילי, עם ציוד מתקדם ונקי. זה חשוב, מאחר ואם חס וחלילה הם לא יפעלו כך, זה עלול לסכן אותנו מבחינה בריאותית.

 

אחרי שמצאנו סטודיו שבאמת עונה לכל הפרמטרים של עבודה מקצועית ונקייה, חשוב לבחון את אופי העבודה של הסטודיו. ישנם הרבה מאוד מקומות שלא מספיק לבוא יום אחד ולעשות קעקוע. צריך להגיע למפגש לפני כן, בשביל לתכנן, לבדוק מה יכול להתאים, איך ניתן לעשות את זה ועוד. ככל שהתכנון הוא הרבה יותר קפדני וספציפי, כך סביר להניח שגם הביצוע יהיה טוב יותר.

 

אנחנו יכולים לקבל מידע וחוות דעת לגבי מקומות שעושים בהם קעקועים, זה חשוב שאנחנו נלמד על כך מאחר ודרך המלצות של אחרים, נוכל לדעת איפה נכון לעשות ואיפה לא. חשוב שאנחנו גם נראה עבודות של אמני קעקוע שונים, בשביל שנוכל להתרשם מהאיכות, דיוק, צביעה ושאר הפרטים אשר יכולים להשפיע על איכות הקעקוע שלנו.

 

לפני סיום, חשוב לומר, במקרים רבים סטודיו קעקועים ידרוש מאיתנו להזמין מועד מראש, על מנת לפנות זמן לביצוע העבודה. אם אנחנו מתחת לגיל 18, הוא יבקש שנציג בפניו גם אישור הורים לקעקע את הגוף שלנו.

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

 

המלצות טיולים בחול
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
האחים תמם עבודות איטום
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי