לכולנו יש ביטוחים - לקחת סוכן או לנהל לבד? קצת על נושא זה

לכולנו יש ביטוחים - אל תשברו את הראש לבד וקחו סוכן

 

במהלך החיים, באופן טבעי, אנחנו מנסים להיות מוכנים לכל מצב. אנחנו מקווים שיהיה טוב, אנחנו מאמינים בזה, אך ברור לנו שיש סיכוי שיהיו מצבים בהם ניתקל בבעיות ונצטרך למצוא להן פתרונות איכותיים. אחד הכלים שיכולים לעזור לנו במצבים רבים, זו פוליסת ביטוח אותה נרכוש דרך סוכן ביטוח, בהתאם לצרכים שלנו ולתנאים שעומדים לרשותנו.

 

אם היינו צריכים להגדיר במשפט אחד מה זו פוליסת ביטוח, היינו אומרים ממשילים אותה למעיל ומטרייה ששומרים עלינו ביום גשום. כלומר, בשביל לא למצוא את עצמנו מתמודדים לבד עם קשיים ומכשולים שונים, אזי שאנחנו יכולים להיעזר בפוליסה שברשותנו, באופן כזה שלא נצטרך לשאת בעלויות לבד. הן כשמדובר על פוליסה שמספקת לנו כיסויים עבורנו והן כשהיא מאפשרת לנו לשלם פיצויים על נזקים שנגרמים על ידינו לאחרים.

 

במהלך חיינו, אנו נדרשים לרכוש פוליסות ביטוח שונות, זאת בהתאם לנכסים ולרכוש ברשותנו וכן בהתאם למצבנו המשפחתי, בריאותי ואחר. בין הפוליסות שמרביתנו מחזיקים, אפשר למצוא פוליסה דירה, עסק, רכב, בריאות, חיים ועוד. מאחר ומדובר על תחום מורכב ומסובך מאוד, מומלץ לעבוד עם סוכן ביטוח מקצועי ומנוסה, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שאכן יעזור לנו למצוא את הפוליסות הטובות ביותר עבורנו.

כיצד יכול סוכן לעזור לנו?

המהות של סוכן ביטוח היא בכך שהוא יכול לבחון פוליסות ביטוח של חברות שונות, ולמצוא עבורנו את הפוליסה הטובה ביותר, בין אם זה מבחינת עלויות ובין אם זה מבחינת תנאים. כלומר, במקום שאנחנו נעשה את המחקר בעצמנו, במקום שאנחנו נעשה סקר שוק לבד, אזי שאנחנו יכולים להיעזר בו בשביל למצוא את הפוליסה המשתלמת עבורנו, הן בהיבט של עלויות, הן בהיבט של תנאים והן בהיבט של אופי השירות.

 

סוכן ביטוח עובד עם חברות שונות, הוא לומד מה הם התנאים הטובים ביותר עבור כל לקוח, הוא גם מכיר את כל החידושים והעדכונים בתחום, כך הוא יכול לעזור לנו למצוא את הפוליסה המשתלמת עבורנו. צריך לציין, סוכן חכם ואמין, צריך להיות מסוגל לספק ללקוחות שלנו אופציות של חברות שונות, על פי מה שנכון ללקוח, לכן גם חשוב לעבוד איתו באופן אישי וישיר. כך הוא ידע להתאים בין התנאים של הפוליסה לאינטרסים של הלקוח.

 

סוכן ביטוח יכול לעזור לנו בעוד היבט והוא, אם אנחנו רוכשים פוליסה בתחום מסוים הוא ידע להציג בפנינו תנאים וכללים חדשים שחלים בתחום ויכולים להשפיע עלינו. בסופו של דבר, הסוכן אמור לייצג את האינטרסים שלנו כלקוחות ולא אינטרס של שום גורם אחר.

כיצד בוחרים סוכן בצורה נכונה

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים להתייחס לניסיון שלו. חשוב לבחור סוכן ביטוח עם ניסיון רב בתחום, בין אם הוא מתמחה בכל סוגי הביטוחים ובין אם הוא מתמחה בסוגים ספציפיים. חשוב שהוא יכיר את התחום מהיבטים שונים ויוכל לעזור לנו בכל עניין.

 

שנית, חשוב שהסוכן יהיה אמין, שירותי, ויהיה מסוגל לייצג אותנו מול כל חברת ביטוח על פי הצורך שלנו. בין אם זה בהקשר של מימוש הפוליסה, תביעות או כל דבר. כמו שציינו, הוא חייב לייצג את האינטרס שלנו.

 

שלישית, חשוב שהסוכן יהיה שקוף. לא יסתיר מאיתנו דבר וכל המידע שנדרש עבורנו, הוא יהיה מסוגל להציג אותו בצורה ברורה וחדה. חשוב שהוא יענה על כל שאלה וידע לתת לנו את ההמלצות הנכונות.

 

ארבע, סוכן ביטוח צריך להיות זמין בכל מקרה, במהירות ולעזור לנו בכל היבט שקשור לפוליסה.

 

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר