עוגות בר מצווה בסגנונות חדשים – תנו לילדים את מה שהם אוהבים

 

עוגות בר מצווה בעיצוב ותכנון אישיאחד החידושים של אירועי בר מצווה בשני העשורים האחרונים, פחות או יותר, זה סגנון העוגות המוגשות בהם. מאז ומתמיד, עוגות בר מצווה היו משהו מיוחד, יוצא דופן. לא עוגות יום הולדת רגילות. בכל זאת מדובר על אירוע גדול, משמעותי ובעל ערך סמלי חשוב יותר. עם הזמן, זה בא לידי ביטוי בצורות שונות גם בעוגות שנהוג להגיש לאורחים באירוע.

 

היום, אנחנו יכולים למצוא עוגות בר מצווה מעוצבות בצורות שונות. הורים רבים נוהגים לשכור את שירותיהם של אופים שיודעים לעצב עוגות בשלל צורות עם מגוון רחב של אלמנטים ייחודים. הורים לא מתייחסים רק לעניין של הטעם והמרכיבים של העוגה, אלא גם לאופן בו העוגה מעוצב, כשהמטרה היא לעצב אותה כפי שהילד רוצה.

 

אחרי שנציג דוגמאות לעוגות מעוצבות לבר מצווה שילדים יאהבו לקבל, נסביר כיצד בוחרים בעל או בעלת מקצוע שיעשו את העבודה. חשוב להדגיש כאן, בניגוד לעוגות יום הולדת אשר הרבה פעמים נאפות על ידי ההורים עצמם, כאן מוטב להזמין איש או אשת מקצוע שיעשו זאת, בין היתר בגלל העיצוב אך בגלל העובדה שמדובר באירוע יותר גדול עם הרבה יותר אורחים. כמו כן, מאחר והילד כבר בן 13, אז מוטב לשתף אותו בתהליך, בוודאי בשלב של בחירת העיצוב שתהיה לשביעות רצונו.

אילו עיצובים ודוגמאות של עוגות אפשר להזמין?

לא פעם הורים בוחרים להזמין עוגות מעוצבות בסגנון טלית או תפילין, כיאה לאירוע בר מצווה בגלל המשמעויות הדתיות שלו. לא כל הילדים בהכרח יתחברו לכך. אם ההורים מעוניינים ויש להם אפשרות כלכלית, אז הם יכולים להזמין שני סוגים של עוגות, כשהעוגה אחת מסמלת את המשמעות הדתית של אירוע זה, ועוגה שנייה מעוצבת בסגנון שהילד רוצה ואוהב.

 

למשל, אפשר לקנות עוגה מעוצבת בסגנון אנימה (סרטי אנימציה יפניים), בסגנון גיבורי על נוסח מארוול (הנוקמים, שומרי הגלקסיה, קפטן אמריקה, איירון מן וכדומה) או בסגנון DC (באטמן, סופרמן, וונדרמן וכדומה). אפשר לקנות עוגה עם עיצוב של שחקני כדורגל או כדורסל, סמלים של קבוצות ספורט אהובות על הילד, להקות פופ וזמרים, סמלים של מכוניות או דגמים שלהן ועוד.

בשביל לבחור עוגה מעוצבת לבר מצווה שהילד יאהב, צריך לדעת מה הוא אוהב. אנחנו צריכים לזכור, ילדים בגיל 13 הרבה פעמים מחליפים את האהבות שלהם לעיתים תכופות. אמנים שהם אהבו לפני שבוע לא בהכרח הם אוהבים היום. עם זאת, ישנם דברים מסוימים שהם פחות או יותר קבועים, למשל אהדה לקבוצות ספורט ולספורטאים מסוימים בפרט, אהדה לגיבורי על מסוימים. זו אחת הסיבות מדוע נכון להתייעץ עם הילד ולשתף אותו בתהליך, גם בשביל לעשות את הבחירה הנכונה, וגם בשביל לוודא שהעיצוב מתאים למה שהוא רוצה.

עוגות בר מצווה בעיצוב ותכנון אישיאיך בוחרים אצל מי לקנות עוגה מעוצבת?

כפי שציינו, ישנם לא מעט אנשים שמתמחים באפייה ועיצוב עוגות לבר מצווה. לפני שבוחרים לפנות לאיש או אשת מקצוע, רצוי מאוד לראות עבודות קודמות שלהם, רצוי מאוד להתייעץ עם הורים שכבר הזמינו עוגות מעוצבות, וכן לקרוא מעט על הנושא בכלל ובפרט על אותם אנשי מקצוע.

 

לאחר מכן, יש לפנות אליהם בשביל לקבל מהם מידע אודות השירות והעבודה שהם מספקים. יש לברר מאילו חומרים תהיה עשויה העוגה, מה היא תכלול, איך היא תעוצב, באיזה גודל אפשר שהיא תהיה, והאם ניתן לשלב בה דברים מסוימים שאתם מעוניינים בהם.

 

מאחר ומדובר באירוע שיהיו בו לא מעט ילדים (כיתה, תנועה, חוגים ומקומות אחרים), חשוב לזכור שישנם ילדים שייתכן ויהיו רגישים לחומרים שונים, לכן יש להקפיד על כך בשביל שלא ייגרם להם שום נזק. ההמלצה היא לייצר עוגה בסיסית יחסית, כזו שרוב הילדים אם לא כולם, יוכלו ליהנות ממנה, ויחד עם זאת לדאוג שהעיצוב שלה יהיה מושלם.

 

כמובן שיש להקפיד שהעוגה תהיה עשויה בזמן, כלומר ביום האירוע יהיה אפשר להביא אותה אל המקום בו הוא נערך, יש לקבל הוראות כיצד לשמור עליה שלא תיהרס, ויש לברר מי דואג להביא אותה למקום, האם ההורים אחראים על כך או שצוות מטעם מי שמכין, ידאג גם לספק אותה לפני האירוע.

 

אתר המלצה שמח להכיר לכם את ענבל שלו - המתוקים של ענבל

איכות ושירות ללא פשרות!

עוגות בר מצווה בעיצוב ותכנון אישי באזור ירושלים והמרכז

 

 

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

 

 

רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ