איך עובד פרסום באינדקס עסקים

 

אינדקס עסקים הוא כלי שפותח כבר עם תחילת תקופת האינטרנט, כשהוא הפך להיות נחלת הכלל. הרעיון היה, שהאינדקס יחליף את ספרי הטלפונים ודפי זהב (מה שבאמת קרה). האינדקס כולל בתוכו בעלי מקצוע, בעלי עסקים ונותני שירותים בתחומים שונים. הוא מציג את כל המידע הרלוונטי עבור הגולשים, כך שאם הם מחפשים גורם מסוים, אזי שהם יכולים למצוא באינדקס את כל המידע שהם צריכים עליו, ויכולים לפנות אליו באופן מיידי.

 

עם השנים, הפרסום באינדקס עסקים הפך להיות יותר ויותר משוכלל ומתקדם. זה נבע משיפורים טכנולוגיים שהתרחשו במהלך הזמן. כמו כן, זה נבע מהעובדה שהאינדקסים השונים מצאו את עצמם בתחרות קשה מול גוגל ורשתות חברתיות.

 

היום כשגולש מחפש בעל מקצוע, הוא יכול להקליד את התחום והמיקום בשאילתא בגוגל, ומיד הוא יקבל רשימה ארוכה של בעלי מקצוע בתחום. האינדקסים היו צריכים למצוא דרכים כיצד להמשיך ולמשוך אליהם גולשים וכן לגרום לבעלי מקצוע ועסקים להמשיך ולפרסם אצלם. הדרך לעשות זאת, כאמור, היא באמצעות שיפור ושכלול הפרסום במסגרת אינדקס עסקים.

 

לדוגמא באתר "המלצה" תוכלו למצוא בנוסף לעסקים מאמרים איכותיים, מאמרי טיפים לעסקים, מתכונים מומלצים, המלצות ועוד...

כיצד מפרסמים באינדקס עסקים

הפרסום באינדקס עסקים מתבצע באופן הבא:

 

בעל עסק או בעל מקצוע, המעוניינים להופיע באינדקס נרשמים אליו. מציינים פרטי התקשרות, פרטי מיקום, הקטגוריות בהן הם רוצים להופיע, מציינים את כל הפרטים הרלוונטיים אודות השירותים שהם מספקים, אודות הניסיון והרזומה שלהם וכל פרט אחר שהם נדרשים ויכולים להוסיף בהתאם לאינדקס בו נרשמים. בין אם זה אתר אינטרנט, מייל, ועוד. במקרים מסוימים הם יכולים גם להוסיף תמונת לוגו, תמונות של בית העסק ועובדיו, מוצרים, שירותים ועוד. ישנם אינדקסים המאפשרים גם להוסיף עמוד פייסבוק ועמודים ברשתות חברתיות אחרות וכן סרטונים.

 

זה הפרסום הכללי, הבסיסי, המסופק בחינם לכל מי שמבקש להירשם. אינדקסים רבים מציעים גם מסלולים בתשלום. הם כוללים דברים ייחודים, כמו למשל, פרסום מאמרים ותכנים אחרים, שיתופי פעולה עם האינדקס, ניהול פורומים מטעמו ועוד. הפרסום בתשלום גם מאפשר לבית העסק להיות מדורג גבוה בכל קטגוריה בה הוא בוחר להתפרסם, מה שיאפשר לו לקבל חשיפה גדולה יותר.

 

במהלך הזמן, אם יש צורך, אזי שניתן לשנות את הפרטים של בית העסק, ניתן להוסיף תמונות או כל דבר אחר. ישנם אינדקסים המאפשרים לעשות זאת באופן עצמאי, דרך ניהול העמוד של בית העסק. כשלפני הפרסום הסופי באתר, צוות מטעמו עובר על הפרטים ומוודא שהכל תקין וניתן לפרסם את זה.

מדוע משתלם לפרסם באינדקס עסקים?

למרות שבית עסק ובעלי מקצוע יכולים לפרסם את עצמם בגוגל ויכולים גם להשתמש ברשתות חברתיות לצורך פרסום, אזי שהם בוחרים גם לפרסם את עצמם באינדקסים של עסקים. זה נכון לגבי אינדקס כללי וזה נכון לגבי אינדקסים ספציפיים המפרסמים בעלי מקצוע ובתי עסק מתחומים מסוימים.

 

הפרסום באינדקס עסקים הוא משתלם מכמה סיבות:

 

ראשית, האינדקסים מושכים אליהם הרבה מאוד גולשים. ישנם אנשים שמרגישים יותר נוח לחפש בעלי מקצוע באינדקס המסודר על פי קטגוריות וכן על פי יישובים, מאשר לחפש בגוגל. לא רק שזה יותר נוח, המידע זמין ונגיש יותר.

 

שנית, האינדקסים עובדים קשה מאוד בשביל לקדם את עצמם בגוגל. בעלי עסקים ובעלי מקצוע נהנים מכך. מבלי להתאמץ ומבלי להשקיע כסף, הם יכולים ליהנות מהקידום שהאינדקס מבצע.

 

שלישית, מי שאין לו אתר אינטרנט או לא יודע איך לתפעל עמוד פייסבוק עסקי, יכול להסתפק בעמוד באינדקס. זה פשוט, נוח, ואפשר שהאנשים שאחראים עליו ידעו לתפעל ולנהל אותו עבורו. זה פתרון אידיאלי, גם מבחינה כלכלית, גם מבחינת זמן וגם מבחינה טכנולוגית, עבור מי שלא מתמצא בדברים האלה.

 

ארבע, האינדקסים מציעים כלים שונים לשיתופי פעולה, מסלולים ייחודים, המאפשרים לייצר פרסום משמעותי יותר. לא בכל מקום אפשר למצוא את האופציות האלה.

 

חמש, זה עוד כלי לפרסום. מי שמפרסם את עצמו בגוגל, פייסבוק ובמקומות אחרים, בוודאי יודע עד כמה זה חשוב לשמור על נוכחות קבועה ברשת. פרסום באינדקס עסקים, הוא עוד כלי לייצר נוכחות. אם אתם לא תהיו שם, מישהו אחר יהיה ויוכל ליהנות מהפרסום שהאינדקס מייצר. לכן עדיף לא להזניח את הזירה הזאת.

 

לסיכום, אינדקס עסקים הוא כלי פרסומי מאוד נוח, שיכול לשרת כל בעל עסק וכל בעל מקצוע.

 

 

 

המלצה טיפים לעסקים - עכשיו גם בוואטסאפ

להצטרפות לקבוצה לחצו כאן

* קבוצה סגורה ללא אפשרות תגובה - אנו נשלח טיפים לעסקים פעמיים בשבוע

 

המלצה - אתר ההמלצות של ישראל

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה ?

שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il 

או הודעת וואטסאפ למספר 0506590810

ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

 

 המלצות טיולים בארץ
טיפים לעסקים גודל 150
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
טיפים לעסקים גודל 318
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר