מה חשוב לדעת כשרוצים לרכוש אוהל

 

טיפים לרכישת אוהלישנם הורים שמעדיפים לנפוש עם הילדים שלהם בצימרים, בתי מלון, בארץ או בחו"ל. לעומתם, ישנם לא מעט הורים שמעדיפים לצאת עם הילדים שלהם לקמפינג בשטח עם אוהל משפחתי.

 

הם מרגילים את הילדים שלהם מגיל צעיר שזו שיטת הנופש הנכונה. הם מלמדים את הילדים שלהם לאהוב לטייל, לא לפחד מאתגרים בשטח ובאופן כללי נותנים להם כלים איך להסתדר בעתיד, בין אם זה כשהם יצאו לטיולי שטח עם חברים, בתנועה, בבתי ספר או במסגרות אחרות.

 

כאמור, על מנת לצאת לטיול בשטח, צריך להשתמש בציוד ומרכיבים שונים, בין היתר, צריך לרכוש אוהל בתוכו יוכלו בני המשפחה ללון. בדרך כלל, אם מדובר בילדים קטנים אז קונים אוהל גדול לכולם, אם מדובר בילדים קצת יותר גדולים, בוודאי אם מדובר בילדים שנמצאים בגיל ההתבגרות, אז כבר משתמשים ביותר מאוהל אחד ועושים הפרדה בין ההורים לילדים.

 

היום ניתן למצוא דוגמאות שונות לאוהלים משפחתיים. חנויות שמוכרות לציוד למטיילים, חנויות ספורט, חנויות למוצרי בית ומשפחה וכן אתרי אינטרנט שונים, מציעים אוהלים בשלל גדלים ודוגמאות. הורים צריכים לבדוק, בעצמם או עם ילדיהם, איזה אוהל יכול להתאים להם.

 

לפני שאנחנו נבחן, מה בדיוק צריך לדעת לפני שרוכשים אוהל לטיול משפחתי, ישנן כמה נקודות שצריך להתייחס אליהן:

נקודה ראשונה, האוהל אמור לשרת את המשפחה למשך זמן רב. מדובר ברכישה שאמורה להחזיק שנים. לכן כך צריך להתייחס אליה. זה לא יהיה נכון לקנות אוהל שיחזיק מעמד זמן רב.

 

נקודה שנייה, יש לקחת בחשבון שהאוהל אמור לשרת את בני המשפחה בתנאי שטח שונים. לא מדובר על תנאים אידיאליים, רגילים. לכן חשוב לבחון את הנקודה הזאת היטב לפני שבוחרים אוהל כזה או אחר.

נקודה שלישית, ניתן למצוא הרבה דוגמאות ומידע על אוהלים משפחתיים. חשוב להתעמק בנושא. לדעת אילו דגמים קיימים בשוק, איפה אפשר לרכוש, כיצד מתחזקים את האוהל וכל דבר אחר שיכול להשפיע על הרכישה, על מנת לא לבזבז כסף לחינם.

פרמטרים לרכישת אוהל משפחתי

הפרמטר הראשון, בדרך כלל, הוא גודל האוהל. אנחנו יכולים למצוא אוהלים שיכולים להיות זוג, ואנחנו יכולים גם למצוא אוהלים שיכולים לאכלס 3-4-5 אנשים ויותר. רצוי שאנחנו נעשה את החישוב, הן מבחינת גודל האוהל לשינה והן מבחינת היכולת שלנו לאכלס בתוכו פריטים שונים, הכרחיים עבורנו בזמן טיול.

הפרמטר השני, הוא אופן ההתקנה. להבדיל מבעבר, היום הרבה יותר קל להתקין את האוהל בעזרת מוטות, התהליך נעשה מהר יותר, פשוט יותר, וכן קל יותר לא רק להרכיב אותו אלא גם לפרק אותו. זה הכרחי וחיוני, על מנת שנוכל לייצר תהליך פשוט ונוח

הפרמטר השלישי הוא סוג הבד ממנו עשוי האוהל. אנחנו נרצה כמובן שהאוהל יהיה עמיד מפני גשם ורוחות. לכן נרצה לקנות אוהל עם בד מתאים לכך. חשוב לוודא זאת היטב, שלא נמצא את עצמנו מתמודדים באמצע הטיול עם טיפות גשם שנכנסות אל תוך האוהל.

הפרמטר הרביעי, חשוב שנבדוק את המשקל שלו ועד כמה קל לשאת אותו. אם נניח אנחנו נוסעים לטיול בשטח, ועוברים חלקים גדולים ממנו ברגל, אז אנחנו נצטרך לשאת את האוהל איתנו. זה לא תמיד יהיה פשוט, אך אם המשקל שלו קל, ולא עולה על 2-3 ק"ג, אז אין שום בעיה לעשות זאת.

לסיכום, אוהל משפחתי הוא מרכיב נחוץ בשביל שנוכל ליהנות מטיולים בשטח עם בני המשפחה, בכל מקום, בכל תנאי, ובכל שלב בחיים.

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה