המדריך המלא להזמנת עוגת יום הולדת

עוגות יום הולדת מעוצבותכן הגיע הרגע - לילד שלכם יש יום הולדת

והאמת זה ממש לא משנה אם זה יום הולדת שנה שנתיים או אפילו לילד הגדול שלך שבבית, לחברה או לבת - לכל עוגה שנזמין צריך לבדוק את אותם דברים 

והכל בשביל לקבל תוצאה מקסימלית בטעם ביופי ובהתרגשות המקבל

אמנם את אלופה בעוגות אבל הילד רוצה הפעם עוגה מעוצבת

עוגה עם נושא פיסול או תמונה מיוחדת.

הפעם בחרת להזמין את העוגה ובאמת לא משנה למה - פרגני לעצמך.

החלטת  להיכנס לאינטרנט ולחפש עוגה...

 

ישנם ים של מעצבים, של קונדיטורים ושל חנויות שונות שמכינות עוגה  מעוצבת - עם דף אכיל או עם פיסול  והאמת  שאת אף אחד מהם את לא מכירה ולכן כתבנו את המדריך הקטן שיעזור לך ויראה לך על מה לשים לב ואילו שאלות לשאול מה חשוב לבדוק  לפני שמזמינים

 

1.צריך וחשוב להכנס לאתר ולהתרשם מהעוגות, מהעיצוב ומרמת העבודה.

לראות שיש מבחר של עוגות ושהעיצוב לטעמך. כשיש מבחר גדול של עוגות שונות בכל מיני נושאים אפשר להבין שהמקום יידע גם להכין לך את הבקשה של הילד ויוכל להתמודד עם כל אתגר ויצירה גם אם לא הופיע אצלו באתר. זה אומר שהמקום לא מתחיל ויש לו כבר נסיון בפיסול או יצירה כזו או אחרת.

 

2.לשאול ולברר על טעמי העוגה..

על סוג העוגה ועל הקרמים שבפנים. כן את החלק החיצוני אנחנו רואים בעין - את החלק הפנימי לא ולכן חשוב וצריך לברר עם המקום מה הן סוגי העוגות מה הטעמים והמבחר. אם העוגה היא חתיכה אחת או שבתוכה מסתתר קרם טעים. אין יותר גרוע מעוגמת הנפש כשחותכים עוגה ולא מצליחים לאכול ממנה. נכון עדין אין אפשרות לדעת אבל עם השאלות הנכונות נוכל להבין אם המקום מקצועי ויודע על מה הוא מדבר. עוגה בחושה או טורט עם שכבות או עוגה ללא קרם. כל דבר שחשוב לכם מבחינת הטעמים  שווה לבדוק לשאול ולברר.

 

3. לבדוק מיקום המעצב.

כדי שתדעו שאתם מספיק קרובים להגיע ולאסוף את העוגה או לחילופין אם יש משלוחים אליכם - בדרך כלל המשלוחים בתשלום נוסף. כמו שראיתם לבד יש מעצבים וקונדיטוריות בכל הארץ חפשו את המיקום הקרוב אליכם כך תוכלו בקלות לבוא לאסוף את העוגה או להפגש עם המעצב באחד מהאיזורים במחצית הדרך.

 

4.קיראו ובידקו המלצות על המעצב הטעם והעבודה.

אחד היתרונות של אתר המלצה הוא ביקורת אמיתית על עוגות מלקוחות שהזמינו כבר מהמעצב. גם אם לא מצאתם את המעצב דרך אתר המלצה פיתחו את האתר וחפשו את שם המעצב... קיראו ביקורות - חפשו המלצות -אין טוב מביקורת אמיתית על מעצב  אנשים אוהבים לפרגן כשיש על מה... אתם מוזמנים לקרוא את ההמלצות עלי - לחצו כאן >>>

 

5 כשכבר בחרתם מעצב הקפידו להקדים ולהזמין את העוגה.

לא לתת לעיצוב לחץ זמן. בלחץ זמן התוצאה תהיה שונה לגמרי, נסו להזכר מספיק בזמן - אני פה יודעת מנסיוני שכשיש זמן ושקט לעצב התוצאה כל כך שונה... ולפעמים אף משודרגת לגמרי - אפשר לייבש בנחת חלקים לדמויות  או לערוך הדפסה נכונה... בקיצור זמן!

 

6.המלצה נוספת - ביחרו נושא לעוגה.

גיבור על או דמות אהובה של הילד ומרגע זה שחררו- לקבלת תוצאה טובה במיוחד תנו למעצב להיות מעצב ולא להעתיק עוגה שכבר קיימת. עוגה מעוצבת זו אומנות - לא רק אוכל עוגה או הפתעה - זו אומנות ואין משמח למעצב מזה שנותנים לו יד חופשית - כשנותנים לו רעיון, צבעים או נושא ואז כל הקלפים בידיו. מניסיון התוצאה משודרגת יפה ומרשימה אף יותר... והרי זו התוצאה שאנחנו רוצים!

 

7.זיכרו שמחיר העוגה הוא פונקציה של חומרים טובים, עבודה מקצועית ומעוף.

אל תתפשרו! לא תמיד המחיר הנמוך הוא הפונקציה להזמנת העוגה

 

 נטעים
סטודיו כשר לעיצוב עוגות חתונה וארועים
www.nettaim.net 
046560919 או 0545398228

רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ