מה לא לעשות כשמפרסמים באינדקס עסקים

 

מה לא לעשות כשמפרסמים באינדקס עסקיםאחד הכלים הפופולאריים ביותר שעומדים לרשות עסקים, גדולים וקטנים, באינטרנט הם מדריכי עסקים, אינדקסים שמכילים שמות של עסקים עם מידע מפורט עליהם, על פי קטגוריות שונות.

 

הרעיון של אינדקס עסקים הוא מאוד פשוט. כל גולש אשר זקוק לעסק בתחום מסוים, ספציפי, יכול להיכנס למדריך, לחפש ולמצוא בצורה מהירה וקלה עסקים עם כל המידע הרלוונטי עליהם. החל מפרטי התקשרות, המשך בתיאור קצר אודות העסק, תמונות וסרטונים, הפנייה למקורות מידע נוספים, וכלה בהמלצות וחוות דעת של גולשים עליהם.

היתרון של אינדקסים עבור בעלי עסקים ומקצוע

הרבה פעמים אינדקס עסקים מהווים תחליף עבור עסקים ובעלי מקצוע, שאין להם אתר אינטרנט משלהם ואינם מפעילים עמוד עסקי בפייסבוק. מאחר ואותם אינדקסים דואגים לקדם את עצמם בגוגל, מתוך כוונה למשוך גולשים לאתר, אז מי שיקליד בגוגל ביטוי עסקי מסוים, ייתכן והוא יגיע עמוד קטגוריה או עמוד ספציפי של עסק באינדקס.

 

כך, בעל עסק או מקצוע, נהנה גם מחשיפה וגם לא צריך להשקיע הרבה כסף בבניית אתר וקידומו. יש מי שעושה בשבילו את העבודה.

 

מעבר לכך, יש אינדקסים שמאפשרים לבעלי עסקים ובעלי מקצוע, לספק להם מידע ותוכן רלוונטי לפרסום, הם מעניקים להם חשיפה רבה יותר, מאשר לעסקים אחרים. צריך לזכור שבעלי האינדקס, בעצמם, רוצים לשפר את איכות האינדקס, ולכן חשוב להוסיף תוכן מקצועי מסוגים שונים, והם ירצו לשתף פעולה עם אנשי מקצוע בתחומים אלו.

 

מה חשוב לעשות ולא לעשות כשמפרסמים באינדקס עסקים

אך כל זה נכון, בהנחה ומבצעים את תהליך הפרסום בצורה נכונה וחכמה. לכן חשוב לדעת מה לעשות ולא פחות חשוב, מה אסור לעשות בשביל לא לבצע טעויות שעלולות לגרום נזק, בין אם זה ביכולת של הגולשים להגיע אל העסק ובין אם זה בתהליך החשיפה עצמו.

 

לפני שנסביר מה אסור לעשות, נציג כמה נקודות ציון קצרות לגבי מה כן צריך לעשות, איך מפרסמים עסק באינדקס עסקים בצורה נכונה.

 

ראשית, לפני שניגשים לפרסום, חשוב לעבור על כל החומר אותו מבקשים לפרסם ומוודאים שהוא רלוונטי, אמין, מקצועי, וכמובן נכון.

 

שנית, חשוב להקפיד על הנראות. נכון שלא מדובר באתר אינטרנט או עמוד פייסבוק משלנו ועדיין חשוב שהתוכן יהיה מוצג בצורה יפה, התמונות יהיו ברורות ונעימות לעין. אלו דברים שאי אפשר ואסור לפספס.

 

שלישית, רצוי לנסות לקדם את העמוד גם באופן עצמאי. למשל, אם אפשר לעלות בו תגובות של לקוחות, אז מומלץ לבקש מהם לכתוב תגובות חיוביות. רצוי גם לפרסם את העמוד ברשתות חברתיות בשביל לספק לו חשיפה גדולה יותר.

מה אסור לעשות בפרסום עסק באינדקס?

הכלל הראשון, אסור לכתוב את העסק בקטגוריות לא קשורות. אין טעם לציין קטגוריות שאינן מתאימות לעסק, גם אם נדמה שזה יכול להוסיף לו חשיפה. בסופו של דבר, גולשים שיחפשו עסקים באותן קטגוריות, יגלו שהעסק לא רלוונטי וזה רק עלול לפגוע בו.

 

הכלל השני, יש לוודא שכל פרטי ההתקשרות מעודכנים ורלוונטיים. זה הפריט החיוני ביותר עבור הגולשים, ואם הוא לא יהיה מדויק, אז כל העבודה היתה לחינם.

 

הכלל השלישי, יש לוודא שהתוכן אשר מופיע בעמוד מספק את כל המידע הרלוונטי לגולש. אין צורך לציין דברים שלא יכולים להוסיף לו שום דבר ולא ימשכו אותו ליצור קשר עם בית העסק.

 

הכלל הרביעי, אם האינדקס מאפשר להוסיף לוגו ותמונות, אסור להכניס אותם כלאחר יד. יש לבחון את העיצוב שלהם ולוודא שהכל נעשה באופן מדויק, כך שהן יופיעו בצורה מרשימה ויפה.

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

 

טיפים לעסקים

המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה