המלצות טיול בעולם עם המשפחה - פארק יוסמיטי, ארהב

המלצות טיול בעולםפארק יוסמיטי נמצא בחלקה המזרחי של קליפורניה. מדובר בפארק עצום למדי האהוב על-ידי מטיילים, משפחות וכל מי שטבע ונופים פראיים בליבו. הפארק מציע נוף מגוון שכולל יערות ענק, פסגות הרים מושלגים, נחלים, מפלים ומסלולים טיול המתאימים לכל הרמות. הפארק פתוח לביקורים בכל עתות השנה, אולם הזמן המומלץ ביותר לבקר בו הוא בעונת הקיץ, וליתר דיוק – בין החודשים אפריל לאוקטובר.

 

כדאי לבקר בצוק El Capitan – צוק גרניט ענקי בגובה של עד 910 מטרים בחלקו הצפוני של העמק; אין מצב שתפספסו את מראה הצוק הזה, המרשים ביופיו ומאפשר טיפוס עד לפסגתו. המקום הוא מיעדי הטיפוס האהובים והפופולאריים ביותר בתבל. חובבי אתגרים וטבע? אל תוותרו על החוויה אם הגעתם עד לפארק יוסמיטי הנהדר.

 

הפארק נמצא בעמק שהוא גם אזור נוח לטיול מבחינת מזג אוויר. רצוי להקדיש לביקור יומיים לפחות, בכדי להספיק לטייל ולספוג את האווירה וההנאה הפוטנציאלית מכל האפשרויות שהמקום מעניק, כדוגמת רכיבה על אופניים, שייט ועוד.

יוסמיטי – פארק לאומי בארצות הברית של אמריקה

אם אתם מבקשים לחוות את החוויה הטובה ביותר בפארק, רצוי שתגיעו בחודשים האביב או הקיץ. בימי האביב מתחילים העצים בהצמחת עלים חדשים, הפרחים פורחים שוב ובעלי החיים מתחילים להתעורר להם מתרדמת החורף העמוקה. בנוסף, השלג נמס ומעורר את זרימת המפלים. הגיעו עם מצלמה כדי ללכוד רגעי יופי רבים ומרובים במהלך הטיול.

 

תקופה נוספת שמעולה לטייל בה בפארק היא ימי הסתיו – בין ספטמבר לנובמבר. מרבית העצים ביוסמיטי פארק הם ירוקי-עד ועדיין יהיה המון ירוק בעיניים, אולם הטמפרטורות עשויות להיות נמוכות יותר. יתרון ברור הוא שמספר המבקרים קטן יותר, כך שתרגישו כאילו הפארק הוא יותר "שלכם" מאשר בביקור בקיץ.

 

ימות הקיץ זוהי תקופה בה מגיעים לפארק משפחות רבות עם ילדים. מעוניינים בביקור שליו ורגוע בפארק יוסמיטי? נראה שהתקופה הזו פחות מתאימה לכם, שכן מאות משפחות מגיעות לשם ונמצאות גם באתרי הקמפינג יום וליל. חבל שיסתירו לכם את הנוף, אם יש באפשרותכם להגיע לפארק בימים אחרים, הרבה פחות עמוסים. הטמפרטורות בעונת הקיץ נמצאות בטווח של 25 – 33 מעלות צלסיוס במהלך היום, ואילו בלילה הן צונחות באופן דרמאטי לכדי 10 מעלות בערך.

 

אינכם מפחדים מטמפרטורות נמוכות? ייתכן שביקור בפארק יוסמיטי בעונת החורף זו ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לעשות. בימים אלו הפארק נצבע לבן וכמעט לחלוטין ריק ממבקרים. המבקרים בפארק הם אלו האוהבים ספורט חורפי – אך לא רק.

פארק יוסמיטי – מה עוד רצוי לדעת בטרם מגיעים לשם?

יש המון דברים שכדאי לדעת, אבל בגלל שהמאמר הזה די קצר, הדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים להציע לכם בהקשר הזה הוא לשלוח אתכם לעשות חיפוש וסריקה יסודית יותר ברשת האינטרנט ולמצוא פרטים מדויקים ופירוט גדול הרבה יותר מכפי שאפשר למצוא כאן, עם זאת, החלטנו שיהיה מעניין לדבר על דרכים מקוריות לחסוך בכסף בעת הביקור בפארק.

 

אם אינכם מפונקים במיוחד, רצוי שלא תזמינו חדר בבית מלון אלא דווקא מקום באחד מאתר הקמפינג. הביאו עמכם אוכל, מזון, מצרכים הכרחיים וציוד נלווה אחר. הלינה בקמפינג תעלה לכם משמעותית פחות מלינה בבית מלון. אם קמפינג זה לא כוס התה שלכם, תוכלו תמיד ללון באחת מהאכסניות.

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

פתיחת פרסום חינם לעסקים

 

פרסום עסקים חינם

 

טיפים לעסקים

 

המלצות טיולים בארץ

 

המלצות טיולים בחו"ל

 

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים