יוניברסל אורלנדו כל מה שחשוב באמת

Universal Orlando Resort הוא פארק שעשועים ואתר נופש הממוקם באורלנדו, פלורידה. 

 

Universal Orlando Resort הוא פארק השעשועים השני הכי מתוייר בעולם ופארק השעשועים המתויר ביותר בצפון אמריקה.

הוא ביתם של שלושה פארקי שעשועים: אולפני יוניברסל פלורידה, איי ההרפתקאות של יוניברסל ומפרץ הגעש של יוניברסל. בנוסף לשלושת הפארקים הללו, ישנם גם שני פארקי מים באתר: Wet 'n Wild ו-Aquatica.

יוניברסל אורלנדו היא יעד פופולרי לתיירים, והיא מושכת מבקרים מכל רחבי העולם. הוא מציע מגוון רכיבות, מופעים ואטרקציות המתאימות לקבוצות גיל ותחומי עניין שונים.

יוניברסל אורלנדו הוא אתר נופש בידור בפלורידה אשר נפתח בשנת 1990 כמיזם משותף של חברת הבידור האמריקאית NBC וחברת הבידור הבריטית Robert A. Heinlein Enterprises (RAHE). אתר הנופש נפתח ב-14 בדצמבר 1990 כפשוט "אולפני יוניברסל פלורידה". ב-1997 שונה שמו של פארק השעשועים ל"פארקי השעשועים של אולפני יוניברסל" כדי להכיר בתוספת החדשה של איי הרפתקאות שנפתחה ב-1999.

אתר הנופש עבר שלוש הרחבות גדולות. בשנת 2010, יוניברסל הוסיפה לאיים את עולם הקוסמים של הארי פוטר שכלל את כפר הוגסמייד וטירת הוגוורטס.

באתר הנופש יש גם מלונות, פארק מים בשם Volcano Bay, ואטרקציות רבות אחרות כולל חנויות, מסעדות, תיאטראות, מועדונים וכו'.

אולפני יוניברסל פלורידה הם ביתם של סרטי קופות רבים כמו Jaws או ET, בעוד שאיי הרפתקאות מציעים טיולים הרפתקניים ומרגשים יותר כמו הארי פוטר והמסע האסור או הרפתקאות נהר היורה.

Universal Orlando Resort הוא פארק שעשועים ואתר נופש הממוקם באורלנדו, פלורידה. הוא כולל שני פארקי שעשועים, יוניברסל סטודיוס פלורידה ואיי ההרפתקאות של יוניברסל; פארק מים, מפרץ הגעש; יוניברסל סיטיווק; ובתי מלון במקום.

יוניברסל באורלנדו או לוס אנג’לס?

אנו ממליצים ללכת ליוניברסל אורלנדו אם ברצונכם לחוות את כל אזורי הנושא השונים שיש להם להציע ועדיין ליהנות מכמה מהאטרקציות האחרות הזמינות באתר הנופש הזה, כגון הופעות חיות או מחזות זמר בסגנון ברודווי.

ביוניברסל אורלנדו יש יותר הסעות ואטרקציות מאשר אולפני יוניברסל בהוליווד. אבל לאולפני יוניברסל בלוס אנג’לס יש נקודות ציון מוכרות יותר כמו שדרת הכוכבים ושלט הוליווד.

יוניברסל - למי זה מתאים?

יוניברסל אורלנדו הוא אחד מפארקי השעשועים הפופולריים ביותר באורלנדו. יש בו אטרקציות רבות המושלמות לילדים ולמבוגרים כאחד.

זה מאוד תלוי מה אתה רוצה לעשות במהלך החופשה שלך. אם אתה רוצה לבלות עם המשפחה שלך, אז יוניברסל אורלנדו היא האפשרות הטובה ביותר שכן יש בה יותר נסיעות המתאימות לילדים ולמבוגרים.

אם אתה רוצה לבלות עם החברים שלך, אז יוניברסל אולפני הוליווד תהיה האפשרות הטובה ביותר מכיוון שיש בו יותר נסיעות המתאימות למבוגרים בלבד או לזוגות בלבד.

מקום מדהים! מתאים לכל המשפחה. מומלץ להכיר את הסרטים לפני ההגעה כדי להנות מחוויה עוצמתית יותר. מומלץ מאוד לנסות את הבירה שמוכרים שם (ללא אלכוהול ומתאימה גם ילדים- זה יותר כמו אייסקפה מאוד טעים, מומלץ!) לילדים כדאי להשקיע בשרביט קסמים שמפעיל קסמים בכל הפארק. כל המתקנים נהדרים!!מומלץ להיות יומים ביוניברסל ואחד בדיסני. לפחות למבוגרים ובוגרים.

רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום
תכשיטים נגד עין הרע
התקנת מצלמות אבטחה 2