רגע לפי שהיא חוזרת - הכירו את התוכנית ששטוס

מתגעגעים לתוכנית הטלוויזיה הוותיקה ששטוס? אם כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם מאחר והתוכנית הפופולרית שנעלמה מהמסך שלכם לפני כעשור חוזרת ממש עכשיו למסכים. השעשועון הידוע נחשב לאחת מתוכניות הטלוויזיה הוותיקות, הארוכות והאהובות ביותר בקרב הצופים הצעירים, התוכנית שודרה במשך שנים רבות בערוץ הילדים, ולא מעט ילדים נהנו ממנה לאורך 21 שנות שידור ברצף.

 

אם תשאלו אנשים מעל גיל 25, רובם יספרו לכם בהתלהבות על התוכנית שריתקה אותם בילדותם, וכעת הגיע הזמן שגם הילדים של היום ייהנו מהתוכנית המהנה.

ששטוס – נעים להכיר

התוכנית שודרה בערוץ הילדים משנת 1994 עד לשנת 2014, התוכנית כללה תחרות בין כיתות שונות מרחבי הארץ, והקבוצות התחרו זו בזו במשימות מקוריות ומעניינות הדורשות ידע, מהירות, כוח, זריזות ויכולות נוספות. את התוכנית הוותיקה הנחו מנחים מוכרים מערוץ הילדים, ויוצר התוכנית הוא גיורא חמיצר.

 

לאחרונה, הודיע ערוץ הילדים ביגי כי תוכנית הטלוויזיה הוותיקה עתידה לחזור ממש בקרוב, ולאור החזרה המרגשת רבים נפתחה ההרשמה לילדי כיתות ד'-ו' לקראת העונה החדשה שתתחיל ממש בקרוב (בשנת 2022).

 

במהלך התוכנית מתחרות כיתות מרחבי הארץ וכל כיתה חייבת לעמוד במשימות שונות ולהפגין רוח ספורטיבית. אחת ההנאות של הצופים הוותיקים הייתה התחרות בין המנחים, מאחר וגם הם לקחו חלק פעיל במשימות. בהודעה המרגשת שהתפרסמה לקראת שובה של התוכנית למשך הטלוויזיה עדכנו את שמות המנחים החדשים, ולפי פרסומים שונים את התוכנית שתתחיל בקרוב ינחו ירדן ויזל, טל מוסרי, עומר חזן ודילן דרור.

שעשועון טלוויזיה ממכר לילדים ולנוער

העונה החדשה של השעשועון הטלוויזיוני תחל ב-6 בפברואר 2022, וטל מוסרי יופיע כמנחה אורח. שיר הנושא של ששטוס 2022 מבוצע על ידי ספיר סבן, זו גרסה חדשה ועדכנית לשיר הנושא של התוכנית.

השעשועון במתכונת החדשה זכה למתיחת פנים, ומהפורמט שמוכר לצופים בתוכנית המבוסס על גביע הששטוס וטורניר בין שתי כיתות מידי תוכנית, הפורמט החדש והעדכני דומה למבנה תוכנית פופולרית אחרת הנקראת הצלצול האמיתי ולמבנה התוכנית הבנים והבנות. לכן, בשעשוען העדכני רק הקפטנים יתמודדו, כאשר הכיתות העומדות מאחורי הקפטיין שלהם יעודדו אותו מרחוק באמצעות אפליקציית זום. כמו כן, בפורמט החדש של השעשועון מחלקים את הקפטנים של הכיתות לפי שלוש שכבות גיל. אם כיתה אחת תפסיד, היא תגיע לטקס הדחה שבסיומו יודח אחד הקפטנים הוא יחזיר את הכנפיים.

מה גרם לתוכנית להיות פופולרית בקרב ילדים ובני נוער?

שעשועון הטלוויזיה לילדים הצליח לרתק את הילדים ובני הנוער למסך, וכולם רצו להשתתף בתוכנית ולהוכיח עד כמה הכיתה שלהם מגובשת ומוצלחת. הרוח הספורטיבית של המשתתפים והמנחים תרמה להצלחה השעשועון, וגם התחרויות המאתגרות והמשעשעות הפכו לנושא שיחה פופולרי בקרב הילדים.

 

בנוסף, הפרס לזוכים בשעשועון היה טיסה של כל הכיתה לחו"ל, והכיתה שהגיעה למקום השני והמכובד זכתה לרוב בפרס ניחומים כמו טיול מהנה ביעד תיירותי בארץ.

 

 

האחים תמם עבודות איטום
רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר