מזל טוב לגיל שנה - הפעלות לימי הולדת

מזל טוב לגיל שנה- הפעלות לימי הולדתחגיגת ברית מילה או "בריתה" כאשר נולדת בת, היו בעבר המסיבות העיקריות שציינו את הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה. היום מקובל לחגוג גם את מסיבת יום ההולדת הראשון של הקטנטן, כאשר לחגיגה שכזאת ישנם כמה מאפיינים חשובים ויש להיערך אליה בהתאם.

החלטתם לציין את התאריך המיוחד באירוע? אל תתייחסו לביקורות מהסביבה

זכרו שאתם ההורים של התינוק, אתם נרגשים מאוד ולכן זכותכם לחגוג את השמחה שיש לכם בלב, באיזו דרך שתרצו.  לכל ה"נשמות הטובות" שיעקמו מבט ויגידו לכם "בשביל מה אתם צריכים את זה, הרי הילד לא יזכור כלום!", השיבו "אבל אנחנו נזכור!". זה באמת ככה וזה מה שחשוב, לכן קיימו את מסיבת יום ההולדת היכן שאתם מרגישים הכי בנוח: בחצר בבית, בפארק העירוני או אפילו באולם אירועים.

חשיבות התאמת ההפעלה להרכב האורחים

בניגוד לאירועים שיש בהם פואנטה ברורה כמו טקס הנישואין בחתונה, או אירוע ברית מילה – ביום הולדת שנה אתם בעצמכם צריכים לייצר את העניין המרכזי, ולתכנן סוג של תכנית אמנותית שתהווה קתרזיס שהאורחים יוכלו לעצור בגללו את האכילה, ולהסב את מלוא תשומת הלב אליו. זה יכול להיות נאום שתישאו, שיר שתשירו או ברכות שבני המשפחה יברכו את הילד במיקרופון וירגשו אתכם ואת קהל המוזמנים.

 

אך במידה ובחרתם להזמין לא רק את בני המשפחה ואת חבריכם אלא גם את ילדיהם, זכרו שבאירוע תהיה חבורה לא מבוטלת של פעוטות וילדים קטנים. אתם בוודאי תרצו שיהיה גם להם כיף בחגיגה שארגנתם, ולכן מומלץ שתדאגו להפעלה מתאימה, שתאפשר לאורחים הצעירים להיות עסוקים, ליהנות ולשחק. באופן כזה גם להורים שלהם יתאפשר לאכול, לשתות ולשוחח עם שאר המוזמנים – שזו משאת נפשו של כל הורה לילדים קטנים שהולך לאירוע, וכמובן גם מטרתכם כמארחים.

חישבו על התקציב הפנוי שלכם ובחרו הפעלה שתתאים לגיל הממוצע של המוזמנים הקטנים. קוסם, למשל, עשוי לרתק ילדים צעירים אך לא יעניין בני שנתיים ומטה, לעומת אומן בלונים שיכול בהחלט לשעשע תינוקות ומבוגרים כאחד. אם התקציב מאפשר לכם, מומלץ מאוד לשלב בין האטרקציות: אחת אקטיבית ורועשת יותר כמו מפעיל מקצועי ששר ומדבר, והשנייה נייחת, למשל קעקועי מדבקות או דוכן של מאפרת לילדים, שתצייר על פניהם קישוטים חמודים.

 

מחירון הפעלות פופולריות לימי הולדת

אטרקציות המיועדות ליום ההולדת נחלקות לכמה רמות מחיר, בהתאם לסוג הפעילות ולניסיון של המפעיל. בסכומים של כמה מאות שקלים תוכלו לשכור את שירותיו של ליצן בתחילת דרכו, כאשר לרוב זה בהחלט יספיק כשמדובר באירוע הנחגג באולם. באופן טבעי, במקום כזה תהיה המולה גדולה והרבה עניין לילדים, אשר לרוב אינם רגילים לשהות בסביבה כה רועשת. תוכלו להקצות אזור ספציפי, למשל רחבת הריקודים, ולכנס את הילדים אליו כאשר ההפעלה תתחיל.

 

לעומת זאת, אם מסיבת יום ההולדת תיחגג במקום פתוח וגדול, המפעיל יתפוס מקום מרכזי יותר בלוח הזמנים של האירוע ולכן מוטב להזמין אטרקציה שתנצל את השטח, כמו מפעיל מיומן שיידע לתפוס את תשומת הלב של הפעוטות המתרוצצים, באמצעות שירה וריקודים. האומנים הוותיקים עשויים לגבות מחיר של כמה אלפי שקלים, וכך גם בעלי האטרקציות הנייחות כמו מתקני מתנפחים. חישבו היטב כמה כסף אתם רוצים להשקיע בנושא, וזכרו שגם שולחנות עם דפי צביעה וטושים שהבאתם בעצמכם, יכולים להוות פעילות נהדרת.

 

התאמה נכונה בין כמות האורחים והגיל הממוצע של ילדיהם, להפעלה שתזמינו לאירוע – תהיה זו שתייצר עבורכם מסיבת יום הולדת מוצלחת, שגם אם כוכב האירוע לא יזכור לעולם – אתם בטח תזכרו.

 

פורסם בתאריך 09/11/2017

התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע