המלצות טיול לימה פרו

המלצות טיול לימה פרולימה היא בירת פרו, בה חיים כ-9 מיליוני תושבים, היא העיר הגדולה במדינה ומהערים הגדולות ביבשת. לימה היא אחת הערים המודרניות של אמריקה הדרומית, בשורה אחת עם בואנוס איירס, סנטיאגו וריו דה ז'ניירו. העיר ממוקמת לחופי האוקיינוס השקט וניצבת על צוק גבוה במיוחד הגובל בחוף. טיילת מרשימה ומטופחת במיוחד נבנתה על החוף ולאורכה תצפיות מרהיבות על האוקיינוס ומבט מרשים על העיר, מדשאות וגינות ציבוריות בהן ניתן לנוח או לערוך פיקניק ועוד.

 

עוצרים ומטיילים בלימה, פרו

לימה משמשת נקודה מרכזית למעבר ומסחר, כמו גם צומת חשובה עבור המטיילים בחלקה הדרומי של אמריקה. על אף שרבים מהמטיילים אינם רואים בעיר יותר מתחנת מעבר בדרך לקוסקו או לאיקה, הרי שאם תראו מעט יותר עניין וסקרנות, תגלו שמדובר במקום נהדר למנוחה ולחידוש כוחות להמשך הטיול, כאשר ישנם כאלו שמרגישים שם מעט בבית.

 

לימה זו עיר המציגה ניגודים: חלקיה הטובים מפותחים ומערביים, בעוד שחלקים אחרים כוללים שכונות עוני נחשלות וצפופות. עם זאת, התשתית התיירותית מאוד מפותחת, כאשר האזור התיירותי של העיר, Miraflores, היא שכונה תוססת של בירת פרו, הכולל מספר גדול של אכסניות, בתי מלון, מסעדות בסגנונות שונים, קניונים, מקומות בילוי, קזינו וטיילת.

 

בנוסף לאמור, לימה היא כנראה המקום המתאים ביותר לערוך בו סידורים וקניות לקראת המשך הטיול – מעין "נחיתה רכה" ביבשת. העיר מציעה מספר גדול של מסופי וחברות אוטובוסים המגיעים לכל מקום בפרו, בתדירות גבוהה למדי. בלימה ניתן למצוא גם עיר עתיקה יפה ומטופחת, עם מבנים קולוניאליים מרהיבים, פארקים ירוקים נעימים והרבה, הרבה תרמילאים. לפיכך, חלוקות הן הדעות לגבי לימה. כיוון שהסיכויים שתשובו לעיר זו קטנים, כדאי לכם לנצל הזדמנות זו וליהנות מה שיותר לפני שאתם יוצאים שוב לדרך.

 

לינה

לימה היא עיר עם המון הוסוטלים, שהרי מדובר בעיר עם מספר גדול של תרמילאים, עקב היותה של העיר משמשת מעין תשומת דרכים או תחנת למנוחה והפסקה. עם זאת, בחרנו להציג בפניכם דוגמאות לאכסניות מומלצות למשך שהייתכם בעיר מופלאה זו.

 

Backpackers Family Club הוא הוסטל שקט המאוכלס לרוב במטיילים אירופאים. זהו מבנה ורוד המזכיר בית בובות, אולם בפנים התחושה שונה. זהו הוסטל מאובזר בריהוט יפה ונוח ובפניות ישיבה. השירותים והמקלחות נקיים. המקום יאפשר לכם מנוחה עם ספריית סרטים באנגלית גדולה למדי. מדי יום עד השעה 10:00 בבוקר מוגשת ארוחת בוקר הכלולה במחיר הלינה, הכוללת לחמניות, ממרחים, קפה ופירות. נוסף על כך, תוכלו להשתמש במטבח המאובזר באופן בסיסי.

 

ההוסטל נמצא באזור נוח יחסית, אולם יציאה למרכזה של מירפלורס תחייב הליכה בת 15-10 דקות או מונית בעלות 10-7 סול. עם זאת, המיקום הוא כ-3 דקות הליכה מהצוק המרשים.

 

Backpackers Family House נמצא בדיוק מהצד השני של הכביש, מול ה-Family Club – ותחת אותה בעלות. נוסף על כך, תוכלו למצוא את אותם אנשי צוות עובדים בשני המקומות. תוכלו להסתייע בעמדה לתיאום אטרקציות ונסיעות, עם צוות מסור ולבבי. הם יסייע לכם להתמצא ולהבין מהי הדרך הטובה והנכונה ביותר להגיע לנקודות בהן אתם מעוניינים בפרו, גם כאשר מדובר במקומות הנידחים ביותר.

 

ההוסטל כולל גם חדר אורחים ברמה גבוהה, עם פופים ופינות ישיבה בכל מקום. המחירים אמנם גבוהים מעט יותר מאחיו התאום, Family Club, אולם במידה שבא לכם יותר פינוק או צ'ופרים, נראה שזהו המקום עבורכם. תוך שתי דקות הליכה מהמקום תגיעו ל- Avenida Pardo- שדרה ראשית של מיראפלורס, ממנה תוכלו לתפוס מונית לכל מקום כמעט.

המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ