בחירת קייטרינג לאירועים פרטיים

בחירת קייטרינג לאירועים פרטיים

קרדיט תמונה FREEPIK

 

התחלתם להתכונן לחתונה, בר מצווה או אירוע פרטי אחר? אם כן, אתם בוודאי יודעים שיש די הרבה עניינים שצריך לדאוג להם: רשימת אורחים, שליחת הזמנות, בחירת המקום וכן הלאה. אחת הבחירות החשובות ביותר שתעשו, שתשפיע באופן משמעותי על הצלחת האירוע והמחמאות שתקבלו, היא בחברת הקייטרינג שתספק את השירות. בשורות הבאות נביא מספר המלצות לביצוע בחירה נכונה וחכמה.

 

קבלו המלצות

אם יש לכם חברים, בני משפחה או קולגות שקיימו לאחרונה אירוע פרטי? שאלו אותם על חברת הקייטרינג שנתנה את השירות ועד כמה היו מרוצים ממנה. למשל, האם החברה הציעה תפריט מגוון ומגרה? האם המנות באמת היו טעימות כמובטח? האם החברה ידעה ליצור את האווירה הנכונה? האם עמדו בלוחות הזמנים ודאגו לניהול הצד הקולינארי באופן מושלם? האם חברת הקייטרינג הציעה משהו שקצת יוצא מתוך הקופסא המוכרת, למשל קייטרינג אסאדו איכותי? האם העלויות היו הוגנות וסבירות? וכן הלאה.

משהו קצת יותר מיוחד...

בין אם קיבלתם המלצה מאדם שאתם סומכים על דעתו, ובין אם לא, יכול מאוד להיות שהאורחים באירוע כבר די "שבעים" מכל המנות המוכרות. יש לציין כי מרבית הציבור הישראלי מעדיף ארוחות בשריות שנחשבות ליותר מושקעות ואיכותיות מהתפריט החלבי, עם כל הכבוד לצמחונים. יחד עם זאת, גם בתוך הארוחות הבשריות יש מגוון די רחב של אפשרויות, ומי שרוצה לתת לאורחים חוויה שקצת יוצאת מהשבלונה המוכרת יכול ללכת למשל על קייטרינג אסאדו.

 

מה תכל'ס מציעים

כמעט כל חברת קייטרינג מצהירה על עצמה בפרסומים שהיא "איכותית" ומבטיחה את הטוב ביותר שאפשר לבקש. דווקא מסיבה זו כדאי לרדת קצת יותר לרזולוציות ולבדוק מה באמת מציעים. אם ניקח למשל קייטרינג אסאדו, שנחשב לגולת הכותרת בעולם הבשר, נראה שיש חברות שמפרסמות "אסאדו" אבל בעצם הן מגישות תפריטים בשריים רגילים עם מנת אסאדו כחלק מהבחירה. לעומת זאת, קייטרינג אסאדו איכותי הוא כזה שהופך לאטרקציה משמעותית באירוע. חברה כזו תגיש רק נתחים שלמים ומשובחים הגיעים מבתי גידול מובחרים, בין אם מדובר בסינטה עגל, אנטריקוט או אסאדו בקר מעושן. את הבשר מכינים מומחים אמיתיים על גריל ענקי עד הגעה לרמת הצלייה המושלמת, ולאחר מכן הנתחים נפרסים במיומנות ומוגשים מייד.

 

להגיע לטעום

במידה והדבר אפשרי, ובעיקר אם מדובר באירוע חשוב כמו בר מצווה או חתונה, לא יזיק להגיע כ- "אורחים" לאירוע של חברת הקייטרינג במקום נסיעה לא רחוק מכם. באירוע כזה תוכלו להתרשם מהרמה המקצועית של החברה, מהאווירה שהצוות שלה משדר, משביעות הרצון של מארגני האירוע והאורחים, וכמובן גם תוכלו לטעום מהמנות המוגשות.

 

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה