מה עושים כשהציוד שהשכרנו לאירוע לא עובד?

דמיינו לרגע את האירוע הקרוב שלכם. אתם מכינים את המקום, האורחים מתחילים להגיע והחיוך לא יורד מהפנים. הדבר שאתם בטוח לא רוצים לדמיין הוא שציוד ההשכרה שלכם לא יעבוד.

 

האירוע שלכם מתוכנן להיות יחיד ומיוחד. יגיעו אליו האורחים הכי קרובים אליכם ואתם בסך הכל רוצים ליהנות יחדיו. התכנון וההשקעה מתנקזים למספר שעות בלתי נשכחות ואתם רוצים לדעת שהכל יעבוד כמו שצריך. אך כולנו יודעים שדברים יכולים לקרות אך יותר מכך, רוצים לדעת שיש מי שידאג לנו.

השכרת ציוד לאירועים

רבים מאיתנו חושבים על האירוע וישר מדמיינים את רחבת הריקודים, את המפגש המהנה עם האורחים והאוכל שיוגש. כדי שזה יקרה, יש לבחור את המקום הנכון ולדאוג לארגן אותו בצורה המתאימה. אם האירוע מתקיים בחצר הבית, בחוף הים, בטבע או באוהל שהקמנו במיוחד עבורו, תצטרכו לדאוג שיהיה לנו את הציוד המתאים שילווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

שירותי השכרת ציוד לאירועים כוללים השכרת שולחנות וכיסאות, ציוד הגברה ותאורה, מסכים, אטרקציות וגימיקים, גנרטורים ואפילו מכשירים לחימום או קירור המקום. בקיצור, אפשר להבין כי השמיים הם הגבול ואפשר להתאים כמעט כל מקום לאירוע בעזרת ציוד שמושכר מחברה מקצועית.

חברות השכרה לציוד אירועים

חברות השכרת ציוד לאירועים יכולות להציע שירותים משתנים. חלק מציעות חלק מהציוד הנדרש לאירוע וחלק, כמו חברת סאונדשיין הוותיקה בתחום, מציעות כמעט כל מה שאפשר לדמיין. התפקיד של חברת ההשכרה צריך להיות ליווי מלא, מסיוע בבחירת הציוד המתאים לאירוע ועד שהאירוע מסתיים.

חברה מקצועית תוכל לסייע בבחירת הציוד הנכון. היא תוכל להעריך כמה שולחנות וכיסאות נדרשים בהתאם למספר המוזמנים. היא תוכל להמליץ על מערכת ההגברה ופתרונות האוורור הנכונים בהתחשב במרחב. החברה שמכירה היטב גם את עולם האירועים וגם את הציוד צריכה לענות על כל שאלה ולסייע בבחירת הציוד הנכון.

כיצד לפעול במקרה וציוד ההשכרה לא עובד?

נכון, אתם לא רוצים להגיע לזה, אבל אתם צריכים לדעת כיצד לפעול במקרה והציוד שקיבלתם לא יעשה את העבודה. עוד לפני ההשכרה מומלץ לבדוק איזה שירות החברה מעמידה לרשותכם ולשאול כיצד יש לפעול במקרה של ציוד שלא עובד.

 

לקראת האירוע וודאו כי יש לכם את מספר הטלפון של איש הקשר מחברת ההשכרה ולשמור אותו בנייד באופן שלא תשכחו במי מדובר. כדי להימנע מאי נעימות במהלך האירוע, כדאי להזמין את הציוד למספר שעות לפני שהאירוע מתחיל ולהפעיל אותו מיד. אם משהו לא עובד, צרו קשר עם החברה ובקשו הדרכה כיצד לפעול. ברוב המקרים תגלו כי הדרכה קצרה תפתור את הבעיה, אך אם לא, יהיה על החברה לטפל בבעיה במקצועיות ולהגיע לשטח. 

 

חשוב מאד לוודא כי החברה תעמוד לרשותכם. חברה מקצועית ומנוסה תדאג להציע לכם תמיכה ועזרה בכל רגע נתון ותדאג שהאירוע שלכם יהיה מושלם מבחינת הציוד שבחרתם.

הדרך להבטיח שהציוד שלכם ישרת אתכם לאורך כל האירוע

בחירת חברת ההשכרה צריכה להתבצע לאחר חשיבה על כל צרכי האירוע שלכם. המטרה הראשונה שלכם הוא שתוכלו ליהנות מהאירוע. אתם לא רוצים להגיע למצב בו אתם "עובדים באירוע" ומפעילים את הציוד או מנסים לפתור בעיות. לכן, תרצו למצוא חברה שהיא קודם כל מנוסה בתחום ושיכולה להציע לכם את השירות הטוב ביותר.

 

בבדיקת האתר של החברה תוכלו לראות איזה ציוד אירועים היא משכירה. כדאי להעדיף חברה שיכולה לתת לכם פתרונות מלאים על פני חברות שונות שכל אחת תוכל להציע לכם חלק מהציוד. בצורה זו לא תצטרכו להיות בקשר עם אנשי מקצוע שונים ואם אתם זקוקים להובלת הציוד, תחסכו בעלויות ההובלה (שהרי החברה תגיע עם כל הציוד).

 

עוד בדיקה שחשוב לבצע הוא כיצד החברה מטפלת בציוד שלה. לדוגמה, חברת סאונדשיין בוחנת את כל הציוד גם כשהוא מגיע לאחר ההשכרה וגם לפני שהוא יוצא להשכרה. בין אם מדובר בכיסא שיש לבדוק שהוא לא שבור ובין אם הפעלה של מערכת ההגברה, כל פרט נבדק היטב לפני שהוא מגיע לאירוע. בחירה בחברה מקצועית, מנוסה ובעלת תודעת שירות גבוהה תאפשר לקיים את האירוע בנינוחות.

 

קרדיט תמונה 123rf
 
המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה