השכרת שולחנות וכסאות לאירועים – המדריך המלא

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה ברורה בה יותר אירועים "יוצאים החוצה". מגמה זו התחזקה עוד יותר בשנת 2020 והיא דורשת מאיתנו לארגן את המקום הכי מיוחד באופן היעיל והנוח ביותר. 

 

האורחים אשר יגיעו אל האירוע הקרוב יצטרכו להרגיש הכי נעים וגם אם התכנון הוא למלא את רחבת הריקודים, אנחנו חייבים להתחשב באלו שרוצים לשבת ברוגע. החדשות הטובות הן שהיום אנחנו יכולים לדאוג לכל האורחים ולהפוך כל מקום לגן אירועים תודות לשירותי השכרת ציוד לאירועים. 

 

אלו מאיתנו שלא עוסקים בתחום ביום יום מעלים שאלות רבות בנוגע לשירותי ההשכרה. כדי לעשות סדר בדברים התייעצנו עם חברת סאודנשיין המתמחה בתחום ויחד הכנו את המדריך המלא להשכרת שולחנות וכסאות לאירועים.

היתרונות של שירותי השכרת ציוד לאירועים

נתחיל מכך שהיום אין באמת צורך לקנות ציוד לאירוע. רובנו חוגגים לעתים רחוקות וגם אם אנחנו אוהבים לארגן מסיבות בחצר הבית, אנחנו לא חייבים להחזיק בכל הציוד. חברה שההתמחות שלה היא השכרת ציוד לאירועים תוכל להעמיד לרשותנו את כל מה שחלמנו עליו והרבה יותר מכך.

 

חברה מקצועית כדוגמת סאונדשיין תציע לנו השכרת כסאות ושולחנות בכל כמות שנצטרך ובנוסף לכך תוכל להציע לנו כל דבר שיהפוך את האירוע שלנו למושלם. מציוד הגברה ועד מצננים, מאטרקציות ועד גנרטורים, כל מה שרק נוכל לחשוב עליו ניתן להשכרה כך שאין צורך לקנות דבר.

 

להשכרה יש יתרונות רבים. אנחנו לא צריכים להחזיק את הציוד אצלנו (מה שתופס מקום רב), אנחנו יכולים לשכור בדיוק מה שאנחנו צריכים (כיסא אחד או מאה) ויש מי שדואג לנו. במקום שאנחנו נבדוק את תקינות הציוד, החברה תבדוק שכל מה שנקבל יעבוד עבורנו. לכל אלה יש להוסיף את המחיר שמשתלם בהרבה לעומת רכישה של ציוד יקר.

כמה שולחנות וכסאות נצטרך באירוע הקרוב?

לאחר שברור לנו שהשכרת שולחנות וכסאות היא הפתרון המושלם לאירוע גדול וקטן, נשאלת השאלה כמה שולחנות וכסאות יכול להיות שנצטרך. "ישנם מספר גדלים של שולחנות, אך ברוב האירועים נהוג לבחור בשולחנות עגולים בקוטר 120 ס"מ המתאימים לישיבה של 8-6 אורחים" אומרים בסאונדשיין.

 

בימים בהם עדיין חשוב לשמור על ריחוק חברתי, כדאי לחשב את מספר השולחנות הנדרשים לפי ישיבה של 6 אורחים סביב השולחן. את מספר הכיסאות קל יותר לחשב כיוון שאנחנו יודעים כמה אורחים הזמנו ועם זאת, תמיד מומלץ להוסיף 10-5% למקרה שיגיעו יותר אורחים (בני או בנות זוג, ילדים ועוד). 

הוספת פינות ישיבה נמוכות באירוע 

לצד השולחנות והכיסאות ה"רגילים" כדאי לשקול הוספת פינות ישיבה נמוכות. הדבר מתאים בעיקר במקומות גדולים, באירועים המתקיימים בחוץ ובאירועים אליהם מגיעים גם צעירים. הישיבה הנמוכה מרגישה פחות מחייבת, היא קלילה ומוסיפה לאווירה הכללית של האירוע. 

 

"בעת השכרת ציוד לאירוע אפשר להוסיף גם פינת ישיבה או שתיים שהן נמוכות יותר. אלו יכולים להיות ספסלים, פופים ומחצלות" מציעים בסאונדשיין. באופן כללי כדאי להתייחס לארגון האירוע לא רק כמשימה אלא כתהליך כייפי ולדמיין את האווירה הכללית שתיווצר כאשר לישיבה יש חלק חשוב במהלכו.

בחירה בציוד שיהיה קל "לשנע" במהלך האירוע

ישנה חשיבות גדולה לבחירת הציוד שישמש באירוע. המטרה הכללית צריכה להיות ציוד שישמש אותנו ולא להפך ולכן חשוב שהציוד יתאים לנו בכמות וגם בגודל שלו. חברת ההשכרה אחראית על מסירת ציוד תקין ולעתים על השינוע (בהתאם לבקשה שלנו). האחריות שלנו היא לארגן את המקום ולכן חשוב שנבחר בציוד שנוכל להרים ולהזיז בקלות.

הדבר נכון לפינות הישיבה, הכיסאות והשולחנות אך לא רק. בעיקרון, כדאי לבחור בציוד שמתאים להזזה על ידי אנשים "רגילים". חברה מקצועית תחזיק בציוד שמתאים לאירועים ויכול להיות מופעל על ידי מארגני האירועים. "בכל מקרה של ספק מומלץ להתייעץ ולבדוק כי הציוד אכן יתאים לאירוע, לשם כך חברה מתמקצעת בתחום ומחזיקה אנשי שירות שמכירים היטב את עולם האירועים ואת הציוד שהיא מחזיקה" מסכמים בסאונדשיין. 

 

 

קרדיט תמונה 123rf
 
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר