חולצות מודפסות - הטרנד החם של 2021

חולצות מודפסות תמיד היו חלק מחיינו - בגדים עם הדפסים רבים שהיינו מסתובבים איתם, חולצות מודפסות לחתונה, סוף מסלול, טיולים ועוד. הנטייה לעצב לעצמנו את החולצה הפכה לטרנד החם של 2021 עם מגוון רחב של הדפסים וכיתובים שלא ישאירו אף אחד אדיש.

 

אפשר לחלק את נושא החולצות המודפסות ל-2

חולצות מודפסות בעיצובים מוכנים

אם אתם מחפשים לקנות חולצה מודפסת ולא להתעסק בעיצוב החולצה, ישנן חברות וחנויות רבות המוכרים חולצות מודפסות מוכנות במגוון רחב של עיצובים. כל מה שיש לעשות זה להכנס לאתר, לבחור את העיצוב שהכי אהבנו ולבצע הזמנה

חולצות מודפסות בעיצוב אישי

כאן כבר נכנס הכיף. מי שאוהב לעצב את החולצות של עצמו, לצאת מהקופסה ולהדפיס משהו שאף אחד לא חשב אליו, או משהו אישי שהוא מאוד מתחבר אליו - כאן זה המקום שלכם ליצירתיות.

חולצות בעיצוב אישי אפשר לעצב במגוון אתרים המאפשרים לכם באמצעות ממשק קל ונוח, להעלות תמונות (לעיתים יש התממשקות עם פייסבוק ואינסטגרם מה שמקל מאוד על העבודה שלכם), לבחור צורות, כיתובים ועוד.

 

איך בוחרים חולצה מודפסת?

הדפסה דיגיטלית

מומלץ לבחור בחברה אשר מדפיסה את החולצות בשיטת ההדפסה הדיגיטלית - זוהי הדפסה בשיטה חדשנית יותר מאפשרת להדפיס תמונות באיכות גובה מאוד בצורה מהירה יותר. בנוסף, השיטה מפיקה את האיכות הגבוהה ביותר ביחס לשאר שיטות ההדפסה השונות.

החומר עובר בצורה קלה מאוד לבגד.

 

נגיעה לטעם האישי שלכם

אם אתם לא מתכנים להתחיל לעצב את החולצה שלכם בעצמכם אתם חייבים לבחור לקנות את החולצה המודפסת הבאה שלכם במקום שהצליח לפגוע בטעם שלכם, בדעה שלכם או בכל דבר שיעזור לכם להתחבר לחולצה.

בדרך כלל שאנחנו מעצבים את החולצה לעצמנו, קל מאוד להתחבר - אנחנו בוחרים את המשפט שנוגע לנו, את הפונט שאנחנו אוהבים, את התמונה שהכי אהבנו וכו.

במידה ולא, תהליך הבחירה הרבה יותר מורכב ולכן מומלץ לבחור בחברה עדכנית ועכשווית שמתעדנת לאורך הזמן - החולצות בעיצובים התואמים את התקופה (לדוגמה חולצות למחלמה בקורונה בשנת 20-21 וכו').

 

איכות הבגד

בסופו של יום, החולצות האלה נועדו ללבישה ואתם צריכים להנות מהם באמת ולכן חשוב לבחור בחולצות בהרכבי בד שתואמים את הסגנון לבוש שלכם ביום יום.

 

לאיפה מומלץ להדפיס על חולצה?

האמת שאין כאן תשובה של נכון או לא נכון, אפשר להדפיס על חולצה למגוון אירועים ומועדים, סתם ליום יום ולמתנות לחברה או לחברה.

 

1. יום הולדת - יום הולדת זה תמיד זמן טוב להדפיס חולצה לחבר או לחברה, זה יכול להיות גם לכל המשפחה שבאה למסיבת הפתעה.

2. חתונה - בחתונה אנחנו רגילים לראות את החולצות המודפסות על כל החבר'ה ותמיד אפשר לקחת את זה למקום אישי יותר ולהדפיס את החולצות עם נגיעה אישית לאירוע.

3. סוף מסלול - חיילי סוף מסלול אוהבים להדפיס את החולצה שלהם עם כיתוב שמסמל את תאריך הגיוס וכו'.

4. טיולים - טיול מאורגן יכול להיות זמן טוב להדפיס לכל המטיילים

5. שיוך לתנועה או לקהילה - גם קהילות היום נוטות להדפיס חולצות וחברי הקילה אוהבים ללבוש אותן - אבא פגום, מאמאמצחיק וכו'.

6. סתם ליום יום - אפשר להדפיס את החולצה גם לשימוש יום יומי בעיצוב שאתם אוהבים ואתם מתחברים אליהם.

 

מקווים שעזרנו :)

 

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ