השתלות שיניים במרכז רפואי גרה קליניק: איזו שיטה הכי מתאימה לכם?

רפואת שיניים התקדמה מאוד בשנים האחרונות ומציעה פתרונות יעילים עבור מטופלים מחוסרי שיניים או מטופלים שסובלים משיניים הרוסות המיועדות לעקירה. טיפול השתלות שיניים מחליף למעשה את השימוש בשיניים התותבות

השתלות שיניים במרכז רפואי גרה קליניק

 

מהי השתלת שיניים?

בעת הליך ההשתלה רופא שיניים מבריג את השתל לתוך עצם הלסת. שתל דנטאלי הוא שורש שן מלאכותי עשוי טיטניום, מוברג לתוך עצם הלסת ומשמש כבסיס לבניית שן קבועה. עם השנים, השתלים וטכניקות להחדרת השתלים השתכללו מאוד, כך ששיעורי ההצלחה של השתלת שיניים גבוהים מאוד ומגיעים לכ 98%. טיפול השתלת שיניים אצל רופא מקצועי ומיומן מקטין עוד יותר את הסיכונים שבהליך.


רופא שיניים מקצוען, יבדוק היטב את המטופל ואת ההיסטוריה הרפואית שלו ולאחר בדיקות מקדימות הרופא יתכנן את ההשתלה. ככל שמדובר בכמות גדולה של שתלים, כך התכנון מורכב יותר וחשיבותו גדלה. הליך ההשתלה יושפע גם מכמות העצם בלסת.


מטופלים שסובלים ממחסור בעצם יצטרכו לעבור טיפולים מורכבים יותר כמו השתלת עצם או הרמת סינוס. הודות לחידושים טכנולוגיים בתחום ההשתלה הדנטלית, קיימות שיטות טיפול מתקדמות שיכולות לחסוך טיפולים מורכבים כמו הרמת סינוס, לקצר את הליך ההשתלה ולהפוך אותו לנעים יותר ותקופת החלמה קצרה יותר.

 

שיטות להשתלה דנטלית

קיימות שלוש שיטות עיקריות להשתלת שיניים:

 

  1. השתלת שיניים מונחית מחשב

השתלה ממוחשבת (Computer-navigated implantology) מאפשרת לבצע שתלים בתכנון ממוחשב בדיוק רב. השתלת שיניים ממוחשבת מסייעת לרופא המטפל לתכנן ולבצע השתלות שיניים בצורה מדויקת יותר ובטוחה יותר ואף לבצע תכנון מראש של השיקום הסופי. השתלת שיניים מונחית מחשב כוללת שימוש משולב של תכנות מחשב ומדפסת תלת מימד לקבלת תוצאות מדויקות יותר. השיטה מתאימה במיוחד למקרים בהם כמות העצם הזמינה להשתלה קטנה.

 

  1. שיקום על גבי שתלים

בשיטה זו ניתן להשלים שיניים חסרות בצורה יציבה וקבועה ללא צורך בפגיעת שיניים סמוכות בריאות ולשקם לסת שלמה מחוסרת שיניים בעזרת גשרי חרסינה הנתמכים על שתלים, במקום לשקם על ידי תותבת נשלפת. כך השיניים הסמוכות לא נפגעות ונותרות בריאות בפה של המטופל. אחד היתרונות המשמעותיים של השיטה, הוא ביצוע השתלה בעצם בריאה כאשר השיקום מתבצע רק לאחר קליטה סופית של השתלים.

 

  1. השיטה המהפכנית All-On-4

שיטת ה"אול און פור" מאפשרת לעבור טיפול השתלת שיניים בפעולה ניתוחית אחת בלבד, ללא צורך בתקופת מעבר ארוכה עם תותבות זמניות, ולצאת עם מערכת שיניים חדשה כבר באותו היום. שיטת זו מתבססת על מינימום שתלים ליצירת בסיס להתקנת מערכת שיניים תוך שמירה ככל הניתן על עצמות הלסת. בשיטה זו מותקנים ארבעה שתלים דנטליים ייחודיים בזוויות של עד 45 מעלות על גביהם מרכיבים מערכת שיניים קבועה. היתרונות המשמעותיים של השיטה טמונים בהתערבות כירורגית מינימלית ובתוצאות מהירות.

 

השתלות שיניים

 

גרה קליניק, מרכז רפואי חדשני להשתלות שיניים ושיקום הפה מציע חדשנות רפואית וטכנולוגיות מתקדמות מהארץ ומהעולם. במרכז מבצעים השתלות שיניים מתקדמות גם במקרי קיצון של חוסר עצם או מטופלים סיסטמיים. השתלות דנטליות מתבצעות על ידי ד"ר גרה נשאת, בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה נחשב לפורץ דרך בתחום ההשתלות ושיקום הפה.

 

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בחול