איזה ציוד משרדי נדרש כשעוברים לעבודה מהבית בימי הסגר של הקורונה?

ציוד משרדי – איזה ציוד משרדי נדרש כשעוברים לעבודה מהבית בימי הסגר של הקורונה?

עבודה מהבית היא בעיני רבים חלום שהתממש, אבל יש לה גם אתגרים משלה. מעבר נפשי מ׳מצב ביתי׳ ל׳מצב עבודה׳, יכול להיות קשה, כאשר אתם לא צריכים באמת לצאת מהבית והמיטה נמצאת במרחק של מספר צעדים ספורים.

אם גם אתם עוברים לעבודה מהבית בימים אלה של קורונה וסגר, הנה מספר עצות שיכולות להפוך את סביבת העבודה הביתית שלכם לנעימה ויעילה יותר.

 

ציוד משרדי

 

ערכה בסיסית להתנעת העבודה מהבית

רשימת הציוד הנפוץ ביותר שתצטרכו כדי להתחיל לעבוד מהבית:

  • מחשב נייד.
  • מקלדת, בלוטות׳ או מקלדת ארגונומית.
  • עכבר, אולי עדיף אלחוטי.
  • תחנת עגינה או רכזת USB.
  • תוכנה הנדרשת לביצוע עבודתכם: למשל, Microsoft Office או Adobe וכן הלאה.
  • אפליקציית סריקה בטלפון או אפליקציות אחרות, תלוי בסוג העבודה שלכם.
  • ציוד משרדי רלוונטי לעבודה שלכם כמו: מחורר, שדכן, סיכות, ניירות צילום, עפרונות, עטים וכו׳.

ערכה מלאה לעבודה מהבית במשרה מלאה

רוב האנשים שנאלצים לעבור מהמשרד לעבודה מהבית, לא יכולים להביא איתם את שולחן העבודה, הכיסא, ארון התיקיות, המדפסת או מנורת השולחן שלהם, ונאלצים להסתדר עם פריטים שהחברה מספקת להם או עם מה שיש להם בבית. אבל ציוד וריהוט משרדי זה הכרחי כדי שהעבודה שלכם תהיה פרודוקטיבית ונוחה גם אם אתם מתכננים לעבוד מהבית במשך תקופה קצרה בלבד.

יש חברות שסיפקו לעובדים שעברו לעבוד מהבית את כל הציוד הנדרש כדי להקים לעצמם את המשרד הביתי, כולל ריהוט. מעסיקים אחרים הציעו החזר כספי עבור ההוצאות של העובדים שריהטו את המשרד הביתי שלהם.

אם החברה שלכם לא מציעה לכם ציור וריהוט גם כשאתם נאלצים לעבוד מהבית, שקלו לקנות פריטים אלה בעצמכם, גם אם אתם לא מתכננים לעבוד מהבית כל החיים, כדי להבטיח סביבת עבודה נעימה ונוחה.

כיסא מחשב נוח – עדיף למצוא כיסא מתכוונן, ארגונומי שמאפשר להתאים את הגובה והמרחק מהמשענת, לפי מידות הגוף שלכם.

מעמד למחשב נייד – המעמד הטוב ביותר הוא זה שמונע מכם להתכופף מעל המקלדת, מאפשר לכם לשמור על יציבה טובה יותר, ומפחית את העומס מהצוואר והכתפיים.

מנורת שולחן טובה – גם אם בפינת העבודה הביתית שלכם יש תאורת תקרה ושפע של אור טבעי, מנורת שולחן תעזור להפחית את המתח בעיניים, בעיקר בערבים כשאתם צריכים להתמקד ולקרוא מהמחשב. מומלץ להצטייד גם בתאורה נכונה לישיבות וידאו.

שולחן משרדי – מומלץ להשתמש בשולחן עמידה בגובה מתכוונן, כדי ליהנות מהיתרונות הבריאותיים והפרודוקטיביים של החלפת הישיבה בעמידה לסירוגין, לאורך כל יום העבודה.

מסך חיצוני – חיבור של מסך חיצוני למחשב הנייד, מקל מאוד על העבודה. מצאו מסך בגודל שמתאים לכם, ועם זרוע צג שמתאים לשולחן שלכם, כזה שלא יאמץ לכם את הצוואר.

רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בחול
התקנת מצלמות אבטחה 2