קייטרינג לאירועים – מהו ואיך בוחרים אותו?

בחירה נכונה של שירותי קייטרינג יכולה לשדרג בצורה משמעותית את כל סוגי האירועים. יחד עם זאת, יש מטבע הדברים הבדל בין אירועים קטנים וגדולים. אם רוצים להפיק מהאירוע את מלוא הפוטנציאל ולהשאיר את האורחים עם טעם של עוד, חייבים לבחור שירותי קייטרינג ברמה גבוהה.

 

החדשות הטובות הן שבישראל יש כיום שירותי קייטרינג מעולים. בזכות היכולת של תושבי ישראל והאזור לרכז את השירותים השונים תחת קורת גג אחת, התוצאה היא חיסכון בזמן ובכסף. כמו כן, התחרות בין החברות פועלת לטובת הלקוחות וכל שנותר הוא לתכנן אירוע בהתאמה אישית.

התאמת שירותי קייטרינג לסוג האירוע

בשלב הראשון, צריך להבין שיש הבדל מסוים בין הסעדה לאירועים קטנים וגדולים. זה נכון שהתפריט הקולינרי חשוב בכל סוגי האירועים, אך קיימים בכל זאת הבדלים מסוימים שקשורים למספר האורחים. באופן עקרוני, באירועים קטנים ניתן להסתפק בתפריט חלבי או פרווה בהתאמה ספציפית לקהל היעד – בעוד באירועים גדולים צריך למצוא בתפריט את המכנה המשותף הרחב ביותר.

בשלב השני, אפשר להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין שירותי הקולינריה לפי פרמטרים אובייקטיביים. כאן פחות חשוב, כמה אורחים מגיעים לאירוע כי ההתייחסות היא לשיקולים הבאים:

  • המחיר למנה
  • זמינות החברה לתאריך המבוקש
  • המלצות על החברה מצד לקוחות מרוצים
  • מספר אנשי הצוות (במידה והחברה אחראית גם על ההקמה וההגשה)
  • סוג חומרי הגלם

קייטרינג לאירוע

כך בוחרים תפריט הסעדה מושלם

על טעם וריח אין מה להתווכח, אבל תושבי כרמיאל והאזור בהחלט צריכים להציב סטנדרטים אחידים בבחירת שירותי קייטרינג. בשביל לבחור תפריט מושלם, צריך להביא בחשבון את עונות השנה ואת האקלים.

לאחר מכן, בודקים כיצד כל מנה מוגשת והאם זה מתאים לאופי של האירוע עצמו. אם למשל האירוע מתקיים במקום פתוח וגדול, הגשה בסגנון בופה תתאים יותר מאשר הגשה אישית. מנגד, באירועים אינטימיים שנערכים במקומות סגורים אפשר בהחלט להקצות מלצר לכל אורח.

הנה המתכון לאירוע בלתי נשכח

חברה שמספקת שירותי קייטרינג לאירועים קטנים ופרטיים וגם לאירועים גדולים ועסקיים יכולה להציע יתרונות רבים. אם למשל מחפשים רמת ביצוע של חברה גם באירוע פרטי, צריך מלכתחילה לפנות אל שירות הסעדה מתאים. בבחירת שירות כזה, יודעים שיש לחברה את המשאבים, את הניסיון ואת הידע בהתמודדות עם צרכי הלקוחות.

בסופו של דבר, חברת קייטרינג איכותית היא חברה שמספקת ללקוחות ולאורחים שירות קייטרינג ברמה גבוהה למשל, כמו חברת הד שף שירותי קייטרינג - אשר מספקת חווית שירות ואוכל יוצאת מין הכלל ושביעות הרצון של האורחים ניכרת. בגלל שהישראלים לא מוכנים להסתפק בפחות מהטוב ביותר, שירותי ההסעדה מיישרים קו עם הסטנדרטים המבוקשים. התוצאה היא אירועים ברמה הגבוהה ביותר ותפריט קולינרי מגוון. אם מוסיפים למשוואה את האווירה המיוחדת של הצוות והשירות  אנחנו מקבלים מתכון לאירוע מושלם.