איחוד מומחים אשר מטלטל את עולם תכשיטי היהלומים

בתוך כותלי הבורסה, בשנים האחרונות התבצע איחוד כוחות של מומחים משני תחומים קרובים אך שונים.
תחום היהלומים ותחום התכשיטים. השילוב הזה קיים כבר שנים רבות אך תמיד היה מופרד ומוקדי העבודה בו היו מרוחקים. לאחרונה, חברו יחד שני העולמות ואיחוד זה מטלטל את עולם תכשיטי יהלומים במתחם הבורסה.

 

צילום: Oz buba – UDM

המרוויחים הגדולים מאיחוד המומחים הם אתם, הצרכנים הנבונים אשר מחפשים לקנות תכשיטי יהלומים איכותיים ובמחירים המשקפים את המוצר אותו אתם מקבלים.

מי עומד מאחורי האיחוד המעניין הזה?
הכירו את שקד | כהן. הלוא הם שאולי שקד ופיני כהן, כל אחד מהם הביא את ניסיונו ויכולותיו:

שאולי שקד, יהלומן וגמולוג מוסמך. ניהל במשך 15 שנים את בית הספר המוביל בארץ לגמולוגיה IDS ואת המכון הגמולוגי הבינלאומי CGL

פיני כהן, מודליסט ומעצב תכשיטי יוקרה עם ניסיון של 16 שנים של בהתמחות עיבודי יהלומים בעזרת לייזר לצד ניהול בוטיק תכשיטי יוקרה.

 

בגובה העיניים וחווית רכישה בלתי רגילה.


הצמד, מדברים בשפה שלכם, ומספקים חווית רכישה שלא הכרתם. הם ישבו אתכם, ישאלו אתכם שאלות, יאפיינו יחד אתכם את הצרכים האמיתיים שלכם ולאחר מכן יחד איתם תלמדו להביט ולבחון את היהלומים, ולבחור בעצמכם את היהלום שלכם, על בסיס ידע והבנה אמיתיים. הרי מאחורי האותיות המגדירות את היהלומים, מסתתרים ממצאים אמיתיים (צבע, ניקיון, סימטריה, פלורסנטיות, ופרמטרים נוספים) שניתן לראותם בעיניים, או על ידי שימוש בלופה, זכוכית המגדלת של היהלומנים.

 

בדרך זו, תוכלו להבין ולדייק את הרצון שלכם וכמובן לדעת ללא ספקות מה בעצם אתם קונים.
לאחר בחירת היהלום המתאים, יתפרו לכם שאולי ופיני את התכשיט ממש כמו שתופרים חליפה לחתן.

רכישה ללא חששות
"אין ארוחות חינם" אומרים לי שאולי ופיני. "זהב ויהלומים עולים כסף. מי שמחפש תכשיט יהלומים ב- 200 שקלים, יבין בשלב מסוים שזה כמו לחפש דירת 4 חדרים בתל אביב על הים במיליון שקל. אם מצאת משהו כזה, תתחיל לחשוד."

 

יחד עם זאת, תכשיטי זהב ויהלומים ניתן להתאים כמעט לכל תקציב ונשאלת השאלה, האם הגיון בריא יספיק בכדי שתוכלו להיות בטוחים ברכישה שלכם? כמובן, במידה ולא מדובר לדוגמא בתכשיט יהלום, זול בצורה מחשידה כפי שציין שאולי.

אצל שקד | כהן, השאלה לא רלוונטית ומתבטלים כל החששות. זאת לאחר הלמידה אצל הצמד, שמפסק ידע רב וחשוב. ידע, אשר יאפשר לכם לעשות רכישה חכמה באותה הזדמנות אך גם בכל רכישת תכשיט יהלום בעתיד.

אז אם עד היום הייתם קונים תכשיט, אבל תמיד היה לכם ספק או חשש באשר למה שקניתם, מהיום משתנים כללי המשחק. מהיום אתם שותפים מלאים ליצירת התכשיט שלכם.


לסיכום, חווית הרכישה שלי אצל הצמד המקצועי, המוכשר ובאמת מיוחד הזה הייתה מושלמת וללא ספק גם שלכם תהיה כזו. כתוספת מרעננת לכל החוויה בזמן ביקורי שם ראיתי 2 תמונות שהעידו כי בין לקוחותיהם ניתן למצוא גם את הזמרת המוכשרת מאיה בוסקילה וכן את הדוגמנית, יוצאת האח הגדול, עומר קינן.
שאולי ופיני אמנם אישרו את העובדות אך העדיפו שלא להרחיב בנושא ולהשאיר את פרטיות לקוחותיהם כערך עליון.

ובהמשך לעניין הלקוחות, ניתן לראות באתר האינטרנט שלהם אין ספור חוות דעת אובייקטיביות מאנשים שרכשו תכשיטי יהלומים, ושמחו לשתף את החוויה.

רוצים לפגוש את שאולי ופיני ולחוות חוויית רכישה אישית? כל שנדרש מכם הוא לפנות לעצמכם שעה, לקבוע פגישה מסודרת, ולחוות חוויה של רכישת תכשיט זהב ויהלומים בתוך קודש הקודשים של ענף היהלומים, בתוך כותלי הבורסה.

שאולי ופיני, "שקד כהן תכשיטי יהלומים", ייקחו אתכם למסע שבסופו תצאו עם תכשיט חדש ונוצץ, שהייתם שותפים ליצירתו.

צילום: Oz buba – UDM