מוהל מומלץ

בישראל המודרנית, טקס ברית המילה נחשב עדיין לחלק בלתי נפרד מחיי הגברים. עם זאת, מציאת מוהל מומלץ הפכה למשימה של ממש, שכן רבים מחליטים לבצע את ההליך אשר לו יתרונות רפואיים שונים (עליהם נרחיב ממש בעוד רגע), ואם אפשר לעשות זאת בעזרתו של רופא מוהל מקצועי שמגיע מתחום הכירורגיה האורולוגית.

 

מבולבלים? טוב, זה לגמרי הגיוני כשמגלים בפעם הראשונה על האפשרות הנהדרת הזו; לבצע ברית מילה על פי חוקי המסורת, ולהנות מההטבות של המאה ה-21. 

 

על יתרונות ברית המילה מפי מוהל מומלץ

אחת הדרכים למצוא מוהל מומלץ היא לוודא קודם כל את ההיסטוריה הרפואית שלו. אל לנו לשכוח שמדובר בסופו של דבר בניתוח לכל דבר ועניין, הדורש יכולות כירורגיות והכשרה של שנים רבות. כירורגיה אורולוגית הינה תחום העוסק באנטומיה של איבר המין הזכרי וכל המשתמע מכך, וכמו כל תחום רפואי אחר גם כאן נדרשים תנאי הגיינה וסטריליות ברמה הגבוהה ביותר. לצד אלו, לברית המילה יש יתרונות שישפיעו על חייו על התינוק גם בבגרותו:

 

  • נימולים סובלים פחות מדלקות בדרכי השתן (כמובן שלא מדובר על התקופה שמיד לאחר הברית, תופעות לוואי הן עדיין אפשרות).

  • נימולים חשופים פחות למחלות מין כגון הרפס, סיפיליס, HIV, נגיף הפפילומה האנושי ועוד.

  • נימולים סובלים פחות מסרטן הפין ומזיהומים שונים שעלולים להצטבר באיזור איבר המין.

  • נמצא כי שיעור נמוך יותר של הדבקה בנגיף הפפילומה קיים בקרב זוגות שבהם הגבר נימול, כמו גם שכיחות נמוכה יותר של ממאירות צוואר הרחם, ודלקות נרתיק.

 

שומרים על בריאות התינוק ביחד

שלא יטעו אתכם, ברית המילה הוא הליך כואב מאוד. ההבדל הוא שהתינוקות בוכים במקום לספר לנו במילים שכואב להם. מוהל מומלץ המתמחה בכירורגיה, הוא ההבטחה שלכם לכך שההליך יתבצע תוך מינימום כאב, הגיינה וסטריליות ברמה הגבוהה ביותר בכדי למנוע סיבוכים אפשריים בהמשך חייו של התינוק. בזמנים שבהם הסיפורים על סיבוכים רפואיים הולכים ונעשים שכיחים יותר, זה הזמן לעשות כל שביכלתנו בכדי לבחור את איש המקצוע הטוב ביותר שנוכל למצוא.