מחסני קירור של חברת "טופ קור"

השימושים של מחסני קירור בתעשייה

מחסני קירור הם מחסנים גדולים שבהם ניתן לאחסן מזון ומוצרים אחרים בקירור לטווח ארוך. מחסני קירור נמצאים בשימוש במגוון תעשיות. התעשייה שבה הם הכי נדרשים היא תעשיית המזון, על סוגיה השונים.

סופרמרקטים ומפעלים לייצור מזון אינם יכולים להחזיק, לשנע ולשווק מוצרי מזון ללא שימוש במחסני קירור. לכן יש חשיבות רבה לאיכות המחסנים שמשתמשים בהם ולשמירה על טמפרטורה קבועה ואופטימלית לאורך זמן.

מחסני קירור בתעשייה

מזון שמצריך קירור הוא קודם כל מזון ששייך לתחום מוצרי החלב. אך גם מזון מסוגים רבים נוספים זקוק לקירור, על מנת שלא יתקלקל.

 

כאשר מדובר בטיפול במזון בטמפרטורה מבוקרת, גם נושא השינוע הוא חשוב מאוד. יש לשנע את המזון המקורר במשאיות קירור ניידות, על מנת שיגיע בבטחה לרשתות שיווק המזון השונות.

כדי להבטיח יכולת אחזקה מרבית של מוצרי המזון הדורשים קירור, חברות המזון הגדולות נעזרות בשירותים של חברות מומלצות בתחום, כמו חברת "טופ קור".  

 

מהם השירותים שמציעה "טופ קור"?

חברת "טופ קור" מציעה שירותי קירור מגוונים. אחד מהשירותים העיקריים של החברה הוא הוא אחסון במחסנים לוגיסטיים בטמפרטורה מבוקרת הנעה בין מינוס 30 מעלות ועד פלוס 25 מעלות. המחסנים הלוגיסטיים של החברה מנוהלים בצורה ממוחשבת המאפשרת רמת שמירה מקסימלית על המוצרים הזקוקים לסביבת טמפרטורה קבועה ומוגדרת.

 

החברה מציעה שירות של שרשרת קירור בתנאים האופטימליים ביותר. כך ניתן לבצע תהליכים של שינוע מוצרים בצורה בטוחה. החברה מציעה תהליכי אחסון והעמסה בתנאים שמורים ביותר.

השירותים של "טופ קור" כוללים גם שירותי פריקה וטעינה מתקדמים. כאשר מדובר בפריקה וטעינה של מזון מקורר, יש חשיבות רבה לביצוע נכון של תהליכי העמסה במכולות ובמשאיות ולשמירה על הליכי מיון וסימון המוצרים. 

 

בנוסף לרמה הגבוהה של אחזקת המוצרים והשינוע שלהם, מחסני קירור של חברת "טופ קור" נהנים מאבטחה מלאה לכל אורך שעות היממה ובטחון המוצרים המאוחסנים במחסנים שלה נשמר בכל עת.

 

למה לבחור ב"טופ קור"?

חברת "טופ קור" מעניקה שירות יוצא דופן בתחום הלוגיסטיקה והאחסון בטמפרטורה מבוקרת. אחד מהיתרונות הבולטים של החברה הוא שהחברה מצמידה מנהל לקוח אישי לכל לקוח שלה. מנהל הלקוחות אחראי למתן שירות ותמיכה לכל הצרכים של הלקוח ומעניק ליווי אישי הכולל מציאת פתרונות לכל צורך הקשור באחסון ובשינוע של המוצרים.

 

בנוסף לכך, החברה מפעילה ניהול חכם של מחסני הקירור שלה ומאפשרת גישה מלאה לניהול המלאי של כל לקוח באמצעות מערכת ממוחשבת הזמינה ברשת האינטרנט. הלקוחות יכולים לצפות בכל עת בסטטוס ההזמנה שלהם ובכל שלב בתהליך הטיפול במלאים.

 

המחסנים של "טופ קור" ממוקמים באזור התעשייה אלון תבור, וניתן לפנות אל החברה לקבלת שירות במגוון דרכים – בטלפון, באתר ובמייל. מספר הטלפון של החברה הוא 072-3974523 וניתן לפנות אליה בשעות הפעילות או להשאיר הודעה ונציגים של החברה יחזרו אליכם בהקדם.