מעבדת סלולרי ניידת בקריות

האמת על אורח החיים המודרני שלנו היא שאנו כבר לא יכולים להסתדר בלי מכשיר הטלפון החכם. יש שרואים בעובדה זו דווקא דבר משמח המעיד על רמת ההתפתחות הטכנולוגית של האנושות, אך מומחים רבים טוענים שהתלות במכשירים הסלולריים משפיעה לרעה על תפקודים אחרים שלנו, כמו התפקוד החברתי.

ילדים שנולדים לתוך העידן הזה כבר אינם יכולים לחיות ללא הסלולר שלהם. הם, וגם המבוגרים בחייהם, רגילים לנהל את מרבית התקשורת שלהם עם העולם במסך של הטלפון הנייד.

 

התלות הזו במכשירים הסלולריים גורמת לכך שאנו מנהלים לא רק את חיי החברה שלנו בסלולר, אלא גם את השירותים הפיננסיים שלנו, את הקניות שאנו עושים אונליין ודברים רבים נוספים.

 

מאחר והסלולר הוא חברנו הטוב ביותר, כאשר מתעוררת בו תקלה – הדבר מעורר בנו פניקה ומצריך מאתנו תגובה מהירה. תגובה זו כוללת פנייה אל מעבדת סלולרי בקריות (או בכל מקום אחר בארץ) והשארת הטלפון אצלה עד למציאת פתרון לתקלה.  

 

היתרונות של מעבדת סלולר ניידת

אך ישנו גם פתרון נוסף. מכיוון שכאשר ישנה תקלה במכשיר הסלולרי שלנו אנו זקוקים לטיפול דחוף בנושא, קמו לא מעט מעבדות סלולר ניידות שמעניקות שירותים מלאים בתחום זה.

להזמנה של טכנאי סלולר נייד יש כמה יתרונות. רבים מאתנו עובדים שעות ארוכות ואיננו יכולים להפסיד זמן יקר ולהגיע לאחת ממעבדות הסלולר הממוקמות באזור שלנו. לכן נוח מאוד להזמין טכנאי או מעבדה ניידים שיכולים להגיע עד למקום בו אנו נמצאים.

 

בנוסף לכך, לעתים התיקון של הטלפון הוא דחוף מאוד. מעבדת סלולר ניידת יכולה לבצע את התיקון הנדרש על המקום. זאת בניגוד לחנויות שבהן הטיפול בתקלה יכול לארוך כמה ימים.

 

סוגי שירותי תיקון סלולר נפוצים

תקלות בסלולר יכולות להיות קשורות למרכיבים שונים בטלפון. התקלות הנפוצות ביותר שלהן נדרשים טכנאי הסלולר הן בעיות בהטענה של המכשיר ופגיעות במסך שלו. כאשר מדובר בפגיעה במסך, ניתן לדווח למעבדה הניידת על סוג המכשיר ולקבל עם הטכנאי את המסך החדש. החלפת מסך יכולה להיעשות במקום, ומדובר בתקלה פשוטה יחסית לתפעול בדרך כלל.

 

תקלה נפוצה אחרת היא חוסר יכולת להטעין את המכשיר. גם במקרה זה, מעבדת הסלולר הניידת יכולה להגיע למקום שבו אתם נמצאים ולבדוק מהי הסיבה שהטלפון לא נטען. יכול להיות שהבטרייה אינה שמישה כבר ויש להחליף אותה. במקרים נפוצים אחרים הבעיה היא דווקא במטען או בשקע ההטענה. בכל מקרה, ניתן להחליף את הבטרייה וגם את שקע ההטענה במכשיר, במקרה הצורך.

 

 ישנם מקרים בהם התקלה היא דווקא במישור התוכנה, ולא החומרה. ייתכן והטלפון שלכם נגוע בתוכנות זדוניות שמקפיצות לכם פרסומות בעת השימוש במכשיר. במקרים אלו הטכנאי יכול לאפס את המכשיר שלכם וכך למחוק כל תוכנה נגועה.

בכל מקרה, למעבדות סלולר ניידות יש את היכולת לפתור את התקלות בטלפון שלכם במהירות ובנוחות – מה שהופך אותן לשירות חיוני וחשוב.