הדרך הטעימה למתג את העסק שלך עם מסר משעשע

עוגיות מזל נפוצות מאוד בתרבות הפופולרית בארה"ב, ומן הסתם – גם במזרח הרחוק, מהן הן מגיעות במקור. בשנים האחרונות חברות שונות לקחו את הקונספט הפופולארי הזה, בו מסר משעשע נוסח "עתידות" של מסטיק "בזוקה" מוכנסות לתוך עוגיית מזל, ואימצו אותו אל עולם השיווק – כאשר הן מטביעות או מדפיסות מסרים שיווקיים בעוגיות מזל משלהן.

 

הדרך הטעימה למתג את העסק שלך עם מסר משעשע

כעת גם החברה שלך יכולה לעשות זאת  עם עוגיות מזל המכילות מסרים שיווקיים, עם או בלי לוגו, בתוך עוגיות המזל. זוהי מתנה מושלמת לחלוקה באירועי חברה וכנסים או כיבוד טעים ומשעשע לשים בצלחת על שולחן המתנה במשרדך או בחדר ההמתנה לקראת פגישה.

 

הלקוחות שלך מקבלים גם מתנה טעימה וגם מסר שיווקי בתוכה, באופן ייחודי ומשעשע, שיגרום להם לזכור אותך ואת החברה שלך.

 

מהי עוגיית מזל ממותגת?

עוגיית מזל היא עוגייה עם מסר כתוב על פיסת נייר קטנה בתוכה. בדרך כלל, מדובר בעוגייה חלולה שבתוכה מצוי הנייר עם מסר. המסר המדבר על חוכמת חיים מסוימת, ציטטה ידועה או ניחוש עתידות של הסועד.

מוצאה של עוגיית מזל הינו המזרח הרחוק, בדגש על סין, אולם עוגיות מזל הפכו לפופולריות מאוד בצפון אמריקה, ובמיוחד בארה"ב. חברות מסחריות רבות לקחו את העיקרון של עוגיות מזל והפכו אותו לכלי שיווקי יעיל – עם הטבעה של מסרים שיווקיים בתוך העוגיות.

 

גם החברה שלך יכולה לעשות זאת, עם עוגיות מזל ממותגות משלך, הכוללת מסר או מסרים שונים על פתקית בתוך העוגייה.

 

לאלו שיקבלו את המתנה הקטנה והטעימה הזו מובטחת גם הנאה מהעוגייה, וגם חשיפה משעשעת וממוקדת למסר או המסרים שלך. ניתן כמובן להזמין עוגיות מזל מכמה סוגים, הכוללת מסרים שונים בתוכה. כך הדבר הופך למשחק משעשע – כל אחד מקבל מסר אחר, בלי לדעת איזה מסר "יגריל" מתוך הצלחת.

 

עוגיית מזל – פרסום טעים

כאשר עסקים מחפשים הזדמנויות פרסום ומיתוג, הם בדרך כלל מחפשים "את המטבע מתחת לפנס"...

הם מפרסמים פלאיירים, שלטי חוצות, חומרי הסברה מודפסים, חולצות וגימיקים שונים ומשונים. כמעט אף פעם הם לא חושבים לשלב את חוש הטעם עם המסר השיווקי. לא, לא מדובר בקידום מכירות של מסעדות ועסקים מתחום המזון בלב; חוש הטעם הוא חוש שמעורר חושים אחרים, וקישור בין חוויה טעימה למסר שיווקי יכול להיות פרסום חזק ואפקטיבי הנשאר לאורך זמן בזיכרון הלקוח.

 

עוגיות מזל עם מסרים שיווקיים שלך בתוכן יכולות להשיג את האפקט הזה.

עוגיית מזל היא דרך אפקטיבית – וטעימה – לפרסום החברה שלך. עצם העובדה שאדם יכול לקבל עוגיית מזל, ובה פתק עם המסר השיווקי שלך, תגרום לו לזכור אותך ואפילו לשייך את החברה שלך באסוציאציה לטעם של העוגייה.

 

עוגיות מזל סיניות הינן כמובן מתנה מושלמת ללקוחות ולעובדים, בכנסים, אירועי חברה, תערוכות, מפגשים מקצועיים, מעמדי מכירה ועוד.