העולם התקדם לדיגיטלי וכך גם שירותי הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות הם שירותים שכל עסק זקוק להם, בין אם הוא קטן או גדול. השירות מבצע דיווחים שוטפים למע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי. במקביל הוא נועד לסייע לעסק לבצע פעולות כלכליות חכמות ויעילות ולעזור בהתנהלות נכונה בכל הנוגע לניהול הכספים.

 

הנהלת חשבונות

שירותי הנהלת חשבונות נצרכים מזה שנים על ידי מגוון רחב של עסקים. התחום עוסק במספרים, רווחיות וצעדים כלכליים שניתן לעשות כדי לקדם את העסק. היכולת של רואה החשבון לספק שירותים לעסק ולעזור לו להתקדם ולהגדיל את הרווחים, דורשת ראייה של התמונה המלאה לצד הבנה מעמיקה בתחום, ניסיון, יציאה מהקופסה ותקשורת טובה עם העסק.

המעבר לעולם הדיגיטלי, גם בשירותי ראיית החשבון

בכל הנוגע לבסיס דיווח הכספים, על העסק להעביר את כל הפרטים הנוגעים להוצאות והכנסות העסק כדי שהמשרד יוכל לבצע את החישובים הנדרשים ולדווח לרשויות השונות על פי החוק. עם זאת, אם בעבר היה צורך להגיע למשרד באופן פיזי ולמסור את כל החשבוניות באשר הן, היום אין כל צורך להגיע באופן פיזי אלא כל שיש לעשות הוא להעביר את המידע תוך שימוש באפליקציה ידידותית אשר פיתחנו עבורכם.

המעבר לשירותי הנהלת חשבונות אונליין התחיל עם הפקת חשבוניות באופן מקוון ומסירת המידע באימייל למשרד. היום, התקדמנו צעד נוסף ושירותי ראיית חשבון בפרט ושירותי חשבונאות בכלל יכולים להיות פשוטים עוד יותר תודות לשימוש באפליקציה אותה יכולים להטמיע לקוחות המשרד.

הקלות בה מתבצעת הנהלת חשבונות אונליין

כמעט כל פעולה כוללת מעורבות של המכשיר הנייד שיש לכל אחד ואחת מאיתנו בכיס. מהזמנת אוכל, מציאת כתובות ועד לניהול יעיל של היום. לכל דבר יש אפליקציה. העולם התקדם וכך גם שירותי הנהלת חשבונות. אם השלב הראשון של התקדמות עולם ראיית החשבון היה מסירת דיווחים ממוחשבים של ההכנסות למשרד. היום הדיווח כולל גם את ההוצאות וכל זאת תוך שימוש באפליקציה ובמינימום מאמץ מצד העסק.

אפליקציית דיווח הוצאות והכנסות אשר פותחה באופן ייחודי ללקוחות משרד רוזנבלט, מאפשרת ללקוחות לסרוק כל קבלה, חשבונית וכל הוצאה בקלות, בכל שעה ויום. כל שיש לעשות הוא להוריד את האפליקציה, לסרוק את המידע הרלוונטי ולשלוח אותו בכל דרך שנוחה לעסק. המידע מועבר מיד לתיק הלקוח ורואה החשבון יכול לראות את התמונה המלאה ולבצע את כל החישובים הנדרשים ביעילות גבוהה. שירותי הנהלת חשבונות אונליין מאפשרים לשני הצדדים לתקשר טוב יותר ולפנות משאבים חשובים להתקדמות העסק במקום להתכתבויות הנוגעות להעברת מסמכים למשרד.

חשיבות רואה החשבון

כשהעולם מתקדם לדיווחים דיגיטליים השאלה מה התפקיד של שירותי ראיית חשבון רלוונטית יותר מתמיד. הדיווח יכול להתבצע מכל מקום, בכל שעה ורואה החשבון מקבל את המידע באופן מסודר תודות לאפליקציה, אך בסופו של דבר עליו לסכם את כל המידע, למסור דיווחים מסודרים ולעמוד לרשות העסק בכל הנוגע לניתוח הכספים ומתן המלצות. האפליקציה יכולה להפוך את הדיווח לפשוט יותר, אך אינה באה על חשבון התקשורת בין הצדדים.

בין אם הלקוח מגיע באופן פיזי אל משרד הנהלת החשבונות ובין אם הוא יוצר קשר טלפוני, עליו לקבל את כל המידע האמיתי על העסק. לשני הצדדים קל יותר לראות מהו המצב הפיננסי של העסק תודות למעבר להנהלת חשבונות אונליין.

הרבה מעבר למספרים

ראיית חשבון היא הרבה מעבר להסתכלות על המספרים. רואה חשבון מנוסה ואכפתי ישים את העסק והבעלים במרכז התמונה. הוא ינתח את ההכנסות וההוצאות, יבחן לעומק את חישובי המס ויוכל לספק המלצות להתנהלות כלכלית נכונה.

דוגמה לכך באה לידי ביטוי בתקופת הקורונה. משרדינו אפשר ללקוחות לספק דיווחים אונליין, בלי להיפגש באופן פיזי. בתקופה הקריטית יכולנו לתת עצות שאפשרו ליותר עסקים לשמור על הגחלת ולתכנן את הכספים נכון כך שהם יוכלו להמשיך לפעול גם כשהעסק יוכל לחזור לתפקוד מלא. בשעה זו היינו זמינים לבחינת החלטות כלכליות כמו נטילת הלוואות, בניית תוכנית כלכלית ובניית תזרים מזומנים. תודות לאימוץ תפיסה דיגיטלית בשירותי ראיית החשבון אנו יכולים לתת ליותר עסקים את המידע הרלוונטי בכל תקופה, גם בלי להיפגש באופן פיזי.

משרד לשירותי חשבונאות שמסור ללקוחות שלו רואה את התקופות הטובות ויודע להמליץ כיצד למקסם אותן ורואה את התקופות הפחות טובות ויודע להנחות את הלקוח כיצד לצלוח אותן. כל זאת תוך הפיכת הנהלת החשבונות לידידותית, דיגיטלית ופשוטה לעסק. שירותי הנהלת חשבונות דיגיטליים מאפשרים לעסק לקבל את השירות הטוב ביותר במינימום התעסקות.