כמה עולה הובלה קטנה?

אחד השירותים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא הובלות קטנות בזול. הובלה של פריט בודד או של מספר מצומצם של פריטים מתבצעת בדרך כלל בטנדר ולא במשאית, לא מצריכה צוות שלם ובהתאם גם המחיר שלה אטרקטיבי. עם הובלה מהסוג הזה אתם יכולים למשל לקנות מכשירי חשמל או רהיטים יד שנייה, בעלות נמוכה מאוד וכך גם לחסוך הרבה כסף וגם להתנהל לפי ערכי הקיימות. גם למי שרוצה להעביר פריט אחד או שניים מדירת ההורים לדירה השכורה שבה הוא חי זו אופציה כדאית.

הובלת רהיטים במחירים משתלמים

הפריטים הנפוצים ביותר שעבורם נדרשת הובלה קטנה הם רהיטים מכל הסוגים - ארונות, מיטות, שידות, שולחנות ועוד. הצעת מחיר מדויקת תוכלו לקבל על סמך המידע הרלוונטי - מה גודל הרהיט, מאיפה מעבירים אותו, האם יש שם מעלית, מהו המרחק עד ליעד ועוד.

בכל מקרה טווח המחירים המקובל מבטיח עלות אטרקטיבית. שולחן תוכלו להעביר תמורת 200-250 ש"ח, פינת ישיבה לסלון או לגינה - 250-350 ש"ח, אם תצטרכו להוביל סלון שלם המחיר יכול להגיע ל-400-450 ש"ח, וכשמדובר על הובלות קטנות של מספר פריטים כמו ארונות בדרך כלל העלות היא לפי מספר הדלתות, ובכל מקרה עד 500-600 ש"ח.

רהיטים שעבורם ההובלה יכולה להיות יקרה יותר הם שידות גדולות וכבדות, ובמיוחד אם יש צורך להיעזר במנוף. 

מה המחיר של הובלת מכשירי חשמל?

המחיר של הובלות קטנות של מכשירי חשמל מתחיל גם הוא ב-200 ש"ח. כשמדובר על מקרר העלות יכולה להגיע ל-400 ש"ח, כשבין הפרמטרים שקובעים את המחיר מספר הדלתות, הגודל וגם השאלה אם יש צורך לפרק דלתות כדי שהמקרר יעבור בכל הפתחים בדרך ליעד.

מדיחי כלים, מייבשי כביסה, מכונות כביסה ותנורי אפייה אפשר להוביל תמורת 200-250 ש"ח, ואילו הובלת מזגן עולה בין 200 ל-350 ש"ח. אם תצטרכו להוביל 2-3 מכשירי חשמל, כמובן שהמחיר המשולב יהיה נמוך יותר, כך שתוכלו לאבזר את הדירה בלי להידרש להוצאה גבוהה.

הובלות נוספות

ההגדרה הובלות קטנות מתייחסת בעיקר למספר הפריטים שרוצים להעביר, ובהתאם יש גם מקרים שבהם החפץ עצמו גדול ואפילו מאוד - ג'קוזי, פסנתר כנף, משטח זכוכית, שולחן סנוקר מקצועי, מכשיר/י כושר ועוד. בכל מצב כזה חשוב לוודא מראש שהמוביל מיומן בהעברת הפריט הספציפי ומגיע עם הציוד המתאים. במקרים אלה גם טווח המחירים רחב יותר, ולכן גדלה הכדאיות של עריכת סקר שוק מקיף (כאמור רק בקרב מי שכבר צבר ניסיון בהובלת הפריט).

מה גורם למחיר ההובלה הקטנה להתייקר?

המחירים הנ"ל הם הטווח המקובל, אבל יש מקרים שבהם מוביל קטן, כלומר איש מקצוע שמוכן להעביר גם פריט בודד, יגבה מעט יותר. למשל אם אתם נמצאים בקומה רביעית בבניין בלי מעלית. או כשהשירות בהול במיוחד, מהרגע להרגע, כשהמרחק בין המוצא ליעד גדול יחסית ועוד כדאי לקחת בחשבון שבקיץ המחירים בכל ענף ההובלות עשויים להיות גבוהים יותר.