חימום תת רצפתי – חווית חימום שעוד לא הכרתם

חימום תת רצפתי הנו שיטת החימום הטובה ביותר בהשוואה לשיטות החימום האחרות הקיימות כיום. החום המופק והעולה מן הרצפה נחשב לבריא יותר וכזה שאינו מצריך התקנתם של גופי חימום נוספים בחלקו הפנימי של חלל הבית.

 

 חימום תת רצפתי

כיום, אחת השיטות השכיחות לחימום תת רצפתי הנה על בסיס מים. שיטה זו מבוססת על משאבת חום חיצונית אשר אחראית על חימום, סחרור והזרמתם של המים דרך מערכת צינורות סגורה המותקנת מתחת לרצפת הבית. בהתאם לכך, מתאפשר פיזורו האחיד של החום בכל רחבי הבית.

בזכות הטכנולוגיה החדשה המשלבת משאבת חום חיצונית, תוכלו להנות מאווירת חימום טבעית ללא תחושת מחנק.

יתרונות מערכת חימום תת רצפתי

  • חימום אחיד – החום המופק מן הרצפה מתפשט בכל חלל הבית בצורה אחידה ואינו מייבש את אוויר הבית.

  • בטיחות – מערכת הצינורות מותקנת מתחת לרצפת הבית ובכך אין כל אפשרות לבוא במגע איתה, ניתן להתהלך על הרצפה יחפים ואף לשבת עליה ללא חשש.

  • אסתטיקה וחופש עיצוב – לאחר התקנת המערכת אין כל צורך בהתקנת גופי חימום נוספים בתוך שטח הבית.

  • שליטה ובקרה – מומלץ להתקין את רכיבי התרמוסטט בכל חדר בנפרד על מנת שתוכלו לשלוט ולכוון את טמפרטורת החימום וכן את זמני הפעלתה של המערכת בהתאם לתחושתכם.

  • ללא נזילות – המים החמים זורמים במערכת צינורות סגורה. לכל אורך שלבי ההתקנה מתבצעות בדיקות שיבטיחו את פעילותה התקינה והרציפה של המערכת.

  • אחריות מלאה – 30 שנות אחריות על הצנרת של מערכת החימום ו5 שנות אחריות על משאבת החום.

מדוע מומלץ על שימוש במשאבת חום?

מערכת חימום תת רצפתי בשילוב מקור חיצוני של משאבת חום, מאופיינת בניצולה היעיל של האנרגיה הנדרשת לטובת חימום הבית. מה שמוביל לחסכון מובהק באנרגיה וכן גם בצריכת החשמל.

 

לסיכום

בשנים האחרונות חימום תת רצפתי הפך לטרנד הכובש כל בית בישראל ומהווה את פתרון החימום האולטימטיבי ביותר בהשוואה לשיטות החימום האחרות הנמצאות בשוק כיום.

 

חברת ניו אנרג'י ישראל מתמחה בתכנון, התקנה ומתן שירות מקיף למערכות חימום תת רצפתי מבוססות מים, עם וותק של למעלה מ30 שנה ופרויקטים רבים בכל רחבי הארץ.

 

חימום רצפה בשיטה אקולוגית ובטיחותית אשר תאפשר לכם הנאה רצופה וחימום נעים בכל רחבי הבית.

יש לציין, את התקנתה של מערכת החימום יש לתכנן מראש עם תכנון הבית החדש או בעת ביצוע שיפוץ מאסיבי אשר יכלול גם את החלפת/הרמת הרצפה.

 

מעוניינים לקבל פרטים נוספים? נותרו לכם עוד שאלות שטרם קיבלתם עליהן מענה? אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.