השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים מאפשרת לך לשדרג כל אירוע, קטן וגדול, בחלל פתוח או סגור. הפתרונות השונים העומדים לרשותך יהפכו את הרגע הכי מיוחד שלך, ליחיד במינו ולכזה שיותאם בדיוק לציפיות שלך. ההשכרה עונה על דרישות ספציפיות והיא מגיעה עם שירות מלא והובלת הציוד עד למקום, בשעה וביום שצריך.

מתי יש צורך לפנות אל שירותי השכרת ציוד לאירועים

שירותי השכרת ציוד לאירועים נותנים מענה משלים למה שהאולם או גן האירועים לא נותנים. כמו כן, הם מתאימים לאירועים המתקיימים באזורים שאינם סטנדרטיים כמו בטבע ובחצר הפרטית שלך. שירות זה משלים את כל הנדרש לך, בלי להתפשר ומאפשר לך ליצור את האירוע המושלם שלך, ממש כפי שתמיד חלמת.

מעבר לציוד הזמין, החברה תוכל לעזור לך בקבלת ההחלטות לקראת האירוע שלך ובהתאמת הפתרונות הטובים ביותר למקום ולבקשות שלך. לכן, חשוב לפנות לחברה אשר מכירה היטב את התחום וששמה לעצמה למטרה לעמוד לרשותך עם הפתרונות הנכונים לשטח.

הציוד הזמין להשכרה

ישנו ציוד רב המיועד לאירועים והוא שונה מציוד ביתי. הוא מחזיק מעמד לאורך זמן, חזק ובו זמנית ניתן להעברה ממקום אחד לאחר. הציוד מתאים באופן ספציפי לאירועים, הוא נותן פתרונות ספציפיים לאירוע וניתן לחלקו על פי הקטגוריות הבאות:

ציוד הגברה לאירועים

האירוע שלך יכול להיות בכל מקום, סגור או פתוח. חשוב שמערכת ההגברה תתאים לגודל של המקום, למספר המשתתפים וליכולות ההצבה של הציוד בשטח. בין היתר ניתן לשכור ציוד הגברה: רמקולים, בידוריות, מיקסרים, מיקרופונים, ציוד קריוקי וכן תאורה שתשלים את האווירה על רחבת הריקודים. ציוד ההגברה חייב להתאים למקום ולכסות את השטח ביעילות רבה ובאופן שיאפשר לאורחים ליהנות מהמוזיקה או השירה.

ריהוט חוץ לאירועים

האורחים אשר יגיעו אל האירוע ירצו לשבת בנינוחות ולשם כך ישנם פתרונות רבים. ניתן לשלב פינות ישיבה, זולות שיהיו פזורות בשטח ואפילו כיסאות ושולחנות בר. הריהוט שישמש את האירוע יקבע את האווירה ויהיה חלק בלתי נפרד מהעיצוב. ניתן לבחור בסגנונות ישיבה שונים וכן בשלל צבעים של פופים, מזרנים ומפות לשולחנות. בנוסף, יש להתחשב בילדים הקטנים וגם עבורם ניתן למצוא רהיטים מתאימים ומפנקים.

מקרנים ומסכים

המחשבה על תוכן האירוע חשובה לא פחות מהמיקום שלו. כדי להצליח להעביר מסר אחיד לכל האורחים, להסריט סרטונים, להציג תמונות ולשיר יחדיו בקריוקי, יש צורך במקרנים ומסכים. בהתאם לגודל של המרחב וכמות האורחים ניתן להחליט מה יהיה הגודל של המסכים ואיזה מקרן הכי יתאים למשימה. החברה תשמח לייעץ לך בכל הנוגע למיקום הנכון להציב את המקרן והמסך.

שולחנות משחק

היום האירועים הם אינטראקטיביים ואורחים בכל הגילאים יכולים ליהנות מפעילות אהובה. שולחנות משחק ומתנפחים הם חלק בלתי נפרד מאירועים לילדים ולמבוגרים. המתקנים השונים יכולים להגיע אל מיקום האירוע בדיוק בזמן הנחוץ והאיסוף יתבצע על ידי החברה בסיום, כשכל שעליך לעשות הוא לבחור את המתקנים המתאימים לך.

פתרונות חימום וקירור

קטגוריה זו מכילה פתרונות שיאפשרו לך לקיים את האירוע בפנים ובחוץ, בכל מזג אוויר. בחורף אפשר לשכור פטריות חימום שהופכות גם אירועי חוץ לחמימים ונעימים. באביב ובקיץ ניתן לשכור מצננים שהופכים את האוויר היבש והחם לנעים וקריר. פתרונות אלו נחוצים כמעט בכל אירוע ותמיד כדאי לשאול ולברר כיצד ניתן לשדרג את האווירה לאורך האירוע.

הדרך שלך לבחור בציוד הנדרש

שירותי השכרת ציוד לאירועים מאפשרים לך ליהנות משלל פתרונות ולשדרג את האירוע שלך. עם זאת, השפע יכול להיות מבלבל ובמיוחד למי שאינו מקיים אירועים ביום יום ובדיוק מסיבה זו עומדת לרשותך חברה מקצועית. הדרך לבחור את הציוד הנדרש לאירוע היא להתייעץ ולבדוק כיצד נוכל לעמוד לרשותך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את המיקום של האירוע, ליצור קשר, לספר לנו כיצד לדעתך האירוע צריך להיראות ואנחנו נוכל להציע לך פתרונות.

חברת SoundShine, הפקות והשכרת ציוד לאירועים, מכירה את כל הפתרונות המתקדמים ביותר לאירועים. מעבר לכך שמחכה לך פה ציוד מגוון, איכותי ושירות הובלה 24 שעות ביממה, עומד לרשותך גם צוות מקצועי. הצוות שלנו ישמח לבחון יחד איתך את הדרישות השונות באירוע, לשמוע את התוכניות שלך ולהציע פתרונות מדויקים שיהפכו את החלומות למציאות.