פרמטרים חשובים בכל אתר שיש להטמיע כבר בשלב בניית האתר

ישנם פרמטרים שונים במהלך בניית אתרים עליהם אי אפשר להתפשר, כמו למשל אופטימיזציה לאתר, חוויית המשתמש (UXUI) ועוד. בעוד שאנשי מקצוע מסוימים יגידו לכם "פרה-פרה", חשוב להבין שישנם תהליכים מסוימים שחייבים לקרות כבר בהתחלה. במאמר זה נסקור אותם.

 

ללא פרמטרים מסוימים אשר מוטמעים באתר כבר בתחילת תהליך בניית האתר, יהיה מאוד קשה "לבנות מדינה". ואם להניח את הסלנג בצד, הרי שהמקצוע של בניית אתרים כולל בתוכו כל כך הרבה פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון, עד שההמלצה הכי גורפת היא הסתייעות באנשי מקצוע מומלצים בלבד בתחום של בניית אתרים. יחד עם בניית האתר, כמובן שיהיה עליכם לקחת בחשבון פרמטרים שונים אשר מתכתבים עם התחום של SEO – אופטימיזציה למנועי החיפוש. 

מה הקשר בין אופטימיזציה ובניית אתרים? ומתי SEO נכנס לתמונה?

כשמדברים על אופטימיזציה למנועי החיפוש ובניית אתרים, חשוב מאוד להבין שאלו נושאים אשר מתכתבים האחד עם השני. במילים אחרות ופשוטות יותר, חברת בניית אתרים לעסקים צריכה גם לסייע לכם בנושאי קידום אתרים בגוגל.

 

כבר בשלב הראשוני של בניית האתר, יהיה על החברה לקחת בחשבון פרמטרים כמו מהירות האתר. כשאומרים "מהירות האתר", מתכוונים למעשה למהירות בה דפי האתר השונים נטענים עבור הגולש שנכנס לבקר בהם. אם כך, כבר בשלבים הראשוניים של בניית אתרים יהיה חשוב להטמיע קודים, ולבנות את הדפים בצורה כזו שהם לא יבזבזו את זמנו של הגולש. הגולש בזבז זמן יקר באתר שלכם ונטש אותו? זה כנראה יפגע בדירוג שלכם במנועי החיפוש. 

קורלציה נכונה בין בנייה וקידום יובילו לדירוג גבוה 

אז מה הבנו עד כה? במילים פשוטות, בניית אתרים לעסקים תצריך גם מיקוד רב בתהליכי קידום, הטמעה של קודים במהלך הבנייה, אופטימיזציה למנועי החיפוש, ורגע, משהו חסר לנו, לא? שיווק בגוגל! פרסום ושיווק באינטרנט מחייבים את המיקוד הכי קפדני שלכם! 

רוצים לדבר על דברים שחייבים להיות מוטמעים כבר בתחילת התהליך של בניית אתרים? 

בואו נדבר על תגי מטא, שישפיעו רבות על השיווק שלכם בגוגל בהמשך הדרך. תגי המטא באתר לא הוטמעו ונכתבו נכון כבר בתחילת התהליך של בניית האתר? קחו בחשבון שלפעמים לוקח לגוגל המון זמן לסרוק שינויים באתרים! שיניתם את תגי המטא? לפעמים יעברו גם חודשים עד שזה יתעדכן בגוגל. מה זה אומר? זה אומר שיצרתם קושי בשיווק ובפרסום. מה יועיל אתר משווק בגוגל, אם כותרות ותגי המטא באתר מטעות את קהל היעד? 

צריכים סיוע ממקצוענים אמיתיים בתהליכי בניית אתרים, קידום בגוגל ושיווק ממומן באינטרנט? בהחלט מומלץ, בהצלחה!