בחירה במיטות קומותיים לילדים מעץ מלא

במשפחות רבות בישראל ילדים חולקים את אותו החדר, בין אם מחוסר במקום או בגין רצון לישון עם האחים. במקרים אלו רבים בוחרים, ובצדק, במיטות קומותיים החוסכות במקום. אם גם אתם מחפשים מיטת קומותיים לחדר הילדים מומלץ שתבחרו במיטה מעץ מלא המספקת פריט ריהוט מבוקש עם מענה איכותי, בטוח ומרהיב ביופיו, המאפשר ניצול מרבי של מרחב נתון. מיטות קומותיים כאלו מוצעות במגוון דגמים ומידות וניתן להתאימן לכל חדר ומרחב נתון. הן גם מוצעות בשלל סגנונות עיצוב ומספקות מענה יעיל לצרכי אחסון שונים, למשל עבור מצעים, ספרים וצעצועים.

 

מיטות איכותיות, עמידות ובטוחות

 

מיטות קומותיים מעץ מלא עדיפות על פני מוצרים אחרים בשוק בהיותן פריטים איכותיים, עמידים ובטוחים:

 

  • עמידות- מיטות קומותיים מעץ מלא חזק ולא מתפרק, נהרס או מתבלה, מציגות עמידות מרשימה וארוכת טווח של הרבה מאוד שנים. לכן הן מהוות השקעה משתלמת.
  • בטיחות- מיטות קומותיים הן מוצר עמיד, חזק ויציב המציג רמה גבוהה של בטיחות שנשמרת גם במרחב בו משחקים וקופצים מספר ילדים. בטיחות המיטות ניכרת בפינות מעוגלות, מחברים נסתרים וצבעים שאינם רעילים. יחד עם זאת, יש לציין כי בטיחות מיטת קומותיים באה לידי ביטוי בהיותה עומדת בדרישות תווי תקן.

 

מגוון סוגים של מיטות

 

מיטות קומותיים מעץ מלא מוצעות במגוון סוגים ובשלל מידות. מבחר זה מאפשר לכל אחד לאתר מיטה מתאימה במדויק לצרכיו, נתוני החדר, שטח נתון, סגנון עיצוב ותקציב מוגדר. כך למשל, תוכלו למצוא בשוק את סוגי המיטות הבאים:

 

  • מיטה קלאסית- מיטת קומותיים קלאסית הינה כזאת שבה שתי המיטות מונחות אחת מעל השנייה במקביל.
  • מיטה בצורת ר'- רהיט בו המיטה התחתונה ניצבת באופן מעט בולט, המותיר מרחב מתאים לשימושים נוספים כמו שולחן כתיבה או פינת משחקים.
  • אמצעי טיפוס- בימינו מלבד סולם קלאסי ניתן למצוא מיטות קומותיים גם עם מדרגות מובנות ואף מיטות עם מגלשה.
  • מיטת גלריה- רהיט המורכב ממיטה אחת עליונה שחלקה התחתון מנוצל לצרכים אחרים, כמו הצבת שולחן כתיבה, פינת משחק וכו'.
  • סגנונות עיצוב – יש כאמור סוגים שונים של מיטות קומותיים בשלל סגנונות עיצוב ייחודיים, ועם אלמנטים שונים המאפשרים התאמה מושלמת לכל צורך וכל סגנון עיצוב של חדר ילדים. כך למשל, ניתן למצוא מיטת קומותים בקו עכשווי, ישר ונקי, מיטות בסגנון קלאסי או וינטאג', מיטה עם שולחן נשלף וכוורת, מיטה מצופה בפורניר אלון, מיטה עם מלמלין יצוק ועוד.