המלצה על חברת חיטוי נגד קורונה – המדביר שמציל

וירוס הקורונה מאיים להתפשט בקצב גבוה מאוד, ובעצם לא מאיים אלא כבר נמצא בעוד ועוד מקומות - ואחד האמצעים החשובים ביותר במאבק במגפה הוא חיטוי אזורים שבהם יש סיכון ממשי להימצאות הנגיף.

חשוב לזכור שלפי מחקרים שכבר התפרסמו, הקורונה עוברת לא "רק" באמצעות התעטשויות ושיעולים, אלא גם כשאדם נוגע במשטחים מסוימים. על משטחים מפלדה או פלסטיק עשוי הווירוס להישאר גם 72 שעות, במשטחי פורמייקה הוא יכול לחיות 36 שעות, ועל זכוכית - 96 שעות. יש גם חוקרים שטוענים כי הווירוס עלול לשרוד במרחבים שבהם אנחנו מסתובבים זמן רב יותר. המסקנה המתבקשת: אי אפשר לוותר על האופציה של חיטוי נגד קורונה, גם במקומות הומי אדם שבהם הסכנה גדולה במיוחד וגם במקומות שבהם שהו חולים במחלה.

למה כדאי לעשות חיטוי קורונה עם המדביר שמציל?
כימאי שהוא גם מדביר מוסמך
שירות בפריסה ארצית רחבה
חומרי חיטוי יעילים נגד הקורונה
שירות
SOS מעכשיו לעכשיו

מה כולל החיטוי נגד הקורונה?

אחד החומרים האפקטיביים ביותר נגד סוגים רבים של חיידקים, פטריות ו-וירוסים הוא סימקסין, שמשמש גם לטובת חיטוי קורונה. באופן כללי החומרים היעילים נגד הווירוס שעבר אל כל כך הרבה בני אדם מעטלפים מבוססים על תרכובות אמוניום רבעוני (שמשמשות צוותים רפואיים לחיטוי ציוד ומשטחים גם בשגרה) ועל כלור.

חומרים אלה מאושרים לשימוש על-ידי משרד הבריאות גם מבחינת הבטיחות לבני אדם וגם מבחינת היעילות כנגד הווירוס שכבר גרם לפגיעה קשה בשגרת החיים של כולנו.

על מה חשוב להקפיד כשמבצעים את החיטוי?

חיטוי נגד קורונה חייב להתבצע באופן יסודי במיוחד, בלי לפספס אף פינה בחלל שאותו מנקים ובלי לדלג על אף סנטימטר בכל משטח ומשטח שעלול להוות בית לנגיף המדבק מאוד.

כך למשל בחנויות חובה לחטא כל מדף ומדף, כל דלפק ודלפק, פריטים שונים, מקררים, תאי הלבשה, שלטי פרסומת, קופות ועוד. במשרדים החיטוי כולל את כל פריטי הריהוט - שולחנות, כיסאות, שידות, ארונות - וגם את המקלדות, שקעי החשמל, מתגי התאורה, המתקנים השונים במטבחון, השירותים ובעצם כל נקודה ונקודה. בכל מקום מחטאים גם את הקירות, המעקות (מקום שבו אנשים כמובן נוהגים לגעת כל הזמן ולכן הסיכון שיש עליהם וירוסים גדול במיוחד), מעליות, דלתות (ובפרט כמובן הידיות) ועוד.

באוטובוסים נקודת התורפה הם הכפתורים שעליהם לוחצים הנוסעים כשהם רוצים לרדת, העמודים שבהם מחזיקים הנוסעים שאין להם מקומות ישיבה, הכיסאות כמובן (כולל משענות הראש ומשענות היד), הדלתות ובעיקר סביבת הנהג שנמצא ברכב שעות רבות מדי יום ועלול להיחשף לאנשים רבים.

חיטוי דירות לאחר בידוד ביתי

שירות קריטי נוסף שמספקת חברה לחיטוי קורונה הוא טיהור מרחבי מגורים אחרי ששהה בהם אדם שנדרש לבידוד ביתי במשך 14 ימים.

שימו לב - גם אם האדם שהיה מבודד לא פיתח תסמינים, עדיין יש סיכוי בלתי מבוטל שהוא נשא של הנגיף - וזאת משום שרק חלק מהנדבקים בקורונה הופכים לחולים. במקרה כזה, של נשאות בלי סימפטומים, ייתכן שבאזורים שונים של הבית ועל משטחים שונים ישנה נוכחות, ואפילו משמעותית, של הווירוס. האדם שהיה מבודד אמנם לא חלה, אבל אנשים אחרים שיסתובבו במרחב עלולים כן להידבק - וכדי למנוע זאת הפתרון המתאים הוא חיטוי מקצועי.

המאמר באדיבות חברת המדביר שמציל