סדרות מן העבר שכדאי לעשות להן בינג'

צפיית בינג' הפכה לאחת מצורות הבילוי הפופולריות מאז כניסתם של שירותי הסטרימינג לחיינו. חוויית הצפייה בהמשכים מאפשרת לנו לצפות בסדרות איכותיות ומומלצות בצורה מרוכזת וממוקדת, וליהנות מצפייה במרתון של סדרה פופולרית וממכרת.

 

סדרות מן העבר שכדאי לעשות להן בינג

 

כדי ליהנות מצפיית בינג' בסדרות המומלצות כדאי לכם להצטרף לשירותי טלוויזיה מתקדמים כמו STINGTV או לשירותי טלוויזיה אחרים. כדאי לבחור חבילת תוכן מותאמת אישית להעדפות שלכם, כך תוכלו לבלות עם המשפחה והחברים בבינג' מהנה בסופי שבוע, בחגים ובכל מועד אחר. רגע לפני שאתם צוללים לצפייה ממושכת בסדרה פופולרית הפעם הכנו עבורכם כתבה על סדרות מן העבר שכדאי לכם לעשות להן בינג' בקרוב.

מסע בין כוכבים

היקום של "מסע בין כוכבים" החל עם יציאת הסדרה המקורית ב-1966, ולאור ההצלחה הכבירה של הסדרה האמריקאית בארצות הברית ובכל העולם – החלו להופיע שלל סרטים וסדרות המבוססים על הסדרה המקורית, כמו כן הופיעו סדרות ספרים בנושא, משחקי מחשב רבים, אביזרים מדליקים ועוד.

עד היום, היקום של "מסע בין כוכבים" כולל 13 סרטי קולנוע באורך מלא ומאות פרקים של סדרות הטלוויזיה השונות כגון: "מסע בין כוכבים: וויאג'ר", "הדור הבא" "אנטרפרייז", ודיסקברי". בתחילת 2020 החלו שידורי הסדרה "מסע בין כוכבים: פיקארד", ואתם יכולים לבחור את כל אחת מהסדרות ששודרו בעבר וליהנות מיקום בדיוני ומשלל הרפתקאות של צוותי ספינות החלל.

חברים

הסדרה "חברים" הפציעה לחיינו לפני למעלה מ-25 שנים ועד היום היא נחשבת לאחת מסדרות הטלוויזיה הפופולריות והמוערכות ביותר על ידי המבקרים וקהל הצופים. "חברים" היא קומדיית מצבים ששודרה לראשונה ב-NBC בין השנים 2004-1994. יוצרי הסדרה הם מרתה קאופמן ודייוויד קריין, כאשר העלילה עוקבת אחר חייהם של 6 חברים קרובים – צ'נדלר בינג, רוס גלר, רייצ'ל גרין, מוניקה גלר, ג'ואי טריבאני ופיבי בופה.

החברים גרים במנהטן שבניו יורק, העלילה עוסקת בעיקר בחייהם ובמערכות היחסים שבין החברים. כל השחקנים הראשיים בסדרה היו מוכרים לצופים, אך עקב השתתפותם בסדרה המצליחה הם הפכו לסלבס מוכרים בכל העולם ובעונות האחרונות ששודרו הם זכו לשכר של כמיליון דולר לפרק.

סיינפלד

"סיינפלד" היא קומדיית מצבים אמריקאית ששודרה בהצלחה עצומה במשך 9 עונות. הסדרה הפופולרית קטפה פרסים רבים כמו פרס אמי לסדרת הקומדיה הטובה ביותר. יוצרי הסדרה הם לארי דיוויד וג'רי סיינפלד, כאשר ג'רי גילם את הדמות הראשית בפרקי הסדרה. הדמות מבוססת על חייו, לכן חלק גדול מהאירועים המתרחשים מתקיימים בדירתו הממוקמת במנהטן שבניו יורק. 

 

תיקים באפילה

"תיקים באפילה", באנגלית The X-Files, היא סדרת מדע בדיוני אמריקאית מצליחה ששודרה במשך 11 עונות וגם זכתה לשני סרטי קולנוע. הסדרה עוסקת בעלילות של סוכני ה-FBI פוקס מאלדר ודיינה סקאלי שחוקרים תופעות על טבעיות ובוחנים לעומק תאוריות קונספירציה על חייזרים, תוך גילוי מעורבות של גורמים ממשלתיים נסתרים.

זו אחת מסדרות המדע הבדיוני הפופולריות ביותר ששודרו עד היום, ואין כמו בינג' עם סדרת עבר מצליחה כדי ליהנות מחוויית צפייה מהנה עם הרבה רגעי מתח ועיסוק בקונספירציות ובתופעות על טבעיות.