קופסאות אחסון מעוצבות

מסמכים, צעצועים, כלי עבודה, או אפילו אביזרי מטבח שאינם מאוחסנים במקום מסודר, ובוצרה מסודרת, הופכים את הבית מהר מאד למחסן מלא בחפצים רנדומליים שקשה מאד למצוא בו משהו. הפתרון הטוב ביותר לאחסון של חפצים בצורה מסודרת, מעבר למערכות מדפים למחסן הביתי, או לחדרי ארונות, הוא אחסון פריטים בקופסאות איחסון יעודיות, אשר מיועדות להכיל פריטים מסוג מסוים, ומותאמות לגודל וכמות הפריטים שהן עתידות להכיל ולגודל המיקום שאליו הן מיועדות. ישנן קופסאות איחסון בעיצובים שונים, ומחומרים שונים: עץ, פח, קרמיקה, אקריליק, בד, נייר ועוד שלל רעיונות עיצוביים נהדרים.

 

קופסאות איחסון מעץ

קופסאות מעץ הן הנפוצות ביותר, הן מגיעות בשלל גדלים ועיצובים, שכן הן קלות מאד לעיצוב והתאמה לכל גודל ומיקום. ישנן אפילו קופסאות המגיעות בצבע לבן פשוט אשר ניתנות לעיצוב עצמאי בדרך פשוטה באמצעות מכחול וצבעים – כך תוכלו לעצב לעצמכם את קופסאות האיחסון בהתאם לחדר אליו הן משויכות ולפריטים שבהן.

קופסאות איחסון מפח

גם אלו קופסאות איחסון נפוצות במיוחד, שכן הן עמידות מאד וניתנות גם הן לעיצוב והתאמה לכל ייעוד. הן מגיעות גם בשלל גדלים, ומתאימות לכל מטרה. הן משמשות בדר"כ, עם זאת, לאיחסון חפצים במטבח, שכן הן יחסית אטומות יותר ללחות. חלק מקופסאות האיחסון מפח מגיעות עם "ריפוד" פנימי מעץ או שעם, מה שמאפשר גם להניח פריטים עדינים יותר.

קופסאות איחסון מקרמיקה

אלו הן קופסאות פחות שימושיות, אך עם זאת מאד דקורטיביות. ניתן להניח אותן במקומות שונים ברחבי הבית, והן משמשות הן בתור פריט עיצובי יפה המוסיף צבע ואווירה לחדר והן בתור מקום איחסון לחפצים שנמצאים בשימוש יותר תכוף, כמו שלטים למכשירי חשמל שונים, כלי כתיבה וכיוצא באלו.

קופסאות איחסון מפלסטיק / אקריליק

אלו הן קופסאות איחסון המתאימות גם לבית וגם למחסן, בשל עמידותן בתנאים קשים יותר. יש המעדיפים אותן על פני כל שאר הקופסאות בשל היותן פתרון איחסון מאד פרקטי ועמיד, אך עם זאת קופסאות פלסטיק הן בדרך כלל פחות דקורטיביות ופחות ניתנות לעיצוב.

קופסאות איחסון מחומרים אחרים

חומרים אחרים, כגון בד, נייר, קרטון או לבד, מצויים בשוק כפתרונות למקרים ספציפיים (קופסאת אביזרי תפירה, נניח, או קופסאת צעצועים לחדר הילדים). הן עדינות יותר, מטבען, ומתאימות למקומות שאינם דורשים עמידות גבוהה. עם זאת, קופסאות מחומרים כגון בד או לבד הן פתרון נפלא לחדר הילדים, לאיחסון הצעצועים, למשל.