המלצה על רימקס חיפה

במסגרת החיפושים אחר דירות להשכרה, למכירה או לרכישה בחיפה, כדאי לפנות לרימקס חיפה סוכנות נדל"ן ותיקה בעלת מוניטין מצוין, אשר לבטח תמצא גם עבורכם את העסקה המתאימה לכם ביותר.

דירות למכירה בחיפה

מי שמעוניין למכור את הדירה שלו, מעדיף בדרך כלל לבצע עסקה מהירה. למצוא את הלקוח הפוטנציאלי שמעוניין בדירה הספציפית, לחתום על הסכם ולעבור לאחר כמה חודשים לדירה החדשה.

בפועל הדברים אינם קורים כל כך מהר ולכן כדאי מאד להתחבר לרימקס חיפה אשר פועלת בשיטות מכירה מצוינות בתוכנית הפעולה של דירות למכירה בחיפה.

כדי למצוא לקוח לנכס מסוים, הסוכנות פועלת בכמה מישורים. יש להם רשימת לקוחות המעוניינים לרכוש דירות בגדלים שונים בשכונות האהובות עליהם בעיר, כמו כן יש רשימה של לקוחות אשר מעוניינים בדירה להשקעה באזורים ספציפיים.

עבור כל דירה אשר מיועדת למכירה נסרקות הרשימות הללו כדי לתאם עבור הקונים הרלוונטיים מפגש בדירה. בהתאם למצבה של הדירה ולמיקום שלה מגיעים כמה לקוחות אשר מסיירים בדירה ואומרים אם הנכס מתאים להם או לא. בשלב השני מבצעים תיאום ציפיות לגבי מועד פינוי הנכס והעלויות עד שמתקבלת החלטה והסכמה בין הצדדים.

אם לא נמצאו לקוחות מתאימים מתוך הרשימות הללו, הסוכנות מפרסמת את פרטי הנכס בדירות למכירה בחיפה. הפרסום כולל את המידע החשוב על הדירה, השכונה, מספר החדרים, קומה, מרפסת, ממ"ד, מעלית וכל פרט חשוב נוסף. בנוסף לכך מצורפות למודעה תמונות חדות וברורות של הדירה על כל שטחה, כדי שהלקוח יתרשם ויחליט אם הוא מעוניין לראות אותה.

משא ומתן על מכירת הדירה

כאשר הקונה מביע את רצונו לרכוש את הדירה, הצדדים אמורים להגיע להסכמות על כמה נושאים חשובים והראשון והחשוב ביותר הוא נושא המחיר. ברוב המקרים מתבצע משא ומתן כאשר אחד הצדדים מציע סכום מסוים והצד השני מסכים להוריד סכום אחר או סכום זהה מתוך הדרישה הראשונית כדי לקדם את הנושא.

מנהלי המכירות המנוסים של סוכנות הנדל"ן מסייעים מאד בהתנהלות זו, הם מתאמים בין הצדדים, מנסים לגשר על הפערים הכספיים כך שהמוכר יהיה מרוצה שדירתו נמכרה והקונה יהיה מרוצה שמצא נכס בדיוק על פי מידותיו.

המיומנות הרבה של אנשי הצוות נראית ונשמעת לכל אורך הדרך ויש להם חלק נכבד מהצלחת הליך המכירה לאור הידע שלהם כיצד לתמרן בין רצונותיהם של כל אחד מהצדדים עד ההגעה להסכמות בדירות למכירה בחיפה.