חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת

כאשר זוג צעיר עומד בפני הרכישה של הדירה הראשונה שלו או זוג בוגר יותר רוכש דירה גדולה כדי לשפר את איכות הדיור שלו, מדובר בצעד משמעותי מאד בחייהם.

רוב המשפחות נזקקות למשכנתא כדי לשלם את ערכה הכספי של הדירה ומדובר בסכום כסף שהוא גבוה מאד ולכן משפיע מאד על כל המצב הכלכלי של בני הזוג החל ביום קבלת ההלוואה ועד היום שבו היא מסתיימת.

לקיחת משכנתא

הנטל הכספי בסך ההוצאות מורגש היטב בכל חודש. כאשר הרוכשים הם בני זוג בתחילת דרכם הזוגית יש להם כסף פנוי בכל חודש אך עם השנים המשפחה מתרחבת ונתח הכסף הפנוי הולך ומצטמצם. מעבר לכך, עם השנים עלולים להיות שינויים אשר קשורים במקומות העבודה, בהכנסות או אפילו ברילוקיישן ולכן כשלוקחים משכנתא צריך לחשוב לטווח הרחוק, על כמה סוגי תרחישים ועל ההשלכות של צעדים כאלו ואחרים.

לאור העובדה שבדרך כלל לבני הזוג אין מספיק ידע בתחום זה, הם מקבלים ייעוץ מחברת ייעוץ משכנתאות מומלצת לאור הידע הרב שלהם בכל מה שקשור למשכנתאות.

החיבור איתם מתחיל עוד לפני לקיחת המשכנתא עצמה, הלקוחות פונים לכמה בנקים מסחריים ומעבירים את הצעות המחיר לבדיקתם של המומחים. אלו בוחנים את ההצעות מכל ההיבטים ובמקרים רבים גם משוחחים עם נציגי הבנק כדי לשפר את ההצעות. לאחר עריכת מקצה שיפורים הם מייעצים ללקוחות איזו היא המשכנתא המועדפת. הרעיון המרכזי הוא לשלב בין כמה מסלולי משכנתאות כמו צמוד מדד, ללא הצמדה ואחרים וזאת כדי לפזר את הסיכונים, כי אף אחד לא יודע מה ילד יום.

מומחי המשכנתאות של חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת מסבירים ללקוחות באופן מפורט את ההבדלים בין ההצעות השונות, מה הסיבות שבגללן הם ממליצים על דרך זו או אחרת ומה החשיבה אשר הובילה אותם לכך.

קבלת החלטה לגבי המשכנתא

במהלך המשא ומתן עם הבנקים, עולה לדיון גם נושא הריביות באופציות השונות, העמלות והעלויות של הקנסות השונים כמו עמלת פירעון מוקדם. לאור ההיכרות רבת השנים של היועצים עם הבנקים השונים הם יודעים באופן מדויק איך לגשת לנושא זה, מה אפשר לבקש ומה יוכלו לקבל.

בסופו של התהליך, בזכות החיבור עם חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת הלקוחות השיגו את התנאים הטובים ביותר אשר אפשר לקבל במשק ומהלך משותף זה חסך להם הרבה מאד כסף, הן בחיוב החודשי והן בסך ההלוואה כולה.