אמצ שמש מסבירים: למי פונים כדי לבצע עבודות עפר וסלילת כבישים?

מעוניינים לסלול כביש גישה למקום שאתם משפצים או בונים, או לעבוד עם עפר לכל מטרה אחרת? יש כמה דברים שאתם חייבים לדעת לפני שתיגשו למלאכה והמומחים של חברת אמצ שמש 1990 בע"מ יסבירו לכם בדיוק מהם. סלילת כבישים ועבודות עפר הן פעולות מורכבות ורחבות היקף, הדורשות למעשה שימוש במשאבי טבע קיימים - בין אם מדובר בהזזת אדמה וטרשים לצורך סלילת הכביש, ובין אם מדובר בהבאת שקי העפר למקום והנחתם באזור חדש. מטבע הדברים, פעולות מסוג שכזה מחייבות הכנה והתייחסות אחרת בפני החוק, ולכן הן דורשות מערך פעולה מעט אחר. אז מה צריך לעשות ועם מי כדאי לעבוד? הנה כל הפרטים.

המעמד החוקי

סלילת דרכי עפר דורשת, תמיד, עבודה בכפיפות לתקנות הקיימות על פי חוק בישראל. לכן, כדי לקבל את האישורים הדורשים לכך מבעוד מועד יש להגיש בקשה לגופים הרלווטיים בפירוט העבודות המתוכננות בהתאם לפורמט המיועד לבקשה, ובמידה ואינכם יודעים כיצד לעשות זאת מומלץ להיעזר ביועץ בניה, או אפילו עם פקח. כך, תבטיחו עבודה נקיה וישרה עוד לפני שתתחילו את שלב הביצוע עצמו, ותוכלו להיות בטוחים שאתם צועדים בכיוון הנכון.

 

אמצ שמש בע"מ

הפן הביצועי

בכל הנוגע לעבודה עצמה, חשוב שתפנו לחברה מקצועית ומנוסה בתחום, וכן מומלץ לבחור בחברה גדולה דיה, כך שלא תהיה שהיא תפשוט חלילה את הרגל באמצע התהליך, במיוחד כאשר מדובר בפרויקט ארוך טווח הדורש התחייבות לחודשים רבים ואפילו שנים. עבודות העפר חייבות להתבצע בצורה מדויקת ועל פי התכנית ששורטטה, ובכל מקרה של חריגה מהמתוכנן עשויות להיות לכך השלכות מרחיקות לכת, הכרוכות מטבע הדברים בעלויות רבות. לכן חשוב לעבוד עם חברה ותיקה ובעלת מוניטין, דוגמת אמצ שמש בע"מ, המספקת שירותי עבודות עפר בכל הארץ, בהיקפים נרחבים ובכל סוג של פרויקט.

למה כדאי לעבוד עם חברה שהתנסתה בסלילת כבישים ראשיים?

גם אם הפרויקט שאתם מתכוונים להתחיל בו נחשב לקטן יחסית, עבודה עם חברה המחזיקה בניסיון של ביצוע פרויקטים גדולים תבטיח לכם ראש שקט לכל אורך התהליך: בשונה מפרויקטים אחרים, בעבודות עפר גם אם סדר הגודל של הפרויקט יהיה רחב מאד עדיין תהיה חייבת להיות הקפדה מלאה על כל פרט ופרט בו, ולכן בחירה בחברה גדולה שהתנסתה בכך בעבר, תבטיח עבודה חלקה, מהירה, יעילה ונקיה. מעבר לכך, סלילת כבישים וניסיון בפרויקטים גדולים מחייבת גם עבודה עם תשתיות מורכבות ושילובן של מערכות עדינות, ולכן הבחירה בחברה גדולה כדוגמת אמצ שמש בע"מ תבטיח תוצאות מושלמות, בכל משימה ובכל פרויקט שהוא.