איך למצוא מוביל בתל אביב עם אתר הובלות באביב?

תל אביב היא העיר המובילה בישראל מבחינות רבות, ולכן באופן טבעי היא מושכת אליה בני אדם רבים מכל רחבי הארץ. תל אביב היא גם עיר דינמית מאוד, וחיים בה סטודנטים וצעירים שעוברים דירה לעתים קרובות יחסית וזקוקים בכל פעם להובלה זולה. עוד קהל יעד להובלות בעיר העברית הראשונה הם בעלי עסקים שרוצים להעביר תכולת משרד, חנות, מחסן וכו' כדי לנצל הזדמנות עסקית או נדל"נית, וגם הם רוצים כמובן לקבל את השירות הטוב ביותר האפשרי במינימום עלות.

מועד ההובלה

התשובה לשאלה כמה עולה הובלה בתל אביב משתנה בהתאם למועד שבו יש צורך בשירות. בקיץ המחירים גבוהים יותר מאשר בחורף בגלל שהביקוש להובלות גבוה יותר, ובמיוחד זה המצב ביולי ובאוגוסט. באופן דומה הביקוש להובלות בתל אביב ובסביבתה עולה לקראת סוף כל חודש ונשאר גבוה גם בימים הראשונים של החודש הבא. סביב ה-15 בכל חודש שוב יש נסיקה בביקוש להובלות בגלל שחוזי שכירות רבים מסתיימים בתאריך זה. המסקנה המתבקשת: כדאי לתזמן את מועד ההובלה לסביבות ה-5 עד ה-10 בחודש, או סביב ה-20 בחודש, וכך לשלם פחות.

השוואת מחירים - אבל רק של הצעות מחיר רציניות

כדי למצוא את המוביל הזול ביותר באזור המרכז כדאי לבצע השוואת מחירים - אבל באופן מושכל. למרבה הצער ישנם מובילים חאפרים, גם בעיר מתקדמת כמו תל אביב, שעל-מנת להשיג לקוחות מבטיחים בשיחת טלפון מחיר אטרקטיבי מאוד - אבל בזמן אמת, כשכל החפצים על המשאית, "פתאום" הם נזכרים שהובלה מסובכת יותר ודורשים תשלום גבוה יותר.

לעומת זאת מובילים שמגיעים אליכם כדי להבין בדיוק מה היקף התכולה שצריך להעביר, איפה תעמוד המשאית, איך הסבלים יוציאו את כל החפצים, האם יש צורך במנוף ועוד פרטים חיוניים, ורק אז מספקים הצעת מחיר - עליהם אפשר לסמוך, ובין הצעות המחיר שלהם אפשר להשוות באמת.

המלצות של חברים ומכרים אמינים

לקראת הובלת דירה כדאי להתחיל לספר לחברים ולמכרים שאתם צריכים מוביל זול בתל אביב. בעיר הגדולה והתוססת מתבצעות כאמור הובלות רבות בכל יום, כך שיש סיכוי טוב שתקבלו כמה וכמה המלצות ותוכלו לבחור מתוכן את זו שהכי מתאימה לכם.

חשוב להתייחס אך ורק להמלצות של אנשים שאתם סומכים עליהם, ושמכירים את אותו מוביל שהם ממליצים עליו ממקור ראשון, כלומר הוא ביצע עבורם הובלה - כך שהעדות שלהם אמינה.

הובלה קטנה? לא חובה משאית

עבור הובלה בתל אביב של פריט בודד או מספר פריטים בודדים, אין צורך במשאית שלמה אלא ניתן להסתפק בטנדר. כמובן שגם אין צורך בסבלים רבים, ואיש מקצוע אחד או שניים יכולים להשלים את העבודה בזמן קצר. כשבוחרים חברה שהמומחיות שלה היא הובלות קטנות, מובטח לכם מחיר נמוך יותר. האופציה הזו רלוונטית גם לסטודנטים שחיים בדירת שותפים ורוצים או צריכים לעבור, ובחלק מהמקרים אפילו העברת דירת סטודיו או דירת חדר יכולה להתבצע בדרך הזולה הזו.

מה עוד כדאי לקחת בחשבון כשמחשבים עלות העברת דירה?

בנוסף לתשלום לחברת ההובלה נהוג להעניק גם טיפים לסבלים. הסכום המקובל הוא 50 עד 100 ש"ח לאדם, ואם לוקחים בחשבון שכדי להעביר דירה של משפחה או תכולת חנות/משרד נדרשים 4-5 עובדים מדובר בעוד כמה מאות שקלים. מצד שני אם יישמתם את הטיפים הקודמים וחסכתם סכום גבוה יותר על ההובלה עצמה, יהיה לכם קל יותר לתגמל את מי שהשקיעו מאמץ פיזי ניכר כדי להעביר את כל הרכוש שלכם מהמיקום הנוכחי שלו למקום שאליו הוא מיועד.

עוד כדאי לזכור שלצד הפחתת העלות כדאי להבטיח מקסימום תועלת - בדקו כתבה על מובילים מומלצים כדי לדעת איך מזהים אנשי מקצוע איכותיים.

 

המאמר באדיבות אתר הובלות באביב – הובלות בתל אביב והסביבה: https://www.aviv-moving.co.il