בניית חבילות נופש בהתאמה אישית? יש דבר כזה!

מהם המפתחות לבחירת חבילת נופש, הכוללת את המלון והטיסה שרציתם? ואיך אפשר להזמין את כולם בלחיצת כפתור מאותו המקום?

 

מתכננים את החופשה הקרובה, זו שאתם מחכים לה כל השנה? כדי להגיע למנוחה ולנחלה, צריך לחפש מלונות בנפרד וטיסות בנפרד, לפצל את התשלומים, להסתכן בכך שאולי יהיו בלבול בתאריכים של הטיסה והמלון... ואנחנו שואלים: למה צריך את כל זה? אחרי הכל, אתם לא לוקחים חופשה מהעבודה כדי לעבוד בתכנון החופשה.

שאטר סטוק

כדי למנוע את כאבי הראש האלו בדיוק, נוצרו חבילות נופש: חבילות המאפשרות לכם לאגד במקום אחד את כל רכיבי החופשה, להקטין את כאבי הראש ואת הסיכוי להפתעות לא נעימות. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל...

 

האתגרים בהזמנת חבילות נופש

 לחבילות נופש יש יתרונות רבים, אך חיסרון אחד משמעותי: היעדר הגמישות. מדובר בחבילות סגורות, בהן יכולת הבחירה שלכם היא מוגבלת. מצאתם חבילת נופש הכוללת טיסות במועד שמתאים לכם? החבילה כנראה לא תכלול בדיוק את המלון שרציתם. הצלחתם לאתר חבילת נופש הכוללת את המלון שחיפשתם? ככל הנראה תתקשו למצוא בדיוק את הטיסה שרציתם מבחינת חברת התעופה, סוג הטיסה (למשל טיסה סדירה, צ'ארטר או לואו קוסט) וכמובן את המועד והשעה הרצויים. מהיום, אפשר להפסיק להתפשר!

 

שירות טיסה ומלון: בוחרים חבילות נופש בהתאמה אישית

לשבור את הראש עם הזמנת טיסה ומלון בנפרד? או להזמין חבילת נופש שלא מתאימה ב- 100% לצרכים שלכם? מהיום, לא צריך להתפשר: שירות "טיסה ומלון" מבית אשת טורס מאפשר לכם ליהנות מכל העולמות: גם מחבילת נופש שחוסכת לכם כאבי ראש מיותרים, וגם מגמישות מרבית בבחירת רכיבי החבילה.

שירות טיסה ומלון מבוסס על מנוע חיפוש חכם, שירכיב את הדיל המושלם עבורכם. כל שצריך לעשות הוא להזין את מועדי החופשה, את היעד ואת הרכב הנופשים – ומנוע החיפוש החכם כבר יציג את חבילות הנופש המתאימות עבורכם, עם כל הפרטים הרלוונטיים אודות הטיסה והמלון. המלון מצא חן, אך הטיסה פחות מתאימה לכם? בלחיצת כפתור תוכלו להחליף את הטיסה (או את המלון).

 

כל שנשאר הוא לבחור את המלון והטיסה הרצויים בלחיצת כפתור. כדי לסייע לכם לעשות את זה, הנה מספר כללי מפתח לבחירת טיסה ומלון:

טיפים לבחירת הטיסה

  • בחירת סוג הטיסה – מטיסה סדירה ועד טיסת צ'ארטר או לואו קוסט. בעוד שטיסה סדירה תהיה לרוב היקרה ביותר, היא גם תעניק יותר שקט נפשי. ביחס לטיסה הסדירה, טיסות צ'ארט ולואו קוסט יאפשרו לכם לחסוך בעלויות.
  • טיסה ישירה או קונקשן – היתרון הברור של טיסה ישירה היא היכולת להגיע ליעד במינימום זמן וטרטורים. מצד שני, טיסות קונקשן, במיוחד בטיסות ליעדים מרוחקים, עשויות לחסוך מאות דולרים לכרטיס. האם ההבדל במחיר שווה הגעה נוחה ומהירה יותר אל היעד? החלטה שלכם...
  • סוג הכרטיס – האם תרצו להעלות כבודה או תיק יד למטוס? במידה שכן, מומלץ לבחור את כרטיס הטיסה המתאים כדי להימנע מתשלום קנס כבד על הכבודה, רגע לפני שאתם עולים למטוס.

כל הפרטים האלו מוצגים בתוצאות החיפוש של שירות טיסה ומלון, לצורך בחירת הטיסה המתאימה ביותר עבורכם. 

טיפים לבחירת המלון

  • מיקום – האם חשוב לכם שהמלון יהיה במרכז העניינים, קרוב ליעדי הביקור ולאתרי הבילוי? האם הוא נמצא בקרבת תחנת אוטובוס או רכבת, ויאפשר לכם להתנייד באמצעות תחבורה ציבורית?
  • מתקנים ושירותים – האם חשוב לכם שהמלון יכלול ספא ברמה גבוהה? שירותי כביסה? שירותי העברה?
  • המלצות – נכנסתם לאתר המלון והוא נראה מבטיח? קריאת המלצות תאפשר לכם לדעת האם הוא גם מקיים, למשל באמצעות בדיקת טיב ההמלצות ב- TripAdvisor. לנוחיותכם, תוצאות החיפוש של שירות טיסה ומלון כבר כוללות את דירוג המלון ב- TripAdvisor.

גם כאשר מדובר בבחירת מלון, כל המידע החשוב מוצג בתוצאות החיפוש של שירות טיסה ומלון.

אחרי שהבנו מהם המפתחות לבחירת הטיסה והמלון המתאימים עבורכם, הדרך לחופשה המושלמת נמצאת במרחק הקלקה...